16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز اداری با کیفیت، مبلمان اداری با کیفیت چیست ؟

میز اداری با کیفیت، مبلمان اداری با کیفیت چیست ؟

 مبلمان اداری با کیفیت 

کیفیت میز اداری (کار) اغلب بستگی زیادی به ساختار و کاربردی بودن کشو های آن دارد. کشو ها اغلب روی غلطک های فلزی با ساختار محکم سوار شده اند که باید به نرمی و آسانی باز و بسته شوند، حتی اگر وزن سنگینی را بخاطر اشغال تمام فضای خالی آن متحمل شوند. در اکثر موارد از غلطک های فولادی و پلاستیکی محکم استفاده می شود تا در طول زمان و درصورت استفاده مکرر ساییده نشوند. غلطک های با کیفیت هیچگاه نیازی به چرب شدن ندارند و در حین باز و بسته شدن هرگز گیر نمی کنند.
با این تفاسیر قطعا شما به کشو هایی احتیاج دارید که بدون از جا در آمدن به طور کامل باز شوند تا از تمام فضای خالی آن بطور آسان و بهینه استفاده کنید. در گذشته اغلب از کشوهایی بدون غلطک استفاده میشد که از مضرات اصلی آن باز شدن نصفه کشو و خالی ماندن فضای انتهایی آن می شد.

میز اداری با کیفیت -مبلمان اداری آدینا
کیفیت بالای چوب در کشوها بصورت مجموعه ای به هم پیوسته ای در کنار چسب و گیره های محکمی از فلز یا فولاد معنا می گیرد و چوب خوب به تنهایی کافی نیست بلکه کیفیت ساخت آن در کنار باقی ابزار مهم است.
از نزدیک نگاه دقیقی به میزهای محیط کار خود بیندازید، اگر شما شکافی بین فاصله میز و کشو دیدید مطمئن باشید که یا به درستی جا نگرفته و یا با کیفیت تولید نشده اند و هم چنین با بررسی دقیق لبه ها و گوشه های میز هیچگونه ساییدگی نباید وجود داشته باشد و در دراز مدت هرگز نباید به وجود بیاید.

بیشتر بخوانید :خرید میز های اداری ارگونومیک و استاندارد

میز اداری با کیفیت -مبلمان اداری آدینا


و هم چنین گارانتی میز در هنگام خرید به شما اطمینان خاطر زیادی بابت کیفیت و دوام و عمر مفید آن میدهد که گارانتی میز ها اغلب بصورت محدود ( سالیانه ) و یا مادام الاعمر می باشد.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.