16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبل اداری و لوازم آن

مبل اداری و لوازم آن

تعریف مبل اداری و ملزومات آن 

مبلمان اداری به گروهی از محصولات اداری که از چوب ، ام دی اف، استیل، فلز ، چرم و فوم ساخته میشوند گفته میشود که در همه سازمانهای بزرگ و کوچک چه دولتی و چه خصوصی کاربرد ضروری دارند . هیچ سازمانی را نمیتوان بدون این محصولات حتی تصور کرد . نوع مبلمان اداری که یک سازمان انتخاب و تهیه میکند بنوعی بیانگر و ارائه دهنده تصویر سازمان در اذهان عمومی و افکار پرسنل خویش میباشد هر قدر در انتخاب و چیدمان این محصولات دقت شود نتیجه و بازخور مناسبتری هم از مشترین و کارفرمایان و هم از پرسنل دریافت میگردد .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان اداری

همیشه به این شعار که مشتری پادشاه است دقت کنید و سعی کنید چیزی در خور منصبت پادشاه به وی ارائه دهید . هر قدر مشتریان شما مجاب شوند که شما برای آنها احترام قائلید وفاداری آنها نسبت به سازمان شما بیشتر خواهد شد . زمانی که قصد خرید مبلمان اداری را دارید حتما باید به چند نکته خیلی دقیق فکر کرده و بر اساس نتایج تحلیلی اقدام کنید مسئله اول خود دفتر و متراژ فضایی است که باید مبله شود .

مبلمان اداری

مسئله بعدی نوع مشتریان شما و نحوه مراجعه و میزان مراجعه آنها به سازمان شماست . در ضمن سطح تخصص و پرستیژ نیروهای خو دتان را هرگز در زمان انتخاب و چیدمان فراموش نکنید و بر اساس چارت سازمانی عمل کنید و در نهایت یکی از مهمترین مسائل میزان بودجه ای است که برای اینکار کنار گذاشته اید .

مبلمان اداری

مبلمان یا مبل  اداری خودش زیر مجموعه های خاصی  دارد که بخشی از آنها شامل :انواع میز اداری (میز مدیریت،میز ریاست،میز سرپرستی ،میز کنفرانس،میز کارگروهی ،میز کارشناسی میز کارمندی و میز پذیرش)انواع صندلی اداری استاندارد و ارگونومیک (صندلی مدیریت، صندلی کارمندی،صندلی کارشناسی،صندلی کنفرانس،صندلی دانشجویی ،صندلی همایش )انواع پارتیشن مدرن  اداری (پارتیشن اداری دوجداره،پارتیشن اداری شیشه ای،پارتیشن اداری مدرن)انواع دیوارکوب اداری، انواع مبل و نیم ست اداری نظیر مبل تک نفره ، دو نفره و سه نفره

مبلمان اداری

نتیجه :مبل اداری چیست ؟

بنابراین مبلمان اداری به مجموعه ای از مصنوعات ام دی اف و یا چوبی نظیر  میزهای اداری  و همجنین مبل اداری نظیر  انواع صندلی اداری  اطلاق میگردد  که در واحدهای سازمانی متفاوت  شرکت ها و دفاتر نظیر اتاق جلسات ، اتاق پرسنل ، دفتر مدیریت ، لابی ورودی سازمان و دیگر بخشها  کاربرد دارند و می توانند به صورت لوکس، مدرن ، و یا حتی کلاسیک باشند .

محل استفاده مبل اداری :

 این محصول اگرچه عمدتا در شرکتها و سازمانها ی دولتی و خصوصی استفاده میگردد ولی منحصر به همین هم نیست  با یک بررسی ساده میتوان این محصولات را در مطبها و ساختمان پزشکان ، هتلها و رستورانها و همچنین بانک ها نیز ملاحظه کرد همچنین اکثر موسسات آموزشی نیز از محصولات اداری استفاده میکنند و البته همینطور داروخانه های مدرن امروزی

مبل اداری و زیبا سازی محیط کار :

این محصول نقش بسزایی در فرآیند زیبا سازی و آرامش بخشی به محیط کار و در نتیجه مشتریان و پرسنل ایفامیکند . البته بشرطی این امر میتواند تحقق یابد که علاوه بر انتخاب و خرید مبل اداری مناسب بر دانش چیدمان یا بعبارتی اصول دکوراسیون اداری نیز باندازه کافی تسلط داشته باشید امروزه شرکتهای حرفه ای که در این صنعت هستند بصورت رایگان مشاورهایی در مورد اندازه گیری و طراحی به مشتریان خود ارائه میدهند پس سعی کنید حتما شرکتی را برای اینکار انتخاب کنید که این خدمات را داشته باشد .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.