16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

اهمیت مدل میز اداری

اهمیت مدل میز اداری

مدل میز اداری و اهمیت آن 

مدل میز اداری برای شرکت ما امر مهمی است. به دور از کاربرد های آن، مدل یک میز اداری نقش تعیین کننده ای در ظاهر یک محیط کاری خواهد داشت.

کار کردن در شرکت عموما مستلزم گذراندن زمان بسیار زیادی پشت میز اداری است، بعلاوه یک مدل میز اداری مناسب می تواند بازده کارکنان را به مقدار زیادی افزایش دهد، چرا که آنها با خستگی در یک روز کاری روبرو می شوند. در این راستا نوع نشستن بسیاری از ما پشت میز به صورتی است که فشار زیادی را به ستون فقرات وارد می کند. بنابراین برای دوری از مشکلاتی که در آینده ممکن است به سراغ  شما بیاید باید بدنبال میز و صندلی اداری ارگونومیک باشیم تا با طرز نشستن صحیح دردی در ناحیه ستون فقرات و کمر خود نداشته باشید. میزهای ارگونومیک اداری معمولا ارتفاعی برابر با ۷۵ سانتی متر از کف اتاق دارند همچنین این میزها فضایی مناسبی را برای قرار گیری پاها در زیر میز در نظر می گیرند. اما بهترین گزینه برای انتخاب میز اداری مدلی است که در کنار داشتن ارگونومی مناسب، زیبایی هم داشته باشد. در این مطلب به معرفی تعدادی از زیباترین مدل های میز اداری که در کنار ارگونومیک بودن با چهره زیبای خود دکوراسیون اداری را هم شیک و مدرن جلوه می دهند آشنا خواهیم شد.

میز اداری -مبلمان اداری آدینا

حتما بخوانید:صندلی اداری و میز کار

در بازار تعداد زیادی مدل میز اداری و میزهای اداری ارگونومیک وجود دارد اما هر میز ارگونومیکی لزوما خوب و عالی نیست. در خرید میز مناسب با نیازهای خودتان باید به نکات زیادی توجه کنید. برای مثال اگر در محیط کار بیشتر با کامپیوتر کار می کنید باید میزی را انتخاب کنید که برای کار با کامپیوتر طراحی شده باشد تا فضای مناسبب برای جاگذاری کیس، کیبورد و … وجود داشته باشد همچنین محلی برای جمع و مرتب کردن سیم های کامپیوتر در جای امن و مناسب وجود داشته باشد تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند. اگر در محل کاراتان بیشتر با کاغذ و پرونده ها و ملاقات های حضوری سرکار دارید باید میزی را انتخاب کنید سطح آن مساحت زیادی را در اختیار شما قرار بدهد تا در رسم کردن، نوشتن و مرتب کردن کاغذ ها و ورقه ها مشکلی نداشته باشید بعلاوه همچین میزی باید فضای مناسبی را برای ذخیره کردن فایل ها شما در اختیارتان بگذارد تا با کمبود فضا در میزتان روبرو نشوید.

اما زمانی که نیاز به مدل میز اداری دارید که هر دو شرایط بالا را پوشش بدهند بهترین گزینه برای انتخاب میز اداری استفاده از میز های L (اِل) شکل است که برای ملاقات های حضوری هم بسیار مناسب هستند. اگر هم از لحاظ مالی در مضیقه نیستید یا فضای زیادی در اختیار دارید می توانید از میز های U (یو) شکل استفاده کنید که علاوه بر کارایی بیشتر، چهره لوکس تری هم به محیط کارتان می دهد.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.