میزمدیریت مدرن ،معرفی و ویژگیهای میز اداری مدرن

میزمدیریت مدرن ،معرفی و ویژگیهای میز اداری مدرن

میز مدیریت مدرن  و خصوصیات آن 

میزهای اداری مدرن ، میزهایی که متریال کمتری برده ، طرح آنها ساده است و معمولا رنگ قالب در آنها رنگ سفید است .البته میز مدیریت مدرن از طول و عرض مناسبی هم بر خوردار است .معمولا در آنها شیشه و فلز هم بکار میرود . طراحان در طراحی میز مدیریت مدرن به سبکهای جدید و مدرنیزه بیشتر توجه دارند . در زیر چند نمونه از این میزهای مدرن را به شما معرفی میکنیم .

1-میز مدیریت مدرن کد  1:

 میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

طراحی این  میز اداری مدرن دارای ویژگی های خطوط تمیز، صفحه بالایی  شناور، فینیشینگ شده  پس از اتمام  کار .تولید شده از ورق ایتالیایی است. به تعریفی دیگر  مجموعه است  جامع و همچنین شامل میز  پذیرایی کوچک و میز کنفرانس است.

2-میز اداری مدرن کد 1از نمایی دیگر:

میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

3-میز مدرن اداری کد 2:

میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

زیبایی و وقار، ترکیب فلز و چوب ، ترکیب رنگ روشن و گردویی با یک ال کاملا بزرگ .

 4-میز مدیریت خاص کد 3:

میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

 از تماشای این میز مدیریت مدرن ، خسته نخواهید شد . ترکیب زیبای فلز براق با ام دی اف ایتالیایی و طراحی فوق العاده مدرن ، شما را یکی از طالبان این میز قرار خواهد داد. 

5-میز مدیریت پیشرفته  کد 4:

میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

 6- میز مدیریت لوکس کد 5:

میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا7-میز اداری لوکس و مدرن کد6:

میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

حتما بخوانید :انتخاب میز مدیریت،نکات قابل تامل

نکاتی در مورد انتخاب میز مدیریت مدرن :

انتخاب طرح مناسب  میز اداری  با توجه به نوع کاربری ، فضای موجود ، نیازمندی های دفتر کار ، سلایق و اهداف مدیران همواره یکی از دغدغه های مدیران شرکتها و سازمانها بوده است.

قبل از انتخاب هر نوع طرح  مبلمان اداری  به ویژه میز اداری پیشنهاد می گردد به سلایق،‌ عادات و ترجیحات کارکنان خود اهمیت دهید.

از ویژگی های یک فضای اداری خوب ، چیدمان مبلمان اداری آن از جمله میز مدیریتی ، میز اداری ، میز کار گروهی  و غیره بر اساس یک طرح خوب با کاربرد بالا و هدفمند می باشد.

فضای اداری و کاری هم مثل فضای منزل نیاز به طراحی دارد با توجه به اینکه ساعاتی از روز را در محیط کار به فعالیت میپردازیم بنابراین طراحی زیبا و حرفه ای می تواند در روحیه ی کارمندان تاثیر گذار باشد.

برای طراحی یک محیط اداری باید بیش از همه سعی کنید این محیط را رسمی و در عین حال با خلاقیت و نوآوری طراحی کنید. تفاوتی ندارد که این فضا کوچک باشد یا بزرگ باید سعی کنید به گونه ای این فضا را طراحی کنید که در عین مجهز بودن به همه امکانات با ورود مشتریان به این فضا انرژی مثبت و احساس خوب ایجاد شود. وقتی که مشتریان یا دیگر همکاران شما در تجارتهای مختلف وارد فضای کاری شما میشوند در ابتدا طراحی محیط و جذابیت های آن مورد توجه خواهد بود بنابراین باید به طراحی و دکوراسیون محیط کار به اندازه طراحی منزل توجه کنیم.

 میز مدیریت مدرن -مبلمان اداری آدینا

ارائه نوشته از: منصور نقی رازلیقی 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.