16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست؟

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست؟

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست ؟

در مورد مبلمان اداری مدولار چه می دانید ؟ما در وبلاگ تخصصی مبلمان اداری آدینا ، اینبار بر این شدیم تا با شما همراهان و خوانند گان همیشگی در مورد مبلمان اداری مدولار و فواید استفاده از آن صحبت کنیم . سيستم دکوراسيون مدولاردر حقیقت ابزار و امکاناتی است  براي بروز و ظهور خلاقيت و ابتکار در مبلمان و  دکوراسيون اداری معمولا این سیستم  در بخش پارتیشن اداری تشکیل شده است  از فريم آلومينيومی در مقاطع مختلف با تکمیل کننده هايي متنوع اعم از MDF و شيشه .و در بخش میز اداری از چند قطعه بصورت میز ، فایل و کتابخانه تشکیل شده است که براحتی در کنار هم به شیوه های مختلف چیدمان میشوند و بعبارتی بهترین  ویژگی این سیستم خاصیت تغییر پذیری سریع و آسان آن میباشد.بعد از مطالعه این تعریف مختصر در ادامه با آدینا همراه باشید تا از فوائد مبلمان اداری مدولار با خبر گردید .

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

چرا مبلمان اداری مدولار ؟

دیگر استفاده از مبلمان اداری سنگین و بزرگ مد نیست و امروزه بیشتر ادارات و سازمانها از مبلمان اداری مدولار برای دفاتر خود استفاده میکنند و البته این بدلیل مزایای فراوان این نوع مبلمان است که ما سعی کرده ایم در این نوشتار بخشی از آنها را بیان کنیم . ما درواحد طراحی آدینا مجموعه متنوعی را برای شما مشتریان طراحی و تولید کرده ایم که محصولات این گروه دارای ساختار کلی از جنس ام.دی.اف و در طرح ها و رنگ های مختلف بوده که توانسته با رعایت ارگونومی و حفظ استانداردهای لازم، آرامش و زیبایی محیط را حفظ کند. این گروه شامل پارتیشن، انواع میز و فایلینگ و دارای طراحی جذاب و به روز است که همواره مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید :پارتیشن های دو جداره با پرده و کرکره 

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

فایده اول –تحرک راحت مبلمان مدولار :

این نوع از مبلمان اداری نسبت به مبلمان قدیمی سبک تر است و بهمین دلیل در زمان جابجایی دفتر خود براحتی میتوانید آنرا از یک محلی به محل دیگر انتقال دهید .البته این سبکی به این دلیل نیست که از مواد نامرغوب و یا ارزان ساخته شده است . همچنین اگر بخواهید دفتر خود را به یک محل جدید منتقل کنید، مفید است. با توجه به مدولار و قابل تنظیم بودن این نوع مبلمان ، چیدمان آن خیلی راحت بود .

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

فایده دوم -انعطاف پذیری زیاد مبلمان مدولار:

مبلمان اداری مدولار انعطاف پذیری زیادی دارد و دست شما را برای چیدمان محصولات باز میگذارد .با خرید این نوع مبلمان اداری میتوانید در الگوهای متفاوت و در حالتهای مختلف چیدمان خود را انجام دهید .هر چیدمان میتواند یک ظاهر متفاوت به دفتر کار خود بدهید . این نوع مبلمان برای کسانی که میخواهند کسب و کار خودشان را توسعه دهند بسیار مناسب میباشد .با مبلمان اداری مدولار شما نیاز به صرف هزینه زیاد نخواهید داشت زیرا این نوع مبلمان مدولار قابلیت اضافه شدن با تکه های جدید را دارد .شما با خرید چند تکه جدید میتوانید یک مبلمان اداری جدید داشته باشید .

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

فایده سوم –مبلمان اداری مدولار بسیار حرفه ای و جذاب است

از آنجا که در زمان ساخت این نوع مبلمان اداری از انواع طرح های جدید و جذاب استفاده شده است میتوان گفت که این یک نوع مبلمان اداری جذاب است .هر طراحی به تنهایی بنظر بسیار جذاب و حرفه ای می آید. همچنین در کنار مابقی مبلمان ها . سازمانها باید به این موضوع نگاه حرفه ای داشته باشند، سعی کنید با انتخاب مبلمان اداری مدولار مناسب این نگاه حرفه ای را به مشتری خود نیز منتقل نمایید، زیرا نگاه حرفه ای برای کسب و کار شما بسیار مهم است. کارفرمایان ،مشتریان و مراجعین  شما تحت تأثیر قرار خواهند گرفت و باعث افزایش فروش و اعتبار برند شما و در نهایت همچنین کسب سود شما خواهد شد. این باعث گسترش کسب و کار شما خواهد شد .

حتما بخوانید :صندلی اداری مناسب و راحت 

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

فایده چهارم -بهبود بهره وری کارکنان با مبلمان اداری مدولار

بیشتر کار شناسان حوزه دکوراسیون اداری معتقدند که این نوع مبلمان اداری در افزایش کارایی پرسنل تاثیر بسزایی دارد .جذاب بودن و راحتی این نوع مبلمان باعث میشود که کارکنان مدت زمان زیادی را بدون خستگی و با آرامش کار کنند . شما میتوانید با یک طراحی مناسب کابین ها و ایستگاه های کاری را ایجاد کنید تا کارکنان شما بتوانند از حریم خصوصی کاملی برای انجام فعالیتشان برخوردار شوند. با داشتن یک حریم خصوصی کارکنان می توانند به طور کامل در کار خود تمرکز کرده و نیازی به دوباره کاری برای اصلاح اشتباهات ناشی از حواس پرتی نخواهند داشت . همچنین با این نوع مبلمان اداری  کارکنان به راحتی می توانند با کارکنان بخش دیگر هماهنگ شوند، بنابراین مبلمان مدولار یک نوع بسیار مناسب مبلمان است که به افزایش بهره وری کارکنان کمک می کند.خریداین ملزومات اداری  واقعا یک سرمایه گذاری سودمند برای توسعه کسب و کار محسوب میشود .  اگراین  طرح صحیح  نباشد ، کل دفتر شما را خراب خواهد کرد و حتی اثرات منفی بر روی شرکت شما ایجاد می کند. بنابراین مهم است که مطمئن شوید که طرح اولیه چیدمان سازمان شما صحیح میباشد.در شرکت مبلمان اداری آدینا انواع مبمان و لوازم اداری با تکیه بر سال ها تجربه طراحی و اجرای پروژه های متنوع در محیط های اداری سامان گرفته و ارائه راه حلی است کامل و جامع برای پاسخ به نیاز شرکت های دولتی و خصوصی کوچک و بزرگ در جامعه امروزی .

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

 خاتمه : 

سیستم مبلمان مدولار کارشناسی آدینا

دانش مدیریت و بهره وری نیروروی انسانی رشد بسیار سریعی داشته و این باعث شده تا شرکتهای موفق در این زمینه بعنوان یک الگو مورد بررسی قرار گیرند عمده این شرکتهای موفق در تغییر در محیط کاری و فضای اداری خود دست به نو آوری های خاصی زده اند بخصوص در زمینه در چیدمان میزهای اداری  و پارتیشن ها، و  همچنین بالا بردن بهره وری از مقدار فضای موجود، سیستم مبلمان مدولار کارشناسی آدینا ، بر اساس  پاسخگویی به این نیاز خاص طراحی و تولید گردیده است و میتوان از ویژگیهای بارز  آن موارد زیر را ذکر کرد :اجزاء تشکیل دهنده میزها نظیر فایل سه کشو ، ال ، کتابخانه کنار میز و...  به سادگی با یکدیگر ترکیب می شوند، و میتوانید با کمی سلیقه انواع چیدمان را با یک میز اداری مدولار تجربه کنید . با ما در تماس باشید 02144620086

فواید استفاده از مبلمان اداری مدولار چیست

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.