خرید مبلمان اداری برای راه اندازی کسب و کار نو

خرید مبلمان اداری برای راه اندازی کسب و کار نو

 مبلمان اداری جدید برای کسب و کار جدید 

همیشه شروع و راه اندازی یک استارت آپ یا کسب و کار نو میتواند بسیار هیجان انگیز و شگرف و البته در بعضی مواقع همراه با استرس و نگرانی باشد .خیلی از افراد برای راه اندازی کسب و کار خود زمان، انرژی و پول زیادی صرف میکنند .بعد از ایجاد یک پلن کامل برای کار جدید خودتان ،ابتدا باید محل جدید را برای مرکزیت دفتر و جذب و بکارگیری پرسنل خود اختصاص دهید بعد از رد کردن این مرحله که مرحله مهمی است باید به مرحله بعدی یعنی خرید مبلمان اداری نظیر انواع میز اداری و صندلی اداری بپردازید.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

 مبلمان اداری جدید برای کسب و کار جدید 

چندین مطلب در زمان خرید اولین مبلمان اداری برای شرکت جدیدتان وجود دارد که باید به آنها دقت کنید :

  • 1-فضای موجود دفتر کار شما چقدر است؟ باید دقت کنید که  مبلمانی را نخرید که در فضای  دفتر اداری  و یا محل رفت و آمد شما باعث اختلال شود .
  • 2-تعداد کارمندان شما چند تاست ؟ – کارمندان با پست سازمانی معمولی میتوانند در یک فضای اشتراکی با یکدیگر کار کنند .اما  پرسنل با پست سازمانی خاص  تر ممکن است نیاز به کار در یک فضای اداری مجزا و اختصاصی داشته باشند .در زمان طراحی چارت سازمانی شما خیلی مهم است .

 مبلمان اداری جدید برای کسب و کار جدید 

  • 3-چه میزان بودجه برای اینکار تخصیص داده اید ؟ – قبل شروع هزینه و خرج کردن برای این کار ، اولویت بندی هزینه ها را انجام دهید . بدانید چقدر برای خرید مبلمان کنار گذاشته اید و چقدر برای سایر اقلام و چیزهای دیگر تخصیص بدهید . یک لیست بعنوان نیازها با اولویت بندی و میزان بودجه ای که باید برایش هزینه شود تهیه کنید .
  • 4-کسب و کار شما چیست ؟ چقدر با مشتریان خود جلسات حضوری خواهید داشت؟ در روز چند نفر به دفتر شما بصورت مراجعه حضوری رجوع میکنند ؟ با بررسی این سئوالات به این نتیجه خواهید رسید که فضای پذیرایی از مشتریان و اتاق جلسات در کسب و کار شما چه جایگاهی خواهند داشت ؟
  • عمده سازمانهاییکه اولین بار است که شروع به فعالیت میکنند باید موارد زیر بعنوان ملزومات مهم برای دفتر کار در نظر بگیرند :

صندلی اداری ارگونومیک – با اینکه ممکن است که این صندلی ها قیمت بالایی داشته باشند و یا باصطلاح گران قیمت باشند ، خرید آنها یقینا با ارزش است. راحتی این صندلی های ارگونومیک برای ارتقاء بهره وری ثابت شده است.

  مبلمان اداری جدید برای کسب و کار جدید 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.