16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

چیدمان مبلمان اداری و تشویق به تعامل

چیدمان مبلمان اداری و تشویق به تعامل

 

تشویق به تعامل با دکوراسیون اداری 

یکی از مهمترین عوامل در بالا بردن بهره وری یک سازمان ایجاد تسهیل در ارتباط بین کارکنان و افزایش تعامل آنها با یکدیگر میباشد این امر فقط با دستورالعملها و آئین نامه های تشویقی ایجاد نمیشود امروزه روانشناسان حوزه طراحی دکوراسیون و مبلمان اداری به این امر پی برده اند که چیدمان مناسب مبلمان اداری میتواند در ایجاد تعامل بهتر بین کارکنان موثر باشد در ادامه با آدینا همراه باشید :

تعامل میان کارمندان، گزینه مهم و حیاتی موفقیت برای عملکرد یک سازمان به حساب می آید . تبادل دانش و اطلاعات نه تنها به رشد یادگیری و کارگروهی سازمانی کمک میکند ، بلکه همبستگی اجتماعی و پویایی متقابل را توسعه میدهد. چیدمان فیزیکی محیط کار نقش بسیار مهمی را در این مورد بر عهده دارد. نقشه های طبقات ،جایگاه افراد را مشخص میکند و میتواند به این ترتیب تعامل را محدود کند یا گسترش بدهد.

چیدمان مبلمان اداری

میل به توسعه اغلب به صورت چیدمان دفتر کار با شکستن مرزهای فیزیکی و نمادین، به چشم می آید. دیگر راه حل های طراحی شامل افزایش امکان مجاورت بین گروه های کاری ، استفاده از پارتیشن های شفاف و ساختن نقاط مشترک مناسب برای ملاقات مانند سالن کار و بار قهوه ، میباشد.

این اعمال نظرهای مطرح شده از تیم طراحی ، به طور کلی به پیشرفت تعامل کمک میکند.

درعین حال دانستن این نکته واجد اهمیت است که تعامل به وضوح تنها توسط چیدمان فضایی تحت تاثیر قرار نمی گیرد. کنش اجتماعی ، رفتار و فرهنگ به همان اندازه اهمیت دارند. علاوه بر این درک این که آن روی سکه توسعه تعامل ، افزایش آلودگی صوتی و هرج و مرج در محیط کار است، باید مورد توجه قرار گیرد.

چیدمان مبلمان اداری

بیشتر بخوانید :افزایش انعطاف با دکوراسیون اداری 

مشخص کردن میزان تاثیر منفی موارد ذکر شده بر کارآمدی کارمندان دشوار است، اما کمبود حریم اجتماعی و بصری می تواند تاثیراتی منفی بر انجام کارهایی که نیاز به تمرکز دارند داشته باشد. سازمان های مختلف نیازمند حد تعادل های متفاوتی میان ارتباط و تمرکز هستند.

ملاحظات مرتبط:

خواسته اساسی از تشویق به تعامل چیست ( به عنوان مثال: یادگیری در محل کار ، توسعه کارگروهی ، تصمیم گیری بهتر)؟

چه نوع تعاملی باید توسعه یابد(تعامل رسمی یا غیررسمی،تعامل مداوم یا برخوردهای تصادفی)؟

در بین چه کسانی تعامل باید قوی تر شود(میان دپارتمان ها ، بین کارمندان یا میان کارمندان و اشخاص ثالث مانند مشتری)؟

حد تعادل مناسب مورد نیاز میان ارتباط تمرکز چیست؟

 شرکت تجهیز دفتر یکتا ، ارائه دهنده انواع میز اداری ، پارتیشن اداری ،مبلمان و تجهیزات اداری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته تا در این صنعت یک برند معتبر و یکی از بهترین فروشندگان مبلمان اداری در تهران و ایران باشد . انواع مبلمان اداری مدرن را با طراحی های لوکس و خاص از ما بخواهید .02144620086

 چیدمان مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.