کتابخانه های مدیریتی

کتابخانه های مدیریتی

کتابخانه های سفارشی مدیریتی(کردانزا)مبلمان اداری آدینا :

در سری کتابخانه های مدیریتی آدینا به طراحی خاص و همچنین لوکس بودن محصول توجه ویژه ای شده است در زیر بعضی از ویژگیهای

کتابخانه های مدیریتی آدینا ارائه میگردد :

۱-بزرگتر و زیبا تر نشان دادن اتاق مدیریت عامل 
۲-امکان ایجاد فضا برای قرار گرفتن تلویزیون در دیواره کتابخانه 
۳-تعیین فضای اختصاصی و مخفی برای قرار گیری گاو صندوق 
۴- ایجاد محلی بعنوان رخت آویز و یا حالت کمد لباس
۵-محل قرار دادن زونکنها با ابعاد استاندارد
۶-محل قرار دادن کتابها بصورت زیبا و شیک 
۷-امکان طراحی سفارشی با ابعاد و رنگ دلخواه مشتری 

کتابخانه مدیریت

کنسول مدیریت و کتابخانه ویترین دار معمولا در رده  وسایل تزئینی و دکوری  در دفتر مدیریت به جهت زیباتر کردن محیط قرار میگیرند  که معمولا کنسول های اداری  برای نگهداری اشیا شخصی و ایجاد نظم در بایگانی استفاده می شود و روی آن از وسایل دکوراتیو مانند قاب عکس ،گلدان،و سایر وسایل تزئینی نظیر مجسمه وغیره برای بیشتر زیبا نشان دادن محیط استفاده می شود.معمولا ابعاد کنسول سفارشی و به ابعاد دلخواه است ولی بطور استاندارد میتوان گفت دارای ابعاد 40*90*200   طول*ارتفاع*عمق می باشد.

بیشتر بخوانید :نور پردازی در محیط کار 

کتابخانه ویترین دار

ویترین ها ی مدیریت یا کتابخانه ویترینی معمولا به عمق 30 الی 35سانتیمتر و طول 90 الی 110سانتیمتر و ارتفاع 1.85الی 2 متر می باشند که مانند کنسولها برای  نمایشمحصولات عرضه شده توسط آن واحد یا لوح ها و تقدیرنامه هاای که آن امور اداری  دریافت کرده است بکار گرفته می شوند  اگر ویترینهای مدیریتی دارای درب باشند حتما از  درب های  شیشه ای برای آنها استفاده  می شود.

کردانزای مدیریت

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.