16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری کاربردی

مبلمان اداری کاربردی

مبلمان اداری کاربردی چیست ؟

مبلمان اداری چیست ؟ مبلمان اداری و مفهوم ان ؟ مبلمان اداری شامل چه چیزهایی میشود ؟ office furnitureیعنی چه ؟ همه این سئوالات را ما در این مقاله مبلمان اداری پاسخ داده ایم .

مبل اداری 

مبلمان اداری(مبل اداری) به گروهی از اثاث و وسایل نشستن و لوازم کار اطلاق می شود که اصولا در محیط های کاری استفاده می شوند. همچنین با نگاهی به دور و برتان می توانید نمونه هایی از مبل اداری را در منزل خود بیابید. صندلی و میز تحریر، میز مطالعه، کتابخانه، صندلی، میز کامپیوتر و ... از انواع مبلمان اداری هستند که در منزل استفاده می شوند.

مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

دکوراسیون دفتر کار 

از دیگر انواع مبلمان اداری که در مکان هایی همچون بیمارستان، رستوران، آژانس، فرودگاه، ترمینال، موسسات آموزشی، ادارات دولتی، شرکت های خصوصی، دفاتر کار و ... استفاده می شوند، می توان لوازمی همچون صندلی مدیریتی، میز مدیریتی، صندلی کارمندی، میز کارمندی، صندلی کارشناسی، میز کارشناسی، میز کانتر، مبلمان انتظار، قفسه های بایگانی، کمد های فلزی و چوبی، فایل های اداری، صندلی کنفرانس، میز کنفرانس و ... را نام برد.

مبلمان اداری مدرن 

در طراحی و انتخاب مبلمان اداری باید دقت ورزید. آگاهی در رابطه با انتخاب مبلمان اداری و تجهیزات اداری، برای خریدی مطمئن مناسب با دفتر کار خصوصا برای مدیران ضروری می باشد. مبلمان اداری به عنوان یک عامل حیاتی محیط کسب و کار سازمانی محسوب می شود و به سازمان رسمیت و زیبایی میبخشد. استفاده از مبلمان اداری شیک و در عین حالت راحت برای ایجاد محیطی با ظاهر زیبا هم در روحیه کارمندان مجموعه و هم در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.

 مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

چقدر با محصولات اداری سر و کار دارید ؟

ساعت هایی که پشت کامپیوتر خانه یا محل کارتان نشسته اید، در مطب پزشک روی مبل انتظار لمیده اید، برای بدرقه یا پیشواز  مسافری  در فرودگاه منتظر مانده اید، به دنبال پوشه ی خاصی در فایل یا کمد گشته اید، برای نوشتن متنی پشت میز تحریر نشسته اید، در رستوران مشغول میل کردن غذا بوده اید و یا در کافه چای نوشیده اید، روبروی باجه ی بانک نشسته اید، در دانشگاه روی صندلی نشسته اید، در مدرسه روی نیمکت نشسته اید و باز هم ساعت هایی از این دست همه و همه را با مبلمان اداری سر و کار داشته اید. اگر راحت بوده اید که باید خوشحال باشیم که آن محصولات از روی اصول ارگونومی ساخته شده و اگر ناراحت و خسته شده اید متاسفانه کیفیتشان خوب نبوده.

 مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

حتما بخوانید :چرا مبلمان اداری اهمیت دارد ؟

مبل اداری با کیفیت را چطور می شود تشخیص داد ؟

زیاد شدن حجم اطلاعات مکتوب در حوزه مبلمان اداری، و بخصوص در وب سایت های اینترنتی این حوزه، باعث شده تا اکثر ما با لغاتی مانند ارگونومی و طراحی ارگونومیک آشنا باشیم. اما بیشتر اطلاعات غیر متخصصان در این زمینه در حد آشنایی است. چراکه اشراف به این مطالب، تخصص ویژه ای در چند رشته علمی می طلبد و در عین حال برای اجرایشان نیز متخصصانی باید همت بگمارند. پس چگونه می توانید مبلمان اداری با کیفیتی را خریداری کنید ؟

 مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

دیدگاههای مختلف 

از دیدگاه متخصصین مختلف، تعاریف گوناگونی برای محصولات و فرآورده‌های چوبی عنوان شده است. بخصوص در شاخه مبلمان، نقطه نظرات کارشناسان معماری داخلی، طراحان، دکوراتورها و نیز تولیدکنندگان مبلمان متفاوت و حائز اهمیت است.

آنچه که مسلم و قطعی است، تاکنون هیچگونه دسته بندی و تعریف در قالب تحقیق و جمع آوری دیدگاه‌های مختلف به طور جامع برای صنایع چوب و مبلمان وجود ندارد. لذا با توجه به ضرورت فعلی صنعت مبلمان ایران جهت بررسی و تدوین استراتژی‌های مختلف، نیاز است که این دسته بندی انجام پذیرد.

شایان توجه است که تعاریف و دسته بندی ذیل صرفاً از دیدگاه صنعت چوب می‌باشد، چرا که طراحان داخلی کلیه لوازم مورد نیاز داخل ساختمان اعم از شیشه‌ای، سفالی، فلزی، پلاستیکی، پارچه‌ای و غیره که کلیه تجهیزات و دکوراسیون داخل ساختمان مانند لوسترها، مجسمه‌ها، تزیینات، گلدان و غیره را در برمی‌گیرد، مبلمان و دکوراسیون داخلی می‌نامند، یا انواع چراغ، تابلو، نیمکت، ایستگاه و غیره را بعنوان جزیی از مبلمان شهری به شمار می‌آورند. ولی همانطور که اشاره شد، تعاریف جنگل به ترتیب ذیل خواهد بود:

مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

الف- رسته مواد خام

محصولات این رسته از اجزای نامبرده درختان گرفته شده و به سه شکل عمده 1- الوار 2- روکش 3- خرده چوب در می‌آیند.

ب- رسته مواد اولیه خام

خطوط تولید دیگری محصولات رسته اول را به محصولات جزء‌تر تبدیل می‌نمایند شامل محصولاتی مانند: الوارها و روکش‌های ضخیم و نازک، پوشال، خرده چوب، فیبر و غیره می‌باشند.

ج- رسته مواد اولیه

تنوع محصولات، عملیات و فرآیندهای تولید در صنعت چوب ما را ملزم به تشیکل این رسته بعنوان مواد اولیه صنایع مبلمان نموده است. محصولات این رسته انواع تخته و چوب آلات، انواع روکش‌های کاغذی و انواع صفحات یا اوراق فشرده می‌باشد. بطور مثال: تخته چند لایی، M.D.F، تخته خرده چوب (نئوپان)، تخته بلوک برد، تخته سیمان، چوب پلاستیک، L.V.L, O.S.B و روکش‌هایی چون H.P.L, C.P.L و غیره در این رسته گنجانده می‌شود.

مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

د- رسته محصولات بینابینی

صنایع و خطوط تولیدی در این صنعت وجود دارند که جهت بالا بردن مقاومت‌ها، زیبایی، ایجاد طرح و غیره.

محصولات رسته سوم، عملیاتی بهبود دهنده را انجام می‌دهند که این صنایع واسطه‌ای را محصولات بینابینی می‌نامیم. در حقیقت اینکه با اینکه خود از صنایع بالادستی مواد اولیه تهیه می‌شوند، ولی محصولات آنها برای مبلمان، مواد اولیه تلقی می‌گردند.

بیشتر بخوانید :کاربرد چوب در صنعت مبلمان اداری

از محصولات بینابینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

پروفیل‌های روکش‌دار، صفحات کابینت لبه گرد، صفحات روکش شده ملامینه، صفحات رنگ یا چاپ شده، قطعات وکیوم شده و ... .

ه- رسته محصولات نهایی

کلیه فرآورده‌ها، مصنوعات و محصولات برگرفته از چوب که در زندگی بشر وجود دارند، در این رسته گنجانده می‌شوند. با توجه به تنوع محصولات، این گروه را می‌توان به سه شاخه اصلی تقسیم نمود:

1- شاخه سازه‌های چوبی شامل: ساختمانهای چوبی، پل، اسکله، برج‌های خنک کننده، تیرهای مخابراتی و غیره.

2- شاخه مبلمان شامل: مبلمان مسکونی، مبلمان اداری و مبلمان خاص

3- شاخه ملزومات چوبی شامل: تجهیزات ورزشی، لوازم موسیقی، لوازم تحریر و آموزشی، کبریت، صنایع دستی، اسباب بازی، قطعات خودرو، تجهیزات ارتوپدی، پزشکی و غیره.

دسته بندی مبلمان

مبلمان چوبی را براساس مکانی و پس از آن به زیر شاخه‌هایی براساس زمانی تقسیم می‌نماییم.

1- مبلمان مسکونی

1-1- مبلمان مسکونی مدرن، شامل: صفحه‌ای و رویه‌کوبی

1-2- مبلمان مسکونی کلاسیک

2- سبک 

2-1- مبلمان اداری مدرن، شامل صفحه‌ای و رویه‌کوبی

2-2- مبلمان اداری کلاسیک

3- مبلمان خاص

این نوع مبلمان نیز می‌تواند بصورت مدرن بصورت مدرن و کلاسیک طراحی و ساخته شود.

1-1-1- مبلمان مسکونی مدرن صفحه‌ای

به کلیه مبلمانی که در محل زندگی مصرف می‌شوند و از انواع پانل (اوراق فشرده) مانند:

نئوپان، M.D.F، چندلایی، فیبر و غیره بصورت روکش شده، رنگ شده ساخته می‌شود، اطلاق می‌گردد. این شاخه به زیرشاخه‌های:

الف- نشیمن، مثل: مبلمان لوازم صوتی و تصویری، جالباسی، جاکفشی

ب- اتاق خواب، مثل: سرویس خواب نوزاد، نوجوان، بزرگسال، کمد، دراور

ج- آشپزخانه و بهداشتی، مثل: انواع کابینت، کمد سرویس بهداشتی و غیره تقسیم می‌شوند.

مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

 1-1-2- مبلمان مسکونی مدرن رویه‌‌کوبی

این گروه کلیه مبلمان نشیمن، پذیرایی، ناهارخوری را شامل می‌شود که از سبک و طرح مدرن استفاده کرده و عمدتاً از انواع فوم، اسفنج، پارچه با اسکلت‌های چوبی، فلزی و غیره تولید می‌شوند. بطور مثال: کاناپه‌های معمولی یا تخت خوابشو، راحتی، پارچه‌ای چوب نما و غیره.

2-1-2- مبلمان مسکونی کلاسیک

محصولات این گروه تماماً از چوب ماسیو (توپر)، روکش‌های طبیعی با پوشش رنگ، تولید شده و چون از سبک‌های قدیمی استفاه شده، آنها را کلاسیک می‌نامند. در تولید این محصولات می‌توان از صنایع دستی و مستظرفه چوب مانند: خاتم کاری، منبت، معرق، گره چینی یا انواع رنگ مانند پتینه، لندن کاری و غیره استفاده  نمود. مبلمان مسکونی کلاسیک فضاهایی چون اتاق مطالعه، نشیمن، پذیرایی، ناهارخوری، خواب، حتی آشپزخانه و سرویس بهداشتی را پوشش می‌دهد. انواع مبل (که اصطلاحاً در ایران مبل استیل یا نیمه استیل نامیده می‌شود)، میز و صندلی ناهارخوری، بوفه، ویترین، کنسول، میزهای جلومبل و عسلی، شومینه، کتابخانه، میز تحریر، انواع میز و صندلی سبک کلاسیک در این گروه قرار می‌گیرند.

2-1-1- مبلمان اداری مدرن صفحه‌ای

به کلیه مبلمانی که در محیط کار استفاده می‌شوند و از انواع اوراق فشرده چوبی (پانل) تولید می‌گردند، اطلاق می‌شوند و محصولاتی چون مبلمان مدیریت، پرسنلی، کنفرانس، فایلینگ، کتابخانه، کامپیوتر و غیره را شامل می‌شود.

2-1-2- مبلمان اداری مدرن رویه‌کوبی

شامل مبل‌های پارچه‌ای چرمی اداری، صندلی‌های اداری (فلزی، چوبی رویه‌کوبی شده)، مبلمان لابی و انتظار و غیره.

  بیشتر بخوانید :مبلمان اداری کلاسیک و ویژگیهای آن

2-2- مبلمان اداری کلاسیک

شامل انواع مبلمان مورد مصرف در محیط کار، ساخته شده از چوب ماسیو با سبک کلاسیک، قابل استفاده برای مدیریت، پرسنلی، کنفرانس، کتابخانه، تحریر و غیره.

مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

3- مبلمان خاص

اطلاق کلمه خاص برای اینگونه مبلمان از اینروست که عمدتاً در فضاهای غیرمسکونی و غیراداری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و یا در بخش‌های ساختمانی (صرفنظر از کاربرد ساختمان که مسکونی است یا اداری) بکار می‌روند، در واقع کلیه این محصولات چوبی به ساختمان نصب می‌گردند.

بطور مثال: در، پنجره، دیوار کوب یا پارکت به ساختمان نصب گردیده و عمدتاً به کاربرد مسکونی یا اداری بودن ساختمان ارتباط مستقیم نخواهد داشت.

این گروه نیز مانند دو گروه قبلی می‌توانند از نظر طراحی و تولید بصورت مدرن یا کلاسیک باشند. مهمترین شاخه‌های این نوع مبلمان را به شرح ذیل می‌توان نام برد:

1-3- ساختمانی (قابل نصب بر ساختمان):

در، پنجره، پارکت، دیوارکوب، پلکان چوبی، آرک، پوشش سقف، دیوار کاذب (آکوستیک)، سقف کاذب، ستون، قرنیز، کفپوش، سونا و پارتیشن.

2-3- هتل:

هر چند مبلمان، تلفیقی از مبلمان مسکونی و اداری است، ولی بدلیل کاربرد خاص، آن را در این رسته در نظر می‌گیریم.

3-3- آمفی تئاتر و سالن‌های کفنرانس:

سبک، نحوه ساخت، نصب و کاربرد آکوستیک و غیره باعث شده که مبلمان این فضاها نیز جدا گردند.

4-3- آموزشی: 

مبلمان آموزشی نیز که کاربرد خاص و تخصصی دارد، شامل: میز، نیمکت، صندلی، تخته‌های نوشتاری و تجهیزات می‌باشد.

5-3- شهری: 

مبلمان شهری، شامل: تجهیزات چوبی پارک‌ها، خیابان‌ها و بطور کلی مبلمان فضای بیرون (out door) می‌باشد که می‌توان به انواع گلدان، اسباب تفریح، نیمکت، کفپوش پیاده‌رو و غیره اشاره نمود.

6-3- ترابری: 

شامل انواع مبلمان مورد استفاده در ناوگان ترابری مانند: هواپیما، کشتی، قطار و خودروها می‌باشد.

7-3- پزشکی: 

انواع مبلمان و تجهیزات مکانهای پزشکی مانند: تخت خواب بیمارستان، صندلی دندانپزشکی و غیره را شامل می‌شود

8-3- رستوران:

 انواع نیمکت، میز و صندلی جهت تولید و صرف غذا را شامل می‌شود.

9-3- فروشگاهی: 

مبلمان و تجهیزاتی مانند قفسه‌ها، پیشخوان، ویترین و غیره که در فروشگاه بکار می‌روند.

10-3- بانک: 

مبلمان و تجهیزات گیشه‌ای و بانکداری را شامل می‌گردد.

مبلمان اداری -مبل اداری -آدینا

جزئیات در مبل اداری

جزئیات در مبل اداری مهم است، بسته به نوع کاری که انجام می شود، ممکن است جزئیاتی همچون قفسه ها در دفتر شما مورد نیاز باشد. در صورتی که این مورد باشد، شما می توانید گزینه های متعددی را انتخاب کنید. اکثر خرده فروشان مبلمان اداریفروش قفسه های کتاب را مطابق با میز خود می فروشند و اغلب آنها به صورت مجموعه ای به فروش می رسند. اگر حجم کتابهایی را که قصد دارید در دست داشته باشید، چندین قفسه کتاب لازم خواهی داشت. با این حال، اگر قفسه های شما تنها برای نگهداری چند عکس خانوادگی و برای مکمل مبلمان اداری دیگر بشاد، شما می توانید با قفسه هایی که مستقیما به دیوار سوار می شوند تا برای برخی از فضای اتاق مکانی برا ذخیره سازی باشد، استفاده کنید. جایی در طبقه بندی مشابه قفسه های می تواند به عنوان یک نقطه مناسب برای چاپگر، تلفن ها و یا فقط یک جایی برای نگه داری از گلدان گل باشد.

مبلمان اداری

حتما بخوانید :ویژگیهای مبلمان اداری مناسب

هنگامی که قطعات اصلی مبلمان اداری را که می خواهید استفاده کنید، ایجاد کرده اید، می توانید جزئیات کوچکتر دفتر را انتخاب کنید. نورپردازی مهم است و بسته به اینکه دفتر شما در آن محل جهت روشنایی واقع شده است، ممکن است روشنایی کافی وجود داشته باشد یا ممکن است اصلا آن را نداشته باشد. هنگامی که روشنایی به صورت مصنوعی با استفاده از لامپ باشد، شما ممکن است به خواب بروید، سخت است که روی کار خود متمرکز شوید. چند لامپ و چراغ در سراسر دفتر می تواند به شما اجازه تنظیم مقدار نور که شما نیاز دارید، بدهد. لوازم جانبی دیگر مانند قاب عکس و گیاهان می تواند انتخاب های خوبی برا فضای کاری باشد. شما یکی از بخش های مهمی از ایجاد یک محیط اداری پر طرفدار یعنی توجه به جزئیات که در واقع می تواند اصولی مهم باشد، را تجربه خواهید کرد.

 

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه های بازدیدکنندگان

اخوان 15 دی 1397 - 11:07 وبگاه

مطلب بسیار جامع و کاملی بود . واقعا ممنونم

زومیت 18 آذر 1397 - 16:25 وبگاه

کدام شرکت مبلمان اداری، بهترین خدمات را دارد؟ خرید از کدام شرکت فروشنده مبلمان و لوازم اداری به صرفه‌تر است؟ آیا همه شرکت‌های فروشنده میز و صندلی اداری بهمراه محصول گارانتی معتبر نیز ارائه می‌دهند؟سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.ز سایت اینترنتی شرکت فروشنده محصولات اداری خرید کنیم بهتر است یا به نمایشگاه و فروشگاه‌های مبلمان اداری سر بزنیم؟ اگر یک شرکت در این صنعت معتبر باشد، حتما باید نام و لوگوی تجاری‌اش برای ما آشنا باشد یا نه؟ آیا یک شرکت می‌تواند هم فروشنده مبلمان اداری کلاسیک باشد و هم مبلمان اداری مدرن ؟ آیا شرکت مبلمان اداری حتما باید کارخانه داشته باشد؟ سئوالاتی از این قبیل معمولا در نشست‌هایی که کارشناسان ما برای معرفی شرکت آدینا حضور داشته‌اند، مطرح شده‌اند؛ بنابراین ما در تحریریه آدینا تصمیم گرفتیم تا با ارائه مطلبی در این مورد به کلیه این سئوالات پاسخ دهیم.

دکو بوم 18 آذر 1397 - 16:22 وبگاه

اتاق نشیمن محل دور هم نشستن خانواده است و بیشترین اوقات آن ها در این فضا می گذرد. میز و صندلی باید در این فضا، برخلاف دیگر فضا های خانه، بسیار راحت باشد. اتاق نشیمن بهترین فضا برای ادامه فعالیت های روزمره مانند انجام تکالیف کودکان می باشد. شناخت دقیق فضای اتاق نشیمن باعث می شود وسایل و امکانات مورد نیاز برای این مکان را به صورت مطلوبی فراهم کنیم، فضای نشیمن گاهی می تواند محل حضور مهمانان باشد. بهتر است که ارتباط اتاق نشیمن با ورودی، غیر مستقیم و با غذا خوری و اتاق خواب مستقیم باشد. در هنگام تزیین و چیدمان اتاق نشیمن باید دقت نمود که آرامش و تنوع در فضا حاکم شود، تزیین وسایل موجود در این فضا باید طوری صورت بگیرد که مانع عبور و مرور افراد نشود. معمولا محل قرار گرفتن کتابخانه در اتاق نشیمن است.

توکامک 18 آذر 1397 - 16:21 وبگاه

نام ام دی اف را به احتمال زیاد همه ما شنیده‌ایم و می‌دانیم نوعی ورقه ساخته شده از ترکیبات چوبی است که در وسایلی مانند سرویس خواب و کابینت و کمد و… به کار می‌رود. اما سوال بسیاری از افراد این است که ام دی اف چیست و چرا به آن mdf گفته می‌شود؟ در این مطلب از توکامگ به طور کامل به این سوالات پاسخ داده و کاربرد ام دی اف و مزایا و معایب آن را به طور کامل شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید.در این مقاله سعی خواهیم کرد به موارد زیر در مورد ام دی اف به طور کامل پاسخ دهیم:ام دی اف دقیقا چیست و چه معنی دارد؟ام دی اف چه کاربردی دارد و بیشتر در چه وسایلی استفاده می‌شود؟مزایا و معایب ام دی اف چیست؟ام دی اف یا همان MDF یک ماده بسیار رایج در صنعت مبلمان، سرویس خواب، کابینت سازی و هر چیز دیگری است که با چوب سر و کار دارند. بسیاری از خریدارن و حتی فروشندگان با این واژه آشنا هستند، اما به طور دقیق نمی‌دانند که ام دی اف چیست و چه ترکیباتی دارد، از چه چیزی تشکیل شده و چه کاربردهایی دارد؟ و این که آیا ام دی اف مفید است یا مضر و در واقع اینکه ام دی اف چه معایب و مزایایی دارد؟

زومیت 18 آذر 1397 - 16:19 وبگاه

غلبه بر ترس و انجام کارها و تفریحات ترسناک، جزء علایق جالب و جذاب افراد است. برخی افراد به راحتی بر ترس خود غلبه می‌کنند و برخی همیشه با ترس‌هایشان زندگی می‌کنند و توانایی انجام کارهای جدید را به دلیل تصور از ترسناک بودن آنها ندارند. با زومیت همراه باشید تا با راه حل‌هایی که یک روانشناس برای غلبه بر ترس ارائه می‌دهد آشنا شویم.غلبه بر ترس یکی از عادات افراد موفق و ریسک‌پذیر است. منظور از ترس می‌تواند ترسیدن از انجام کارها و تفریحات خارق‌العاده مانند بانجی جامپینگ، کلبه‌ی وحشت، پرش از ارتفاع یا انجام ریسک‌های کاری و شخصی باشد. برخی افراد به دلیل ترس از مواجه شدن با اتفاقات جدید، هیچ‌گاه در زندگی ریسک نمی‌کنند یا به دلیل ترس از مرگ، تفریحات هیجان‌انگیز را امتحان نمی‌کنند.

حوزه 18 آذر 1397 - 16:17 وبگاه

مهم ترین قدم برای رسیدن به آرامش در زمان انجام کار، آن هم در کوتاه ترین زمان و کم ترین مدت، این است که شما تصمیم بگیرید آرامش داشته باشید . پس از همین حالا تصمیم بگیرید .گیاه را فراموش نکنید .گاهی حتی نگاه کوتاهی به طبیعت فشار زندگی روزمره را در وجود شما از بین می برد . داشتن گلدان در خانه یا در محل کار، باغی خیالی را در ذهن شما تداعی می کند .
دفترچه یادداشت همراه داشته باشید .زمانی که با انبوه کار روبه رو هستید، با دو وسیله بسیار مهم می توانید فشار روانی ناشی از کار را کاهش دهید: مداد و دفترچه یادداشت . مواردی که باعث نگرانی شما شده اند، یادداشت کنید و با دیده حقارت به آن ها بنگرید . چیزی را بنویسید که می خواهید در آن روز به دست آورید و مواظب باشید کارهایتان را با نظم انجام دهید .
ساده بگیریدهر چه زندگی و کارتان پیچیده تر باشد، فشار روانی بیش تری خواهید داشت . به دنبال راه ساده تر برای کار و زندگی باشید، متوجه می شوید که مسائل ساده خواهند گذشت .

برترینها 18 آذر 1397 - 16:16 وبگاه

برترین ها: اگر قصد بچه دار شدن دارید و می خواهید اتاق او را با ایده های نو و جدید تزئین کنید، می توانید از این مطلب کمک بگیرید. البته پیش از هر چیز باید به این نکته توجه کنید که اتاق کودک فقط برای نوزاد و یک سال اول نیست. باید از صفر تا 5 سالگی کودک را لحاظ و اتاق او را بر این اساس تزئین کنید.
اگر هر روز شکمتان بزرگ تر و جنین به تولد خود نزدیک تر می شود و شما هنوز هیچ ایده ای برای خرید وسایل و رنگ و طرح اتاق او ندارید، اصلا نگران نباشید. نفس عمیق بکشید، یک لیوان آب بخورید و پای خود را روی پایتان بیندازید و آیتم های این مطلب را اجرا کنید. ما ایده های جالبی را کنار هم جمع کرده ایم که بسیار کمک کننده هستند.
1. کاغذدیواری های زیبااتاق کودک باید بیشتر از اتاق های دیگر خیال انگیز و جالب باشد. به همین منظور، به دنبال کاغذدیواری های زیبایی باشید که مناسب اتاق کودک هستند و آنها را روی همه دیوارها یا فقط یکی از دیوارها نصب کنید. برای خودنمایی بیشتر کاغذدیواری از وسایل تزئینی همرنگ آن نیز بهره بگیرید.

کابینت ممبران 18 آذر 1397 - 16:15 وبگاه

دکوراسیون و کابینت ممبران مدرن و لوکس
دکوراسیون و کابینت آشپزخانه های مدرن در سالهای اخیر تغییرات بسیاری داشته اند . تغییراتی که روز به روز جذابیت و تنوع را در این بخش افزایش داده است.کابینت ممبران

چندسال پیش کابینت های چوبی جای کابینت های فلزی را گرفتند و به مرور طراحی دکوراسیون و اجرای کابینت های ام دی اف مات و براق گسترش یافت. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های CNC, کار بر روی وسایل سخت مانند چوب و فلز و … راحت تر از گذشته شده است. ممبران محصولی جدید حاصل از حکاکی این دستگاه بر روی ام دی اف است.
این سبک در کشورهای اروپایی ملقب به سبک لاکچری یا همان مجلل است که حکاکی ها در طرح ها و با ایده های مختلفی انجام می شود. سپس با استفاده از روکش های متنوع و ضد آب پی وی سی بصورت یک پارچه وکیوم می شود.

یکتا دکور 18 آذر 1397 - 16:14 وبگاه

قیمت میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس را شاخصهای متفاوتی تعیین میکنند اما مهمترین انها بودجه ای است که شما برای خرید این میز اداری در نظر گرفته اید . یقینا خرید همه مبلمان اداری مورد نیاز یک دفتر کاری بس دقیق و اصولی میباشد اما در کنار ان شاید باید وقت و اهمیت بیشتری برای میز کنفرانس قائل شد ودر زمان خرید میز کنفرانس جدید باید موارد زیادی را در نظر بگیرید که ما در این مقاله سعی کرده ایم با ارائه بخشی از انها کار انتخاب و خرید را برای شما راحتتر کنیم .

محیط اتاق جلسات
خوب به مهمترین موضوع در انتخاب و خرید میز کنفرانس در ابتدا می پردازیم یعنی مساحت و شکل اتاق جلسه . این موضوع بسیار حیاتی و مهم است .اکثر افراد تمایل دارند تا یک میز بزرگ کنفرانس خریداری نمایند تا بتوانند افراد بیشتری را داخل جلسات خود شرکت دهند و از نظرات کارشناسی انها بهره مند گردند اما باید این نکته را هم در نظر بگیرند که در اطراف میز کنفرانس باید فضای کافی برای سه موضوع دیده شود یک چیدمان صندلی های کنفرانس دو پذیرایی اسان و سه عبور و مرور راحت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.