16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

برند سازی با مبلمان و دکوراسیون اداری

برند سازی با مبلمان و دکوراسیون اداری

 توصیف برند:

ارائه یک تصویر ذهنی از شخصیت سازمان هم به پرسنل و هم به مراجعین و مشتریان ، نیاز به تخصص خاصی بنام برند سازی سازمانی دارد اما این برند سازی دامنه اش خیلی وسیعتر از داخل سازمان و فقط تبلیغات میباشد این امر حتی در دکوراسیون اداری و تهیهمحصولات اداری خاص آن شرکت نیز تاثیر گذار است در ادامه آدینا از شما دعوت میکند تا با ماهمراه باشید :

برندینگ فرآیندی در رابطه با ایجاد تصویری منحصر بفرد یا درک سازمان و  محصولات و خدماتش در میان مشتریان وافراد ذی نفع استراتژیک است. از دیدگاه سنتی،برندینگ مسئولیت دپارتمان های بازاریابی است و تمرکز زیادی بر لوگوها،بسته بندی،سایت های اینترنتی و تبلیغات دارد، اما ،هماهنگونه که کمی قبل به آن اشاره شد،محیط فیز یکی کار نیز میتواند جهت انتقال پیامی خاص یا هویت ، مانند یک ویترین یا کارت ویزیت سه بعدی برای جهان خارج از سازمان مورد استفاده قرار بگیرد.

برندسازی با مبلمان اداری

یک ابزار معمول جهت برند سازی محیط کار، ترکیب مجموعه تصاویر برند(لوگوها، شعارهای گرافیکی و رنگ های شرکت) در ظاهر ساختمان است. این یک راه بسیار سرراست و مستقیم برای برندینگ است . به علاوه ، راه های پوشیده تری نیز برای توصیف برند یک شرکت وجود دارد.به عنوان نمونه، شرکتی که میخواهد برند خود را با محور خلاقانه بودن نشان بدهد، میتواند از طریق انتخاب طرح دفتر کاری که با هنر تکنولوژی تجهیز شده است. این کار را انجام بدهد مانند اتاقهای فکر بی نظم اما جالب و مسیرهای رفت و آمد وسیع برای توسعه هر چه بیشتر تعاملات غیررسمی.

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری خوب 

برندسازی با مبلمان اداری

هنگام نگاه کردن به مساله برندینگ و طراحی دفتر کار ، مهم است بدانیک که قسمت های مختلف فضا ، نیاز به توصیف های متفاوتی از برند دارند. در دفاتر کاری قسمت ورودی، و جایی که ارباب رجوع در فضای انتظار پذیرش میشود و به سمت قسمت های ملاقات راهنمایی میشود. برندینگ میتواند صریح و مستقیم باشد تا بازدیدکنندگان را کاملا در برند شرکت غوطه ور کند. در بخش های سازمانی که تنها در دسترس کارمندان است . برندینگ غیرمستقیم تر و در لفافه است. به نحوی که باعث اختلال زیادی در فعالیت های کاری روزمره نشود.

 ملاحظات مرتبط:

آیا سازمان ، استراتژی صریحی برای برندینگ دارد؟

آیا طرح جدید دفتر کار به برنامه وسیع تری در مورد برندینگ و بازاریابی خارج از شرکت مرتبط است؟

آیا باید در محل کار تفاوتی میان قسمت جلو دفترکار و قسمت عقب دفترکار وجود داشته باشد؟

دفتر کار باید چه پیغامی را به کارمندان و بازدیدکنندگان منتقل کند(به عنوان مثال ، یکپارچگی و محرمانه بودن، خلاقیت و آزادی ، وغیره)؟

تا چه حد پیام برندینگ مورد نظر با هویت فعلی سازمان تناسب دارد؟

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.