16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری و اهمیت آن در برند سازی سازمانها و محیط های اداری

مبلمان اداری و اهمیت آن در برند سازی سازمانها و محیط های اداری

برند سازی سازمانها و نقش مبلمان اداری در آن :

اخیرا در کشورهای پیشرفته بحثی بعنوان مهندسی فرهنگ مطرح گردیده است .بدین منظور که باید شعار اصلی سازمان بنوعی در خود سازمان و طراحیآن نمود پیدا کرده باشد .در اینجا به بعضی موارد که در برند سازی و تاثیر آن در طراحی دکوراسیون اداری میباشد میپردازیم .

مبلمان اداری آدینا-برترین برند مبلمان اداری

1-رنگهای استفاده شده در لوگو و تاثیر آن در فضای اداری :

اگر بعنوان مثال رنگ غالب لوگوی یک سازمان فیروزه ای و سرمه ای باشد ، علاوه بر اینکه این رنگها در سربرگهای چاپ شده شرکت ، کاتالوگها و رزومه ها و همچنین وب سایت شرکت نمود پیدا میکند باید در طراحی دکوراسیون اداری سازمان نیز نمایان گردد . مثلا در ترکیب رنگ دیوارکوبها ، یا در ترکیب رنگ پارتیشن اداری ، همچنین میزهای اداری ، صندلی های اداری ، و...بخصوص رنگ چرمهای صندلی اداری میتواند نمود زیبایی به سازمان بدهد. 

2-استفاده از خود لوگو در میز منشی ، دیوار پشت سر کانتر پذیرش ، و همچنین دیوارهای اتاقهای انتظار:

این ایده میتواند زیبایی محیط کار را با لوگوی شما بیشتر تضمین کنند . عموما در اکثر سازمانها از این ایده در طراحی دکوراسیون اداری زیاد استفاده میشود . 

مبلمان اداری آدینا-برترین برند مبلمان اداری

حتما بخوانید :انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

3-استفاده از لوگوی سازمان در سایر جاها :

معمولا لوگوی سازمان و شعار اصلی سازمان را در درب ورودی سازمان اگر بصورت درب شیشه ای باشد بشکل سند بلاست میاندازند.

همچنین روی درب اتاقهایی که نصف درب با شیشه است نیز مجددا اینکار را انجام میدهند. در بسیاری از سازمانها لوگوی شرکت را روی شیشه های پارتیشنهای دو جداره حک میکنند . 

 مبلمان اداری آدینا-برترین برند مبلمان اداری

این نوشته توسط  مدیر عامل  آدینا تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع میباشد . مگر با ذکر آدرس این سایت .

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.