16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری ارگونومیک و بهترین طراح های نوآورانه در محیط کار و مبلمان اداری

مبلمان اداری ارگونومیک و بهترین طراح های نوآورانه در محیط کار و مبلمان اداری

نقش مبلمان اداری ارگونومیک در ایجاد سازمانی پویا

مبلمان اداری ارگونومیک  اصطلاحی امروزی و  جدید در موضوع مبلمان اداری است. این محصول اداری ضامن راحتی و همچنین سلامتی پرسنل شما در کنار ایجاد یک فضای اداری زیبا میباشد . با تهیه این نوع از محصول اداری این  اطمینان را بدست خواهید آورد که پرسنل شما بدلیل ترس ناشی  از فشار  عصبی و یا سایر مشکلات جسمی آسیب نخواهند دید و البته خود این مسئله باعث ارتقاء بهره وری و افزایش انگیزه کارکنان در اداره خواهد شد  

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود ..

در دنیای رقابتی امروز که همه از روانشناسان صنعتی و متخصصین برای  برند سازی و بالا نگه داشتن کسب و کار خود استفاده میکنند اصولا استفاده از  مبلمان اداری ارگونومیک به معنی سرمایه گذاری برای ارتقاء کسب و کار میباشد . در واقع استفاده ازمبلمان ارگونومی برای تضمین سلامتی پرسنل از سوی متخصصان این امر توصیه میگردد .

بیشتر بخوانید :چگونه یک مبلمان اداری عالی تهیه کنیم .

مبلمان اداری ارگونومیک

صندلی اداری ارگونومی نسبت به سایر اجزا مبلمان اهمیت بیشتری دارد . یک صندلی اداری مناسب باید طوری طراحی شده باشد تا گودی کمر را در خود براحتی جای دهد و خستگی ناشی از نشستن ساعات متمادی پشت صندلی را کاهش دهد. هنگامی که فرد روی صندلی می نشیند ، صندلی بیشترین چیزی را که باید تحمل کند وزن مستقیم فرد است.

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

 

بنابراین قدرت صندلی و نشیمنگاه خیلی مهم است . همچنین اهمیت دارد  که ارتفاع صندلی و دسته ها ی آن  قابل تغییر بوده و فرد بتواند آنرا مطابق با میز کار خود تنظیم کند تا آرامش بیشتری در ناحیه پاها و  دست ها احساس کند و در بخش  شانه هادچار  تنش بیش از حد نگردد. باید بدانید که اصولا مبلمان اداری ارگونومیک بر پایه راحتی و سلامت فرد در محیط کاری طراحی و تولید میگردد .

حتما بخوانید :اهمیت نور در دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری

مبلمان اداری ارگونومیک

بسیاری از فروشندگان و تولید کنندگان مبلمان و لوازم اداری  طرح های صندلی راحت را ارائه می دهند که اکثر آنها با توجه به نیازهای خاص شما نظیر قد و وزن و جثه تغییر می کنند. علاوه بر این ها در تولید صندلی اداری ارگونومیک از فومها و چرمهایی استفاده میشود که به هیچ عنوان به سلامتی فرد آسیب نمیزنند .

 

 

 بنابراین، تمام صندلی های ارگونومیک پشتیبانی از بدن را به شما می دهد. اطمینان از مبلمان اداری ارگونومیک برای کارکنان شما، روز به روز نتایج مثبت به ارمغان می آورد.

مبلمان اداری ارگونومیک

 

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.