16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

قیمت مبلمان اداری به چه عواملی وابسته است ؟

قیمت مبلمان اداری به چه عواملی وابسته است ؟

 

قیمت مبلمان اداری(مبل اداری) :

این موضوع به مسائل  مهمی ارتباط دارد که با دانستن آنها خریددر راستای آن در انتخاب مبلمان اداری مناسب می تواند موثر باشد. در این عصر همه ما لحظات بسیاری از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در پشت میز و روی صندلی خود نشسته ایم. بنابراین انتخاب مبلمان مناسب برای فضاها کاری بسیار مهم و ضروری است و در سلامتی جسمی و روانی  افراد مشغول به کار در محیط کاری تاثیر گذار خواهد بود. به نکات آورده شده در زیر برای قیمت مبلمان اداری و هزینه های پرداختی بر مبنای نوع مبلمان اداری مناسب شرکت خود دقت بفرمایید.

صندلی اداری -مبلمان اداری آدینا

۱- صندلی اداری:

صندلی اداری ترجیحا باید دارای قابلیت تنظیم در ارتفاع را داشته باشد. به این علت که ابعاد بدنی کارکنان در محیط کاری متفاوت است و ممکن است خرید صندلی اداری باعث افزایش بی مورد در قیمت مبلمان اداری شود، پس صندلی اداری را انتخاب کنید که هم از لحاظ ارگونومی کاری و کیفیت جوابگوی فعالیت کارکنام شما باشد.

میز اداری -مبلمان اداری آدینا

بیشتر بخوانید :نکاتی که باید در زمان خرید صندلی اداری بدان توجه کنید 

۲- میز کاری:

میز کار مناسبی انتخاب کنید که به راحتی بتوانید کار های روزانه خود را انجام داده و به عبارتی میز کاری بتواند از هر لحاظ پشتیبان کارهای شما باشد. از لحاظ جنس میز و کیفیت و دوام آن بررسی های لازم را انجام دهید و به نسبت نوع کار خودتان میز کاریتان را تهیه کنید. مسلما میز های بزرگ و با کیفیت باعث افزایش قیمت مبلمان اداری انتخابی شما خواهد شد، مطمعنا بدانید برای چه چیزی و چه کاری می خواهید میز اداری خریداری کنید تا بتوانید در هزینه هایان صرفه جویی کنید.

مبل اداری -مبلمان اداری آدینا

۳- مبل های اداری:

پیشنهاد می شود برای زمان های استراحت خود و کارکنان از مبل های اداری راحت استفاده کنید که باعث بازدهی بالای کارکان می شود که در بلند مدت اثرات بسیار خوبخود را نشان خواهد داد.

به عبارتی قیمت مبلمان اداری بسته به نوع فعالیت های شرکت شما خواهد بود و برای انتخاب بهترین مبل اداری (صندلی، میز، پارتیشن و کتابخانه) قبل از خرید و بررسی قیمت ها باید به شناخت جامع از نوع کار، مواد ساخته شده مبلمان اداری نائل شوید.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.