16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خریدمبلمان اداری،لیست راهنمایی ها

خریدمبلمان اداری،لیست راهنمایی ها

خرید مبلمان اداری

یقینا یکی از تصمیماتی که میتواند برای هر سازمانی تصمیم بزرگ و تاثیر گذار محسوب شود خرید محصولات اداری و پیاده سازی دکوراسیون اداری در آن است . برای همین اصل قبل از اقدام به خرید انواع میز و صندلی اداری بهتر است دانش کافی در این باره کسب نمایید .این دانش چیز سختی نیست بلکه عمدتا راهنماییهای ساده در مورد چگونگی انتخاب و تهیه مبلمان اداری میباشد بنابراین از شما دعوت میکنیم تا در ادامه با آدینا همراه باشید .

1-اگر بودجه خرید شما محدود است ابتدا اولویتهای خود را تعیین کنید .آیا نیاز شما به میز اداری مهمتر است یا میتوانید با همان میز قدیمی خود کنار بیایید . اگر صندلی کنونیتان کمر یا پاهای شما را اذیت میکنند حتما تعویض آنرا در اولویت بگذارید . حتما برای کسانیکه بیشتر زمانشان در شرکت روی صندلی اداری مینشینند از صندلی اداری ارگونومیک و استاندارد استفاده کنید .

خرید مبلمان اداری-مبلمان اداری آدینا

 

2-اگر قصد خرید کلی دارید یعنی میخواهید کل سازمان یا یک طبقه از سازمانتان را تجهیز کنید حتما از خدمات طراحی و دکوراسیون اداری استفاده کنید و توان مقایسه و تصویر سازی از وضعیتی که اکنون دارید و در آینده بدست خواهید آورد داشته باشید
۳- بهترین محل برای استقرار یک مبل و نیم ست اداری کجاست ؟ آیا به اندازه کافی لامپ در واحد و.جود دارد یا بدلیل کمبود نور باید به تعداد آنها افزوده شود ؟ رنگ اتاق متناسب با مبل ها هست یا باید دوباره از کاغذ دیواری و رنگ کاری برای یکسان سازی فضا استفاده کرد ؟ چنین پرسش هایی می تواند شما را برای رسیدن به هدفتان بهتر کمک کند .

بیشتر بخوانید :خرید آنلاین مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری-مبلمان اداری آدینا

۴- اندازه گیری مهمترین فاز در بحث دکوراسیون اداری است  ابعاد  دفتر  و محیط کار  مورد نیاز بسیار مهم است. باید بدانید برای چه ابعادی باید برای تجهیزات  ادرای تهیه کنید تا فضای عبور و مرور هم حفظ شود.
۵- در نظر بگیرید که چگونه دفتر شما کار خواهد کرد. این بدان معنا است که خروجی های شرکت شما آیا در راستای اهداف شما هستند یا خیر! این مورد به عملکرد و کارایی مبلمان شما بر می گردد، پس بهتر است فارغ از زیبایی عملکرد را مد نظر قرار دهید.
۶- سلامت خود را در نظر بگیرید. اگر مشکلات پشت (کمر)، گردن، و یا وضعیت های مشابه دارید، به راهکارهای ارگونومیک برای مبلمان اداری خود فکر کنید. جدید می تواند یک تصمیم بزرگ باشد. به همین دلیل است که چند راهنمایی ساده وجود دارد تا مطمئن شوید انتخاب های مناسبی برای خرید مبلمان اداری برای شرکت خود خواهید داشت.

 

خرید مبلمان اداری-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.