مبلمان اداری و نیاز های کاری

مبلمان اداری و نیاز های کاری

 مبلمان اداری و نیاز های کاری

بعضی اوقات مدیران برای بالا بردن بهره وری در سازمانشان سعی میکنند که با طرحهای انگیزشی و دادن پاداش به پرسنل خود انگیزه و کارایی آنها را بالا ببرند . در صورتیکه غافل از محیط کار پرسنل خود میباشند . یقینا بجای سرمایه ای که برای دادن یک پاداش برای بهترین ایده ماه کنار گذاشته اند بحث پیاده سازی دکوراسیون اداری یا تعویض مبلمان اداری دفتر را اجرایی کنند یقینا تاثیر بیشتری در بالا بردن انگیزه پرسنل خواهد داشت و ضمن اینکه این هزینه نیست بلکه بنوعی سرمایه گذاری محسوب میشود . 

مبلمان اداری و نیازهای کاری

برای کمک به فرد برای رسیدن به حداکثر میزان کارایی، دفتر آن فرد باید به درجه ای کامل برسد. داشتن بهترین محصولات اداری موجود بهترین راه برای رسیدن به این هدف است. هر جنبه ای از یک دفتر، از راحتی صندلی تا استفاده از میز اداری، موفقیت کار فرد را بالاتر خواهد برد. اهداف بالای شرکت در کنار ابزار های آن به عنوان بنیادی ترین اصول پیشرفت هر کسب و کاری است، و در امتداد آن باید نیاز های اساسی تحلیل شود تا از مبلمان اداری مناسب استفاده بهینه شود.

مبلمان اداری و نیازهای کاری

انجام فعالیت های روزانه توسط یک صندلی راحت و ارگونومیک بسیار آسان شده است. اگر صندلی شما کامل نیست، در نتیجه در زمان استفاده کار رنج خواهید کشید. یک مبلمان ادرای کامل برای یک دفتر از فراهم کردن کردن یک صندلی اداری مناسب برای نشستن به مدت هشت ساعت شروع می شود. یک دفتر حرفه ای اما مقرون به صرفه بزرگترین نیاز برای مدیر شرکتی است که یک کسب و کار نوین را راه اندازی می کند. به عبارتی استفاده صحیح از مبل اداری بر اساس نیاز های کاری امری مهم و ضروری است. تهیه یک میز کارمندی باید بر اساس نیاز های اساسی کارمند و نوع کار باشد تا بتواند در راستای اهداف شرکت پیش رود.

بیشتر بخوانید :محیط کاری جانبی قلب فضای کاری 

مبلمان اداری و نیازهای کاری

 

دو ویژگی مورد نیاز است، راحتی و دوام. هر فردی که در فضای اداری کار می کند باید در هنگام کار از راحتی بر خوردار باشد. میز و صندلی در ترکیبی هماهنگ در جهت راحتی فرد باید باشد. در این راستا دوام نکته دیگری است. راحتی بر بهره وری استوار است و دوام بر صفه جویی در هزینه های بلند مدت. مطمئنا دوام بالای مبلمان اداری یک سرمایه  گذاری مناسب برای هر کسب و کار است.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.