16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

چگونه مبلمان اداری پرسنل شما را حفظ میکند؟

چگونه مبلمان اداری پرسنل شما را حفظ میکند؟

 

جذب و حفظ کردن نیروی انسانی با کمک دکوراسیون اداری 

آرامش در محیط کار ، و آرامش بخشیدن به کارکنان برای جذب و حفظ و نگهداری آنها دیگر در بین سازمانهای پیشرو تبدیل به یک استراتژی شده است . اما این آرامش بخشیدن بدون ایجاد یک محیط کار جذاب و انتخاب مبل اداری مناسب بنظر غیر ممکن میباشد در ادامه برای درک بیشتر این موضوع با آدینا همراه باشید:

تقریبا برای همه سازمان ها، جذب کردن نیروی انسانی با کیفیت و حفظ کردن پرسنل متخصص و کارکشته ، بسیار مهم است.این امر با فراهم آوردن کار مناسب ، چشم انداز شغلی امیدوارکننده و بازخورد مالی مناسب محقق میگردد: اما محیط کار نیز نقش مهمی را در این زمینه ایفا میکند. ایجاد محیط راحت و جذاب برای کارمندان ، به آنها گوشزد میکند که تا چه اندازه برای مدیریت ارزش دارند و تاثیر خوبی نیز بر متقاضیان شغل خواهد داشت.

چگونه مبلمان اداری پرسنل شما را حفظ میکند؟

بیشتر بخوانید :طراحی مبلمان اداری ، استاندارد و اصول 

در اصل ، ساختن یک محیط کار جذاب با فراهم آوردن فضاهای سالم و آرامش بخش که به خوبی نورپردازی شده دارای تهویه مناسب و طراحی ارگونومیک است،پدید می آید. جهت حفظ رضایتمندی ، نیازها و خواسته های رفتاری کارمندان اهمیت بیشتری پیدا میکند . بعضی از کارمندان اهمیت خاصی به حریم خصوصی و فضای شخصی می دهند در حالی که برای دیگران فضاهای عمومی به عنوان مثال به در دسترس بودن بارهای قهوه یا اتاقهای مطالعه دارای ارزش است . آزادی کار کردن درهر جا و هر زمان ممکن نیز بسیار برای کارمندان دارای اهمیت است.

https://www.adyina.com

تضمین دادن این که نیازها و خواسته های کارمندان همواره با نیازها و خواسته های سازمان هماهنگ و مطابق است، واجد اهمیت می باشد. برای نمونه ، معرفی و راه اندازی میزهای مشترک و دفاتر کاری باز در ابتدا چه بسا با مقاومت کارمندان مواجه خواهد شد.در چنین مواردی ، باید توجه دقیقی به نوعی معامله با کارمندان شود. به این مفهوم که از دست رفتن فضای شخصی میتواند به عنوان مثال ، با طراحی جذاب تر و لوازم کار بسیار پیشرفته یا تنوع بیشتری از فضاهای کاری قابل انتخاب توسط کارمندان، جبران شود.

 ملاحظات مرتبط:

کارمندان به چه چیزهایی در کار و فضای کارشان اهمیت میدهند؟

محیط فیزیکی کار تا چه حد برایشان دارای اهمیت است؟

کدام یک از انواع فضای کار توسط رقبای تجاری با موفقیت استفاده شده است؟

هنگام اجرای مفاهیم کارآمدتر فضای کار،چه منافعی را میتوان برای کارمندان متصور بود؟

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

https://www.adyina.com

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.