کدام سبک دکور به دفتر شما بیشتر می آید ؟

کدام سبک دکور به دفتر شما بیشتر می آید ؟

انتخاب یک سبک دکور برای دفتر شما

به عنوان یک صاحب کسب و کار، وقت زیادی را در محل کار خود صرف می کنید. قفسه و فایل برای مرتب نگه داشتن وسایل هر شخص در هر اتاق کار لازم است

لازم است در هر اتاق کار، هر شخص قفسه یا فایل مخصوص به خودش را داشته باشد تا با مرتب کردن و نگه داشتن وسایل، فایل ها

و پرونده هایش، جای هر چیز مشخص باشد و فرد راحتتر به کارهای روزانه اش رسیدگی کند.

داشتن یک فضای کاری گرم و سازنده برای اطمینان از اینکه کارکنان شما در طول هفته راحت هستند مهم است. هنگام انتخاب یک سبک دکور برای دفتر خود، باید پر جنب و جوش بودن، راحتی و موارد ارگونومیک را لحاظ کنید. چندین عنصر کلیدی وجود دارد که باعث می شود که فضایی ایده آل را ایجاد کنید. در حالی که انتخاب سبک دکوراسیون خود را به خاطر می سپارید نگاهی به موارد زیر بی اندازید:

  • طرح رنگ درست را انتخاب کنید

پالت رنگی که برای دفتر خود استفاده می کنید باید سازگار با کسب و کار شما باشد. ایده های خوبی برای مطابقت با برند شرکت شما است یا به سادگی یک گروه از رنگ ها را انتخاب کنید که به خوبی یکدیگر را به همراه داشته باشند. اگر از رنگ های روشن استفاده کنید، مطمئن شوید که مبلمان اداری شما نیز در این تن رنگی باشد. شما همچنین می توانید گیاهان و آینه ها را به منظور افزودن عمق بیشتر به دکور فضای خود استفاده کنید. زیباسازی دیوارها در روحیه کارکنان تاثیر مثبت می گذارد

یک دیوار خالی به سادگی همه را کسل می کند. چرا با استفاده از چند تصویر و عکس و قاب که به حرفه ای تر شدن محیط کمک می کند استفاده نکنیم؟

تنها یک ایده خلاقانه می تواند باعث شود کارمند در محیط کار خود احساس آرامش و نشاط کند. این هم روی شما و هم روی کارمندان و مشتریان شما تاثیر

مثبتی خواهد داشت. از سوی دیگر هم کارمندان برای انجام کارهای خود چالاک تر عمل می کنند و همچنین محیط کار شما زیباتر نیز خواهد شد.

 

  • انتخاب مبلمان اداری شیک

مبلمان اداری با کیفیت بالا بخشی جدایی ناپذیر از هر دفتر اداری است. برای انتخاب قطعات جدید مبلمان برای فضای کاری خود، با ما تماس بگیرید. اگر به دنبال راه حل های ارزان تر هستید، می توانید مبلمان مورد استفاده را انتخاب کنید. مبلمان اداری آدینا مجموعه ای مناسب از مبلمان جدید و مورد استفاده را ارائه می دهد.

  • یک تم ایجاد کنید

بسته به نوع سازمان که متعلق به خودتان است، می توانید عناصر مختلف دکوراسیون را انتخاب کنید و فضای خود را به گونه ای طراحی کنید که با موضوع هماهنگ باشد. به عنوان مثال، اگر شما یک کسب و کار را شروع کرده اید که به تورها و سفرهای داخلی و خارجی مربوط می شود، می توانید قفسه ای مفصل برای کتاب های مرتبط با سفر داشته باشید. شما می توانید مبلمان را انتخاب کنید که موضوع سفر را تکمیل کند. کل دفتر شما می تواند بر اساس دید مسافرین مدل شود. بنابراین، به راحتی می توانید از عناصر فرهنگی، مصنوعات و طرح هایی از سراسر جهان برای نشان دادن عملیات خود استفاده کنید. گر مضمونی در اختیار داشته باشید که با آن کار کنید، کارکردن با موارد بالا برای انتخاب رنگ و مبلمان و وسایل تزیینی آسان تر خواهد شد.

ممکن است مبلمان دفتر کار شما از طراحی خوبی برخوردار باشد، اما رنگ دیوارها و تصاویری که روی آن ها قرار داده اید هیچ تناسبی با هم ندشته باشند.

انتخاب یک مضمون کلی یا تم به منسجم تر کردن طراحی داخلی و دکوراسیونی که برای محل کارتان در نظر می گیرید کمک می کند.

 

 تزئینات، فضای خشک و جدی محیط اداری را تغییر می دهد

گیاهان، تنگ ماهی، عکس های خانوادگی، یا آثار هنری یک فضای هنری منحصر بفرد را ایجاد نموده و شما را تا حدی از فضای خشک و جدی موجود جدا می کند.

همچنین برخی وسایل هستند که علاوه بر اینکه کاربردی هستند، به میز کارتان جلوه می دهند مانند چراغ مطالعه و ست رومیزی و ...

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.