16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

کاربردصندلی انتظار در دکوراسیون اداری

کاربردصندلی انتظار در دکوراسیون اداری

در این مطلب اصول و نکاتی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی  و نحوه چیدمان و انتخاب محصولات اداری یک شرکت مطابق با متد های روز و بسیار شیک بیان خواهیم کرد. خرید و هماهنگ کردن اجزای دکوراسیون اداری از جمله مبل اداری ، صندلی اداری ، میز اداری انواع کمد اداری مناسب برای شرکت ها همیشه دارای اهمیت بوده است.

صندلی انتظار -مبلمان اداری آدینا

همواره همگونی و سازگاری اجزای مبلمان اداری در یک دکوراسیون داخلی یکی از دغدغه های مشتریان و دکوراتورها بوده است .

از آنجا که  دکوراسیون اداری شرکت ، یقینا بر روی حس اعتماد مشتریان و مخاطبین تاثیر گذار می باشد.دکوراتور باید از دریچه چشم مشتری به این امر توجه کند .

حتما بخوانید:5نکته برای خرید صندلی کنفرانس

همیشه  برای طراحی دکوراسیون داخلی اداری یک سازمان  باید به نوع فعالیت شرکت و سپس به جایگاه اجتماعی و فرهنگی مشتریان شرکت توجه نمود.البته مواردی مانند فضای کار در مرحله بعدی قرار دارد . هدف اصلی دکوراتورهاعلاوه بر زیبا کردن محیط کار ایجاد فضایی قابل اعتماد و شفاف برای مخاطبین هر شرکت ، سازمان و اداره است.بنحوی که مشتری با ورود به سازمان یا دفتر کار آرامش احساس کند.

صندلی انتظار-مبلمان اداری آدینا

امروزه این موضوع که با مبلمان اداری و دکوراسیون مناسب راندمان کاری کارکنان شرکت و سازمان را به مقدار قابل توجهی میتوان افزایش دادثابت شده است ، بنابراین  در طراحی دکوراسیون اتاق کار کارمندان نیز باید دقت زیادی خرج کرد.

مشتریان و مراجعین از شرکت شما چه انتظاراتی دارد؟ نیاز مراجعین سازمان و شرکت را بشناسید و برای لحظاتی که میهمان شرکت شما هستند برنامه و چیدمان مناسب را داشته باشید.

استفاده کمتر از دیوار ، پارتیشن میتواند ظاهر شرکت شما را قابل اعتماد تر و صمیمی تر نشان دهد اما باید توجه داشت که آرامش کارکنان و حریم خصوصی کارمندان حاضر در شرکت حفظ شود.

صندلی انتظار-مبلمان اداری آدینا

 کمد فایل ها و پرونده های شرکت در خارج از دید  قرار دهید . دیدن پرونده ها و بهم ریختگی ناشی از آنها برای شرکت خوش آیند نیست.

برای شرکت خصوصی با مخاطبین خاص و کم می توان علاوه بر مبلمان اداری مرسوم نظیر میز و صندلی و یک نیم ست مبل اداری دکوراسیون داخلی شرکت از اشیاء و نماد های مربوط به حوطه کاری شرکت  استفاده نمود. .

ایجاد اتاق کار مرتب و منظم مهم است قفسه یندی مناسب به همراه کمد اداری و ویترین های مناسب بسیار اثر بخش هستند. 

سالن انتظار با صندلی انتظار یا حتی یک مبل اداری نیم ست با جلو مبلی شیک و مناسب برای مراجعین می تواند بخشی از هویت شرکت شما را نشان دهد. می توانید تصاویر یا ماکت طرح ها و پروژهای شرکت و یا حتی لوگو را در طراحی دکوراسیون سالن انتظار شرکت به کار ببرید.

همیشه هزینه های هنگفت برای مبلمان اداری باعث زیبایی دفتر کار شما نمی شود ، مهم این است که ظاهر شرکت حس اعتماد و برتری جویی را در  مراجعین ایجاد کند.

صندلی انتظار-مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.