16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

درخواست استخدام

استخدام نیروی ماهر در صنعت مبلمان اداری : 

لطفا با صبر و حوصله فرم استخدام زیر را تکمیل نمایید و از هر گونه تماس تلفنی ، یا ارسال فکس ، و ایمیل خود داری نمایید . این بانک اطلاعاتی به ما اجازه میدهد که اطلاعات شما را داشته باشیم . و درصورتیکه حتی این بار موفق به جذب شما نشویم برای دفعات بعد از این بانک استفاده خواهیم نمود 

با احترام

مدیر منابع انسانی 
مبلمان اداری آدینا

 
شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.