کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

کیفیت مبلمان اداری و راههای کنترل و بررسی آن

کیفیت مبلمان اداری

کیفیت مبل اداری در دنیای امروز به موضوع بحث انگیز تبدیل شده است. برخی از تازه کارها احساس می کنند که وقت ندارند تا بر روی زیبایی های مبلمان اداری تمرکز کنند. برخورداری از کیفیت مبلمان اداری یک حقیقت واضح برای توسعه هر کسب و کار است که با در نظر گرفتن می توان بسیار از معضلات اولیه هر شرکت را بر طرف کرد.

۱-  تصورات اول ممکن است مهمتر از واقعیت باشد

هر چند ما از دوران کودکی به ما گفته اند که “هرگز کتابی را با جلد آن قضاوت نکنیم”، ما همه تصمیمات فوری را بر اساس ظواهر و اولین تصورات می گیریم. این تصورات فوق العاده قدرتمند هستند. مطالعات متعددی نشان می دهد که بسیاری از افراد اولین تصور خود را بر حقایق قابل اثبات باور دارند. نحوه قرار دادن دفتر شما و کیفیت مبلمان اداری شما بر روی مشتریان، کارکنان و مشتریان تاثیر می گذارد. شما باید مطمئن شوید که یک برداشت قوی از محصولات اداری زیبا شما ایجاد شود.

مبل اداری -آدینا

۲- محصولات اداری ارگونومیک، غیبت را کاهش می دهد

غیبت ناشی از بیماری و صدمه زدن به کسب و کارها در استرالیا بیش از ۳۳ میلیارد دلار در سال است. هر سال هزاران نفر از کارکنان به علت طراحی ضعیف و کیفیت پایین مبل اداری، دچار آسیب های بدنی می شوند.  ارگونومیک موجب کاهش آسیب شده و منجر به افزایش سلامت و بهداشت در کارکنان می شود.

بیشتر بخوانید:درباره مبلمان اداری مدرن بیشتر بدانید 

۳- مبل اداری بر بهره وری تاثیر می گذارد

کارکنان شما با ارزش ترین منابع شما هستند. اغلب یکی از بهترین راه های افزایش سود، افزایش بهره وری کارکنان است. اما کارکنان ماشین آلات شما نیستند. شما نمی توانید به سادگی یک سوئیچ را تغییر دهید تا سریع تر و کارآمدتر شود. اما شما می توانید بهره وری را با ارائه کارکنان با فضاهای کاری مناسب با کیفیت مبلمان اداری بالا بهینه کنید. مبلمان اداری خوب نشان می دهد که کارکنان برای شرکت ارزشمند هستند و نوآوری و بهره وری بیشتر را تشویق می کنند.

مبلمان اداری آدینا

حتما بخوانید :فروشنده مبلمان اداری و ویژگیهای شاخص فروشنده گان ملزومات اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.