16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

خرید میز پذیرش

خرید میز پذیرش

 خرید کانتر منشی 

بر اساس گفته ها،”تصور اول آخرین تصور است”. به ویژه در این جهان مادی گرا، همه چیز در مورد ایجاد اولین تاثیر، موثر خواهد بود. با توجه به این روند، همگی سازمانها تلاش می کنند روش های مختلفی را برای ایجاد یک احساس خوشایند بر روی مشتریان خود بکار گیرند و آن را باور کنند، میزهای پذیرش نقش مهمی در آن ایفا می کنند. کل جهان، امروز یک بازار عظیم است که هرکسی با خرید یا فروش کالاها و خدمات گوناگون درحال فعالیت است. همه کسانی که در حال فروش هستند سعی می کنند روش های خاصی را اتخاذ کنند که مشتریان خود را جذب کنند. کیفیت محصولات و خدمات و قیمت آنها یکی از عوامل مهم است، اما یکی از مهمترین عوامل که بسیار پیش از خرید و فروش واقع می شود، ظاهر دفتر، به خصوص منطقه پذیرش است.

خرید کانتر منشی

بیشتر بخوانید:میز شیشه ای و فواید آن 

همه چیز در مورد دفتر شرکت های بزرگ نقش مهمی در ایجاد این تصور دارد، حتی میز و صندلی اداری، ایستگاه های کاری و غیره، اما منطقه پذیرش محلی است که چهره جلویی سازمان است. این جایی است که مشتری برای اولین بار وارد شده و در مورد کل سازمان، اهداف آن، شهرت و نوع کسب وکار، نخستین برداشت را می کند. میز پذیرش منطقه قابل توجهی است. هنگامی که یک مشتری یا یک بازدید کننده وارد بخش پذیرش می شود، به طور مستقیم با میزبان خود و با درخواست های خود روبرو می شود. مهمترین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که میز پذیرش باید مورد استقبال و همچنین بسیار دوستانه باشد. بازدید کننده نباید حتی قبل از نزدیک شدن به میز دچار تردید شود.

خرید کانتر منشی
اگر میز پذیرش در هم و بر هم باشد، مشتری ممکن است تصور کند که رفتار رسمی سازمان غیر حرفه ای و سازماندهی نشده است. از سوی دیگر، اگر آن را مرتب و منظم سازماندهی کند، مشتری می تواند فضای کاری را حرفه ای ببیند، و این عامل تعیین کننده در سازمان شما برای توسعه کسب و کارتان باشد.
میزهای پذیرش در مقایسه با دیگر مبلمان اداری در نگاه نخست بی اهمیت جلوه می کنند ولی در بطن واقعیت بخشی بسیار حیاتی بر هر شرکت هستند.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.