16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

چرا پارتیشن اداری برای هر فضای کاری لازم است

چرا پارتیشن اداری برای هر فضای کاری لازم است

دلائل نیاز اداره به پارتیشن اداری 


حفظ حریم خصوصی به میزان معینی در دفاتر برای جلوگیری از حواس پرتی کارمندان لازم است. جریان ثابت در کنار ایستگاه کاری، تلفن زنگ زدن، مکالمه و …، مواردی هستند که در محل کار اجتناب ناپذیر هستند، که منجر به از بین رفتن تمرکز مورد نیاز می شود. این بخش خاصی نیست که اکثر کارکنان با آن مشکل داشته باشند، اما کل گروه کارکنان دشوار است که در چنین شرایطی در کار خود تمرکز کنند. هنگامی که فضا باز است، مشکلات بیشتر می شود، زیرا اکثر کارکنان به دلیل هرج و مرج در صدا احساس ناراحتی می کنند و همینطور احساس بدی نسبت به نمایش داده شدن دارند.

دلائل نیاز به پارتیشن اداری


بنابراین دفاتر در محل کار خود از پارتیشن اداری استفاده می کنند می گیرند.پارتیشن های اداری یک راه حل آسان و ارزان هستند، چرا که آنها هر دو حریم خصوصی و گزینه ای را برای تمرکز بر روی کار ارائه می دهند . پارتیشن های اداری برای جدا کردن محل کار، کاهش دید به دیگر کارکنان و هم چنین کاهش سطح ارتباطات بین کارکنان است.

بیشتر بخوانید:مزایای جابجایی پارتیشن اداری

دلائل نیاز به پارتیشن اداری
شکل دیگری از پارتیشن های اداری آنهایی هستند که قطعاتی را ایجاد می کنند تا یک اتاق جداگانه شکل گیرد. بزرگترین مزیت داشتن این نوع اتاق این است آنها مانع انتقال سر و صدا می شوند. با این حال، این پارتیشن اداری را نمی توان برای هر کارمند بر مبنای شغل خود نصب کرد زیرا فضای غیر ضروری را مصرف می کند و از ارتباط مستقیم آنها جلوگیری می کند. پارتیشن های اداری در مواد مختلفی مانند شیشه، چوب، فیبر، آلومینیوم و هیئت در هستند. پارتیشن ها برای طرح های شیک و معاصرشان ستایش می شود و در هر نوع طراحی، مراقبت های خاصی برای حفظ حریم خصوصی به کارکنان صورت می گیرد.

دلائل نیاز به پارتیشن اداری

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.