16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

مبلمان اداری و فضای کار

مبلمان اداری و فضای کار

 

فضا و مبلمان اداری مدرن 

قبل از خرید مبل اداری و یا حتی قبل از انتخاب مبلمان ابتدا باید فضای کار خود را بررسی کنید و در مورد عملکرد آن مطمئن شوید .اگر فضای کاری شما به اندازه کافی جا ندارد و شما مجبور به کار کردن در این فضای کوچک میباشید .ابعاد و اندازه های دفتر خود را با دقت زیاد اندازه بگبرید . شاید حتی مجبور شوید بجای مبل استاندارد ، محصولات اداری سفارشی نطیر میز اداری سفارشی بخرید که بتوانید با ابعاد کوچکتر آنرا در دفتر خود قرار دهید .در زمان اندازه گیری اتاق خود همه تجهیزات جانبی مورد نیاز نظیر مونیتور ، پرینتر ، دستگاه فکس و....را نیز در نظر بگیرید شاید محدودیت فضا شما را مجبور کند که از خرید ال میز اداری صرفنظر کنید . اگر کسب و کار شما بگونه ای است که اسناد زیادی را باید بایگانی و نگهداری کنید از خرید فایل اداری و کتابخانه اداری غافل نشوید . اگر اولویت شما راحتی ارباب رجوع ومشتریانتان میباشد حتما باید از مبل و نیم ست اداری استفاده کنید اگذر فضای شما محدود است مجبورید از فضای کمتری استفاده کنید . در فضای کاری بزرگ همه چیز براحتی جا میگیرد و حتی شاید لازم باشد برای پر کردن فضای خالی از باکس ام دی اف برای گلدان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :خدمات شرکت آدینا در مورد مبلمان اداری به مشتریان 

و یا براحتی با پارتیشن اداری یک فضای کاری برای بخش انتطار مشتریان پیش بینی کنید و در بعضی شرکتها حتی اتاق استراحت برای کارمندان در نظر بگیرید . اما در فضای اداری کوچک بهتر است از مبلمان اداری مدرن و بخصوص مبلمان اداری چند منطوره نطیر میزهایی با قابلی تنطیم ارتفاع و یا میزهای کارگروهی متصل به میز کنفرانس استفاده نمائید . بعضی اوقات محدودیت اتاق مدیریت باعث میشود از یک کنفرانس خیلی کوچک چسبیده به میز مدیریت با صندلیهای کنفرانس کوچک استفاده شود . هر جزئیات کوچک در تعیین، دقیقا همان چیزی است که شما انتخاب می کنید و اینکه چطور آزادانه می توانید در اطراف فضا حرکت کنید مهم است. حتما از نظرات کارشناسان طراحی و دکوراسیون اداری برای ساماندهی به دفتر کار خود استفاده کنید . مبلمان اداری آدینا با درک اهمیت فضا در مبلمان اداری و با انجام بیش از صد پروژه تجهیز دفاترسفارشی آماده ارائه خدمات سفارشی سازی دکوراسیون اداری با توجه به فضای کاری شما مشتریان عزیز میباشد در صورت نیاز خوشحال میشویم که این خدمات را برای مشتریان خود انجام دهیم .با ماتماس بگیرید .

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.