16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

میز مدیریت پایه استیل

میز مدیریت پایه استیل و پایه فلزی لوکس:

 

میز های اداری با انواع مختلف مواد اولیه تولید میشوند .
میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

بعنوان مثال میز اداری تمام ام دی اف ، میز اداری تماما چوبی با سبک کلاسیک ، میزهای فایبرگلاس و همچنین میزهای با کورین ، اما طراحان میزهای اداری مدرن در سالهای جاری ، بیشتر به سمت استفاده از استیل و فلز در پایه های میزمدیریت و سایر میزهای اداری نظیر کارگروهی متمایل شده اند .
بیشتر بخوانید : انواع میز کنفرانس 
میز مدیریت پایه استیل-مبلمان اداری آدینا
دلیل استفاده از استیل و فلز ، زیباتر کردن کار و همچنین ساده تر کردن محصول و دادن هویت مدرن به آن است .
میز اداری پایه استیل  با جدیدترین متدها و به روش های متفاوتی  تولید می شود. هویت این میزها بیشتر بر مبنای پایه بکار رفته در آنها شکل میگیرد . استیل حالت براقی و زیبایی خاصی دارد ولی بعضی از طراحان نیز از فلزات رنگ شده و آبکاری شده در طراحی میز پایه فلزی استفاده میکنند .
میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

مزیت های میز اداری با  پایه فلزی و  استیل:

استفاده از استیل بعنوان پایه در میز مدیریت دارای مزایای خاصی نظیر :زیبایی ، براق بودن ، طبیعی بودن فلز ، انعکاس نور و زیبایی  ، و القا حس مدرن بودن در عین سادگی را دارد .
برای مطالعه بیشتر : میز مدیریت وکیومی
 
میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری
و همچنین بنوعی ایجاد پرستیژ برای کسی که پشت این میز کار میکند و البته در کنار این مزابا ،  معایبی هم دارد که اصلی ترین آن قیمت بالای استیل و فلز نسبت به ام دی اف میباشد و البته ضعف دیگر آن نسبت به میزهای با پایه ام دی اف نداشتن  تنوع وسیع در رنگ بندی میباشد البته اهن صنعتی ، نسبت به استیل یقینا دارای تنوع رنگ بالاتری میباشد .

میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

نحوه تولید میز اداری پایه فلزی:

 

کلا ساخت  و تولید میز اداری با پایه فلزی  و استیل پروسه سختی دارد و بعضی از  تولیدکنندگان توانایی طراحی و ساخت اینگونه میز ها را دارند. شرکت مبلمان اداری آدینا با داشتن طراحان قوی و پرسنل فنی کار آزموده و ماشین آلات و تجهیزات صنعتی کافی ، امکان طراحی و ساخت انواع میز مدیریت و میز کنفرانس و میز کارگروهی پایه استیل و فلزی را دارد که در این مجموعه سعی شده است تا لوکسترین میزهای مدیریت پایه استیل تولید و به بازار عرضه گردد . پایه‌های این میز ها میتواند از موادی نظیر  استیل، چدن و آلومینیوم سبک  تولید شود .

 میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری ادینا

نکات تکمیلی در رابطه با میز مدیریت پایه فلزی:

 

تمامی میزهای مدیریت باید علاوه بر زیبایی کارایی بالایی هم داشته باشند و این مسئله در مورد میز با پایه فلزی هم صادق است ، میز مدیریت پایه فلزی باید طوری طراحی شود که  در یک فضای کاری متمایز از میز کارمندی و کارشناسی باشد .معمولا در شرکتها ، زیباترین ،  گران ترین و خاص ترین میز مربوط به مدیر مجموعه می باشد.
میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

در صورتیکه شما بعنوان مشتری تمایل به خرید میز پایه استیل و فلزی لوکس داشتید میتوانید با کارشناسان ما با شماره تماس 02144620086 تماس بگیرید  و از پیشنهادات ایشان بهترین استفاده را ببرید .

میز پایه استیل لوکس باید علاوه بر زیبایی فضای مورد نیاز برای کار را نیز برای کاربر داشته باشد .

 میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

ابعاد میز مدیریت پایه استیل :

 

ابعاد میز مدیریت متوسط معمولا  با طول 180سانتی متر ، ارتفاع 75 سانتی متر وعرض 80 سانتی متر میباشد ولی برای میزهای پایه فلزی بهتر است حتی از ابعاد کوچکتر نظیر طول 160و عرض 70 استفاده کنید ، بهتر است میز پایه استیل خیلی بزرگ نباید باشه چون ظرافت اینمحصول زیبایی آنرا دو چندتن میکند .
میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

با یک میز متوسط ،فضای کافی برای کار و شما  فراهم می شود.البته میزهای مدیریت میتوانند  با طول 200 و 220 و حتی 240 هم ساخته می شود .که بیشتر بستگی به فضای اتاق مدیریت دار.

 میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری ادینا

خرید میز مدیریت پایه استیل :

برای خرید میز مدیریت پایه  فلزی توصیه های زیر را هنگام انتخاب  در نظر داشته باشید .
1-برند شرکت
2-خدمات پس از فروش
3-گارانتی محصول
4-کیفیت
5-زمان تحویل
6-قیمت محصول

 میز مدیریت پایه استیل -مبلمان اداری آدینا

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.