16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی اداری و میز کار

صندلی اداری و میز کار

صندلی و میز اداری

در بحث مبل اداری و دکوراسیون اداری علاوه بر زیبایی و بعد تجملی و لوکس بودن کار همواره بحث استاندارد و ارگونومی نیز مطرح بوده است .

مشکلات فیزیکی ناشی از نشستن در صندلی های اداری غیر اصولی برای مدت زمان طولانی، تولید کنندگان را برای ساخت صندلی های ارگونومی تشویق کرده است. با در نظر گرفتن ساعت های طولانی نیاز به نشستن بر روی آنها این صندلی های استاندارد  ساخته شده اند. استفاده از این صندلی ها در دفاتر شرکت های بزرگ که در آن کارمندان بخش عمده ای از روز خود را صرف می کنند، به سرعت در حال افزایش است. بنابراین، اگر بخواهید صندلی ها را برای دفتر خود خریداری کنید، آنهایی را که ارگونومیک هستند انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:مبلمان اداری لوکس، توصیه هایی برای خرید مبل اداری لوکس

صندلی استاندارد

لازم نیست که تمام اتاق های اداری صندلی های مشابهی داشته باشند. برخی از اتاق ها باید صندلی های پر زرق و برق داشته باشند در حالی که صندلی های ساده ممکن است مناسب برای قضاهای دیگر باشد. صندلی برای محل کار باید نسبت به اتاق های دیگر متفاوت باشد. به طور مشابه، صندلی های اتاق کنفرانس ممکن است برای اتاق کامندان مناسب نباشد. بنابراین در هنگام خرید صندلی ادرای برای اتاق های مختلف دفتر خود، این را در ذهن داشته باشید. برای فضای پذیرش، شما باید چیزی مرسوم، شیک و جذاب را انتخاب کنید. به آن دلیل که نخستین نگاه ببینده به این مکان است، همچنین بهتر است نماینده ای از شرکت و برند شما باشد.

بیشتر بخوانید :صندلی اداری مناسب

صندلی استاندارد

شما باید در خرید میز های اداری احتیاط کنید. شما باید میزهایی را انتخاب کنید که کارکنان شما راحت باشند. آنها باید خوشحال باشند که با میز کار خود کار می کنند. آخرین روند استفاده از میز شیشه ای در دفاتر است. اما آنها برای هر فضای کاری مناسب نیستند. اتاق های پذیرایی و اتاق کنفرانس، میزهای شیشه ای ایده آل هستند. میز های شیشه ای برای کارمندان که ساعات زیادی را بر روی آن فعالیت انجام می دهند، مناسب نیست. بهتر است از میز های چوبی و با کیفیت استفاده کنید.

صندلی استاندارد

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.