خرید مبلمان اداری و 3اشتباه رایج خریداران

خرید مبلمان اداری و 3اشتباه رایج خریداران

 اشتباهات رایج در زمان خرید مبلمان اداری :

مبلمان اداری سازمان شما معرف اعتبار برند ،ارزش پرسنل ، و حتی توجه شما به محیط زیست و بیانیه های ماموریت سازمانتان میباشد.و همچنین به مشتریان شما کمک میکند که اولین تصویر ذهنیشان را از سازمان شما برای خود بسازند .در زمان خرید مبلمان اداری سه اشتباه ممکن است رخ دهد که نه فقط از نظر مالی بسیار هزینه زا میباشند، بلکه تاثیرات مخرب دیگری نیز دارند . 

 اشتباه یک- عدم در نظر گرفتن نیاز تمامی کارمندان در مورد مبلمان اداری و دکوراسیون اداری :

 

متاسفانه بعضی از مدیران فقط برای خرید مبلمان اداری اتاق مدیران سطح بالا سعی میکنند که کلیه استانداردها و نوآوریها را در نظر بگیرند . بعنوان مثال تقاضا برای خرید کامل یک ست مبلمان اداری مدرن برای یک مدیر رده بالا میتواند سریعا توسط مدیریت ارشد مورد تایید قرارگیرد ولی خرید یک صندلی اداری استاندارد برای آبدارچی شرکت شاید بخاطر کمی گران بودن ، متوقف گردد . علاوه بر بحث اهمیت دادن به پست تک تک افراد یک شرکت در زمان خرید مبلمان اداری باید به بحث کاربرد مبلمان اداری نیز توجه کرد ،یقینا صندلی اداری در بخش لابی سازمان باید با صندلی کنفرانس اتاق جلسات متفاوت باشد.

 

اشتباه دو -فاقد سازگاری با اهداف بلند مدت سازمان:

 

مبلمان اداری با رشد کسب وکار شما باید قابل تغییر باشد . کابینهای تک نفره امروزه با سرعت رشد فوقالعاده ای دارند به یک نیاز اصلی در مورد مبلمان اداری سازمانها شناخته میشوند . مبلمان اداری قابل جابجایی و تغییر شکل نیز همینطور ،مبلمان اداری چند وظیفه ای نظیر صندلی های اداری که میتوانند به صندلی انتظار و یا صندلی استراحت تبدیل شوند نیز از این موضوع استثنا نیستند. مبلمان اداری شما باید طوری تهیه شود که قابلیت بازچینش چند باره را براحتی داشته باشد.

 

اشتباه سه -انتخاب بودجه خرید مبلمان اداری  بعنوان اولویت اصلی نه کیفیت مبلمان اداری : 

 

متاسفانه در ایران نه فقط در صنعت مبلمان اداری ، بلکه در بیشتر صنایع این اتفاق در زمان خرید می افتد . تا زمانیکه مدیریت ارشد سازمان نتواند درک کند که خرید مبلمان اداری با کیفیت برای پرسنل یک سرمایه گذاری محسوب میشود و نه یک هزینه این مشکل حل نخواهد شد. 

اگر به موضوع خرید مبلمان اداری علاقه دارید،مطالعه مقالات زیررا به شما پیشنهاد میکنم :

1-عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت مبلمان اداری

2-چه چیزی خریدمبلمان اداری را برای مشتریان جذاب میکند.

3-مبلمان اداری خوب از کجا بخرم؟

4-شش نکته ای که قبل از خرید مبلمان اداری باید بدانید.

5-کاهش هزینه های راه اندازی دفتر کار با خرید مبلمان اداری مناسب

 6-عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت مبلمان اداری

 تدوین و ترجمه  :منصور نقی رازلیقی  مدیر عامل مبلمان اداری آدینا دیدگاه های بازدیدکنندگان

محمود کمیجانی 14 فروردین 1396 - 16:36

واقعا قبل از خرید مبلمان اداری خواندن این مطالب لازم است .

Reza 12 فروردین 1396 - 15:24

خیلی ممنون بابت این مقاله ی عالیتون !

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

ابر برچسب ها

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.