مبلمان اداری خاص و بررسی ويژگیهای آن

مبلمان اداری خاص و بررسی ويژگیهای آن

 

مبلمان اداری خاص ، آیا با مبلمان اداری میتوان خاص شد .

ابتدا بگذارید ببینیم مبلمان اداری خاص چیست ؟ شاید پاسخ دادن به این سئوال به همین سادگی نباشد البته دلیل آن هم بر میگردد به خود کلمه خاص و درک و برداشت هر فرد از این کلمه ،بعبارت دیگر خاص بودن  میتواند یک برداشت ذهنی متفاوت در بین افراد با مدارج علمی و تحصیلی و حتی اجتماعی مختلف باشد .

مبلمان اداری خاص

ولی بگذارید ابتدا این سئوال را مطرح کنیم که  اگر طراحی یک مبلمان اداری  خاص باشد آن محصول نیز خاص میگردد یا این منحصر بفرد بودن برمیگردد به  مواد اولیه محصولات تولیدی اداری که باید خاص و بنوعی یونیک باشند .خوب بگذارید ببینیم اصلا  خاص بودن چه مفهومی دارد ، و یک محصول اداری خاص به چه چیزی گفته میشود ؟

مبلمان اداری خاص

در ذهن خیلی از افراد خاص بودن صرفا یک محصول اداری نیست بلکه یک تفکر و پرستیژ کاری است . بسیاری از افراد خبره در امر دکوراسیون و یا افراد با سلیقه و یا افرادی که با یک بینش و نگرش خاصی به همه پیرامون خود مینگرند ایده ها و نظرات بسیار جالب و مهیجی برای مبله کردن دفتر کار خود دارند یک ایده خاص  که کمتر افرادی قبل از آن در جایی توانسته باشند مشاهده کنند و البته این ایده بقدری جذاب است که میتواند حداقل برای لحظاتی مشتری را در جای خود میخکوب کند و او را وادار به تحسین نماید .

مبلمان اداری خاص

مشتریان مبلمان اداری خاص معمولا سازمانها و افرادی میباشند که کار اصلی آنها یا فروش ایده های ناب است و یا خدماتی که به مشتری میدهند باید خلاقانه باشد بنابراین برای نشان دادن این قدرت ایده پردازی خود از مبلمان اداری خاص استفاده میکنند تا مشتری را تحت تاثیر قراردهند .

مبلمان اداری خاص

معمولا در طراحی مبلمان اداری خاص از المانهای مدرن و امروزی استفاده میشود بدین معنی که علاوه بر زیبایی و استفاده از متریال منحصر بفرد ، از تکنیک تغییر کاربری هم استفاده میشود مثلا یک صندلی کنفرانس میتواند تبدیل به یک تخت شود یا یک میز کنفرانس میتواند به یک میز کارگروهی تبدیل شود و یا یک میز کار میتواند تغییر ارتفاع دهد که البته هم میتواند بصورت دستی و هم اتوماتیک باشد .

 مبلمان اداری خاص

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.