16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

کاربرد چوب در صنعت مبلمان اداری

کاربرد چوب در صنعت مبلمان اداری

مبلمان اداری چوبی

 چرا چوب ؟ چوب قدیمی ، زیبا و شکل پذیر است بنابراین چوب انتخاب محبوبی برای ساخت مبل اداری و اجرای دکوراسیون اداری در شرکت است. مبلمان اداری چوبی قدیمی ترین ماده ای است که برای ساخت مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. بسیار قبل از آنکه موادی به مانند مش، پلاستیک، چرم، و غیره کشف شوند مبلمان اداری چوبی نقش نخست را ایفا می کردند. با استفاده از چوب برای صندلی های اداری و میزهای اداری، جذابیت و زیبایی آن چیزی است که چوب به فضای اداری می دهد. بهترین بخش در مورد چوب این است که می توان آن را برای ساده ترین و پیچیده ترین طرح ها و الگوهای به دلخواه طراحی کرد.

بیشتر بخوانید:نیم ست اداری و مبل اداری ، معرفی و ویژگیها مبل اداری آدینا

کاربرد چوب در صنعت مبلمان اداری

مبلمان اداری چوبی-صندلی اداری چوبی

صندلی های اداری چوبی نیز بسیار راحت است و در حال حاضر با طراحی ارگونومیک ساخته می شوند. به نظر می رسد که آنها فقط یک نقطه ضعف دارند که ممکن است برخی از گزینه های تنظیمات را نداشته باشند، آن ها گاهی اوقات تنها تنظیم ارتفاع دارند. صندلی های چوبی سخت و محکم هستند، از این رو فردی که از آن استفاده می کند، همیشه نیاز به یک بالش یا کوسن کوچک دارد که در پشت خود برای حمایت از کمر استفاده می شود. جنبه مثبت استفاده از صندلی های دفتر چوبی این است که آنها بسیار با دوام هستند. علاوه بر این، آنها در طیف وسیعی از قیمت ها در دسترس هستند. قیمت نیز به طراحی، اتمام و نوع چوب مورد استفاده بستگی دارد.

حتما بخوانید:کاهش اثرات زیست محیطی با طراحی مناسب دفتر کار

کاربرد چوب در صنعت مبلمان اداری

مبلمان اداری چوبی-میز اداری چوبی

میز های اداری چوبی نیاز به مراقبت دقیق و نگهداری دارند تا طول عمر آنها افزایش یابد و سایش و پاره شدن را نداشته باشند. یکی از چیزهایی که باید در نظر گرفت این است که نباید بیش از حد به یک منبع گرما و یا در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد، زیرا مایه خشک شدن چوب به مرور زمان می شود. اصلاح و پرداخت معمولی، درخشش سطح چوب را حفظ می کند و آن را به خوبی برای محیط های مختلف مقاوم می کند.

کاربرد چوب در صنعت مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.