چرا میز کارگروهی راه حل اساسی برای دفاتر مدرن و کوچک است ؟

چرا میز کارگروهی راه حل اساسی برای دفاتر مدرن و کوچک است ؟

میز گروهی , بهترین راه حل دفاتر اداری مدرن

 

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی در ایران دیگر شرکتهای دولتی توان استخدام افراد جدید را ندارند و باید نیروهای فارغ التحصیل دانشگاهها ، با ایده پردازی و خلاقیت خودشان کسب و کاری را راه اندازی کنند ولی با توجه به این موضوع که هزینه اجاره دفتر اداری و محیط کاری بالاست همه در ابتدا در دفترهای کوچک کاری مستقر میشوند و در اینجا اهمیت استفاده از فضا و دکوراسیون اداری بیشتر مشخص میگردد این افراد هم باید محیط کار را زیبا طراحی کنند و هم از این فضای کوچک نهایت استفاده را ببرند . بهترین پیشنهاد از انواع محصولات اداری برای این افراد استفاده از میز کارگروهی میباشد . 

میز کارگروهی -مبلمان اداری آدینا

مبلمان اداری آدینا ، بهترین ایده های میزهای کارگروهی مدرن خود را برای جلب رضایت مشتریانش بکارگرفته است . این میزهای کارگروهی سفارشی مناسب فضای کاری کوچک و همچنین محلهاییکه کار تیمی در آن اولویت دارد میباشند. همچنین این میزها بگونه ای طراحی شده اند که نگهداری پرونده ها و فایلهای کارمندان براحتی در کنار میز صورت پذیرد . عمده میزهای کارگروهی طراحی شده در مبلمان اداری آدینا بهمراه کتابخانه اداری  و فایل نگهداری پرونده میباشند. معمولا از پارتیشنهای اداری و جداکننده ، برای شخصی سازی فضای کاربری پرسنل ، در میزهای کارگروهی استفاده میشود .

بیشتر بخوانید :میز مدیریت و جایگاه آن درمبلمان اداری

میز کارگروهی -مبلمان اداری آدینا
انواع میز کارگروهی تولید شده در مبلمان اداری آدینا عبارتند از :

میز کارگروهی دو نفره نظیر : میز کارگروهی ADINA300،میز کارگروهی ADINA320،میز کارگروهی ADINA340 ،

میز کارگروهی سه نفره نظیر:میز کارگروهی ADINA330،

میز کارگروهی چهارنفره نظیر:میز کارگروهی ADINA370B،میز کارگروهی ADINA370C،میز کارگروهی PR309،

میز کارگروهی شش نفره نظیر:میز کارگروهی ADINA370A،میز کارگروهی ADINA370D،میز کارگروهی ADINA308،میز کارگروهی PR460،

میز کارگروهی -مبلمان اداری آدینا

برای کارمندانی که وظایفشان مشابه به هم و در یک دپارتمان کاری می باشند از میز کارگروهی استفاده می شود که رساندن شبکه کامپیوتر و تلفن به راحتی انجام می شود و معمولا با دیوایدرهای کوتاه برای حفظ حریم خصوصی هر کدام از هم جدا می شود  که ارتفاع دیوایدرها بیشتر از 40 سانتیمتر نمی باشد.

میز کارگروهی -مبلمان اداری آدینا

 یکی از مشکلات فضاهای اداری امروزی کمبود جا است و به همین دلیل لزوم استفاده حداکثری از محیط ، بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده است . در ایران نیز همانند سایر کشورها استفاده از ميز گروهي (workstation ) ، درحال جایگزینی با میزهای کار فردی است . مزایای این محصول به نسبت انواع میز اداری بسیار است اما مهمترین ویژگی ميز گروهي  این است که به عنوان مثال یک میز گروهی ۴ نفره فضای کمتری از ۴ میز اداری تک اشغال میکند  .

میز کارگروهی -مبلمان اداری آدینا

از دیگر برتری های این محصول میتوان ، به ایجاد نظم و یکپارچگی فوق العاده در محیط اداری اشاره کرد . نظم به وجود آمده توسط میزگروهی به دلیل تمرکز افراد ، کابل ها و سیم ها ، فایلینگ اداری ، ماشین های اداری و صندلی ها است . میز های گروهی و کلا ایستگاه های کاری یکی از ابزارهای اساسی افزایش کار تیمی و در نتیجه توسعه و رشد بهره وری هستند  . در نهایت اینکه این نوع از میز ها در حقیقت راه حلی برای استفاده بهتر از فضا و منابع انسانی هستند .

ما در آدینا با توجه به نیاز طراحان دکوراسیون اداری ،  میزهای گروهی  ایده آلی طراحی و تولید می کنیم . برای دیدن نمونه میزها بر روی اینک لینک کلیک نمایید .

 میز کارگروهی -مبلمان اداری آدینا

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.