16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

افزایش بهره وری با مبلمان اداری عالی آدینا

افزایش بهره وری با مبلمان اداری عالی آدینا

  افزایش بهره وری با مبلمان اداری عالی

هر بخش از مبلمان اداری در فضای کاری نقشی اساسی در ارتقاء قابلیتها و افزایش بهره وری افراد خواهد داشت ، با استفاده از لوازم اداری عالی و موثر توانایی های بهره وری سطح کاملا خاصی را به خود خواهند گرفت.

البته دلیل این امر این میتواند باشد که تقریبا تمام محیطهای کاری در جهان به جای استفاده از مبلمان و صندلی شیک و ارگونومی متاسفانه از وسایل قدیمی و کسل آور استفاده میکنند. ما در مبلمان اداری آدینا تصمیم داریم تا چندین راه که باعث ارتقاء بهره وری در محل کار شما با استفاده از مبلمان و لوازم اداری میشود را به شما پیشنهاد دهیم ، پس در ادامه با تیم تحریریه آدینا همراه باشید.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

مبلمان کسل کننده انتخاب نکنید:

مبلمان اداری خسته کننده شما و پرسنل شما را به سمت تنبلی سوق میدهد ، لوازم اداری و مبل اداری که کسل کننده باشد نه تنها باعث میشود که پرسنل شما به سمت تنبلی روی بیاورند بلکه تمام نوع آوری هاو خلاقیت و انرژی آنها را نیز خواهد گرفت، چون تمام روز با انرژی ساطع از این مبلمان خسته کننده احاطه شده اند و باعث میشود که علاقه و انگیزه خود را نیز از دست بدهند این موضوع یقینا روی بهره وری افراد تاثیر منفی خواهد گذاشت بعلاوه کسی که بتواند در طول 12 ساعت در یک محیط بحرانی به درستی کار کند یقینا او در بهره وری در خانه و محیط کار دچار مشکل خواهد شد، هر چقدر محیط اداری شما جذابتر و شادابتر و باطراوت تر باشد میتواند انگیزه و خلاقیت و شادابی بیشتری را در پرسنل شما ایجاد نماید.پ

رنگهای پر جنب و جوش انتخاب کنید:

رنگهای پر جنب و جوش را انتخاب کنید زیرا باعث شور و اشتیاق میشود. خیلی از دفاتر مبلمانی را در رنگهای روشن انتخاب میکنند ، زیرا رنگهای روشن و خنک در ارتقاء خلق و خوی افراد خیلی تاثیر گذارند و همچنین راه و روش درستی برای کاهش استرس میباشند، رنگهای شاد میتواند ذهن انسانها را به سمت شادمانی سوق دهد.سعی کنید در انتخاب رنگ مبلمان خود حتما رنگهای شاد و تاثیرگذار بر مغز افراد را انتخاب کنید.

پاکیزکی و نظم و ترتیب در محیط کار:

پاکیزگی و نظم و ترتیب یکی دیگر از فرآیندهای افزایش کارایی و ارتقاء پرسنل میباشد، یک دفتر غیر متعارف و کثیف و نامرتب را در نظر بگیرید، این دفتر یقینا شور و شوق کارمندان برای کار را از بین خواهد برد، اما در ادرات تمیز و مرتب کارکنان فقط در حفظ ارتقاء بهره وری خود تلاش میکنند و انرژی خود را برای جلوگیری از کثیفی و نامرتبی کار خرج نمیکنند ، بنابراین در اداره جات تمیز و منظم توانایی تولید و بهره وری بسیار بالاتر خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:مبلمان اداری کلاسیک 

اقلام را درست نگه دارید:

یک نکته ضروری شامل نگهداشتن اقلامی میباشد که در محل کار با آنها سرو کار داریم ، اگر شما مواردی نظیر چاپگر یا هر وسیله جانبی اضافی دیگری را که به طور مرتب به آن نیاز دارید در یک محل مناسب بگذارید و به درستی از آن نگهداری کنید یقینا دسترسی به آن راحت خواهد بود و تا مدتها میتوانید بدون مشکل از آن استفاده کنید، اما خود این امر باعث میشود که کارمندان کار خود را رها نکرده و برای انجام برخی از امور مورد نیازشان در محل دیگری در شرکت مراجعه ننمایند، اگر شما اقلام را در دسترس پرسنل به درستی نگذارید مجبور خواهند شد که برای انجام امور مورد نیازشان به محل دیگری از شرکت بروند و خود این امر باعث کاهش بهره وری خواهد شد به همین منظور کارشناسان ما در واحد دکوراسیون اداری آدینا به شما پیشنهاد میکنند وسایل اصلی مورد نیاز پرسنل در دسترس آنها و در فاصله کمی از میز کار آنها قرار بدهید تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن نیازهای کاریشان را برطرف کرده و به سمت میز کار خود برگردند که این حرکت کارآیی بیشتری در کارمندان نیز به وجود خواهد آورد.

دفتر را تقسیم کنید:

منظور از تقسیم دفتر به این معنی است که فضای کاری خود را به دو قسمت شخصی و کاری تقسیم کنید ، ممکن است الویت اول به کار تخصیص یابد ولی میتوانید به کارمندان در زمان آزاد این اجازه را بدهید که از محیط شخصی مثل اتاق استراحت، اتاق ورزش، اتاق قهوه نوشیدن، اتاق کشیدن سیگار استفاده مسمر ثمر کنند به همین ترتیب شما میتوانید دو محیط مختلف در دفتر کار خود داشته باشید شاید این توازن زندگی حرفه ای و خصوصی شما را به خطر نیاندازد و باعث یک هماهنگی عالی بین کار و زندگی بشود.

دیدگاه های بازدیدکنندگان

مبلمان اداری یکتا 06 آبان 1397 - 12:44 وبگاه

مبلمان اداری یکتادکور
تمامی اقلام و وسایلی که برای دکوراسیون داخلی فضاهای کاری و اداری استفاده می شود، مبلمان اداری نامیده می شود. مبلمان اداری در حقیقت شامل مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری ، قفسه ها ، کمد اداری و پارتیشن اداری استفاده شده می باشد. با توجه به اینکه امروزه محیط های کاری افراد در داخل ساختمان ها می باشد ، بنابراین تجهیز اماکن اداری و دکوراسیون آنها یکی از مقوله های مهم در چنین فضاهایی می باشد. تلقی برخی از افراد این است که مبلمان اداری را با مبل اداری یکی می گیرند. این یک خطاست. مبل اداری و یا همان نیم ست اداری بخشی از مبلمان یک فضای اداری است.مبلمان اداری هر فضا بر اساس نیاز آن مجموعه چیده می شود. تعداد صندلی و میزهای استفاده شده ، پارتیشن های اداری کار شده همه بر اساس نیاز محیط می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.