صندلی کنفرانس

صندلی مناسب میز کنفرانس :


صندلی های کنفرانس آدینا ، با دارا بودن قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرمهای ضد تعریق ، باعث میشوند که فرد در جلسات طولانی احساس خستگی و ناراحتی نکند. این صندلی های اداری  با توجه به اصول ارگونومی و استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید شده اند . 

صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس و میز کنفرانس در یک جلسه طولانی یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در جلسه میباشد و مبلمان اداری آدینا این موضوع را بخوبی درک و در تولید صندلیهای کنفرانس و میزهای کنفرانس آنرا در نظر داشته است .برای اطلاع از قیمت صندلی کنفرانس با شماره 02144620086 تماس بگیرید.با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .صندلی کنفرانس :
صندلی کنفرانس

صندلی اداری میز کنفرانس :

که بعضی اوقات نیز از آن با نام صندلی اداری جلسات نیز یاد میشود باید دارای ویژگیهای خاصی باشد با توجه به اینکه افرادیکه در جلسات شرکت میکنند ممکن است ساعتها با هم به بحث و تبادل نظر بپردازند باید هر گونه دغدغه فکری و  استرس ناشی از طراحی محیط کار به حداقل برسد بنابراین در طراحی یک صندلی کنفرانس اداری نیز باید به این موضوع دقت کرد که یک صندلی اداری مناسب باید به نحوی طراحی شود که نیازهای منحصر بفرد هر یک از این چهار ناحیه بدن را که عبارتند از گردن –قفسه سینه –کمرو دنبالچه را بخوبی پوشش دهد .

صندلی کنفرانس

بیشتر بخوانید : صندلی انتظار 4 نفره

صندلی کنفرانس ارگونومیک :

مطالعاتی که توسط محققان صورت پذیرفته بیانگر این است که یک فرد در طول یک ساعت نشستن 53 بار بالا تنه خود را حرکت داده و بقول معروف تغیر وضعیت میدهد که نزدیک به سی درصد این حرکات شامل چرخیدن به اطراف و تکیه دادن به پشتی صندلی میشود .

صندلی کنفرانس

 گاهی اوقات صندلی های اداری بدلیل بی حرکت بودن تکیه گاه و نشیمن گاه به شخص این اجازه را نمیدهن که بتواند به آسانی بدن و بالا تنه خود را به وضعیتی که تمایل دارد حرکت دهد .شرکت مبلمان اداری آدینا با درک صحیح این موضوع صندلی های اداری کنفرانس خود را بگونه ای طراحی نموده تا کمترین میزان خستگی در افراد احساس شود .صندلی های کنفرانس آدینا با چرمهای ضد تعریق تولید میشوند و دارای گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش میباشند .

صندلی کنفرانس

برای مطالعه شما : مبل اداری چرمی

صندلی کنفرانس  چرخدار:

مبلمان اتاق کنفرانس چیزی فراتر از رنگ بندی و سبک طراحی است. همچنین در مورد راحتی و دوام است. اساساً ، بهترین صندلی های اتاق کنفرانس به همان اندازه که به نظر می رسند احساس خوبی دارند. آنها به اندازه تزئینات از حالت استقامتی پشتیبانی می کنند. به این دلیل که وقتی همکاران ، مشتریان و کارمندان شما در اتاق جلسات شما می نشینند ، شما می خواهید آنها بتوانند تمرکز کنند ، در برابر حواس پرتی مقاومت کنند و مثمر ثمر باشند که صندلی ها بر همه این عناصر تأثیر می گذارد.

صندلی کنفرانس