میز اداریاهمیت میز اداری:

 بی شک در هر سازمان و شرکت دولتی و خصوصی مهمترین بخش در دکوراسیون و مبلمان اداری میز اداری و انواع آن میباشد . در زمان انتخاب میز اداری، مدیریت باید بیشترین حساسیت را از خود نشان دهد چون این مسئله مستقیما بر سلامت و آرامش پرسنل و همچنین پرستیژ سازمان تاثیر گذار است .این کار اصلا راحت نیست ،یک گشت و گذار در بازار مبلمان اداری و سایت های فروش میز اداری در اینترنت شما را با انبوهی از طرح ها و مدل های مختلف میزهای اداری مواجه خواهد ساخت .قبل از انتخاب و خرید میز  باید با انواع آن آشنا شوید .

  انواع میز اداری :

آدینا ، با ارائه رنج کاملی از میز اداری در سبکهای مدرن و کلاسیک سعی کرده است تا مشتریان با سلیقه های مختلف را راضی نگهدارد . میز مدیریت کلاسیک و صندلی اداری کلاسیک نیز در زمره مبلمان اداری کلاسیک میباشند . رنج میزهای اداری تولید شده در آدینا عبارتند از :

انواع میز اداری شرکتی  :

که عبارتند از انواع میز مدیریت ،میز کنفرانس ،میز کارشناسی،میز کارمندی ،و انواع میز منشی یا کانتر منشی اداری میباشد .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

خرید  میز اداری :

برای انتخاب درست میز اداری حتما به مقالات ما در بخش وبلاگ مراجعه کنید ما در مورد بایدها و نبایدها در زمان انتخاب میز اداری و اشتباهاتی که باید در زمان تهیه میز اداری از آن اجتناب کنید اطلاعات کامل و مفصلی را برای شما مشتریان عزیز تدارک دیده ایم .برای شروع اینکار در ابتدا باید به فضای در دسترس محیط کارتان و سپس به بودجه مورد نظرتان در زمان خرید مبلمان و لوازم اداری توجه کافی داشته باشید . همچنین شما در زمان انتخاب میز اداری باید به رنگ دکوراسیون ، استاندارد و ارگونومی میز اداری، حتی پارتیشن اداری دوجداره ، قیمت و انواع مدلهای میز اداری و میز کنفرانس موجود در بازار و همچنین متریال مورد استفاده در تولید میزهای اداری توجه ویژه ای داشته باشید .شما میتوانید برای خرید انواع میز اداری را بصورت خاص و سفارشی ، طراحی و برای قیمت و تولیدو فروش ارائه نمایید 

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

.ما بعنوان فروشنده میز اداری سعی در ارائه و فروش کارهای جدید و نوین داریم و بنابراین از ارائه میز دست دوم معذوریم .خیلی از مدیران میزهای اداری خود را بصورت یکپارچه و ست میخواهند .ما ست میزهای اداری را بصورت یکپارچه و پیشرفته ارائه میدهیم ما برای کسب اعتماد و جلب رضایت شما مشتریان عزیز انواع میزهای اداری ارائه میدهیم .محصولات اداری تولید شده دارای جنسهای مختلفی میباشند هم میز اداری چوبی داریم و هم میز تولید شده با ام دی اف ، اگر میز اداری شیشه ای یا ترکیبی با فلز میخواهیدآدینا در خدمت شماست . ابعاد میزها بصورت دلخواه و بنابر سفارش شماست و همچنین شما در انتخاب رنگ میز اداری دستتان باز است . 

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

قیمت میز اداری :

میزهای اداری طراحی شده در  آدینا شامل انواع میز مدیریتی،میز معاونت، میز کارشناسی، میز کارگروهی و میز کنفرانس می‌شوند و همه بر مبنای اصول ارگونومی و روانشناسی رنگها طراحی شده و با هدف زیباسازی محیط کار در عین حفظ کارایی و راحتی کاربر تولید شده‌اند. این میزها با استفاده از محصولات سلولزی نظیر MDF و نئوپان و حتی چوب  تهیه می‌شوند و ساخت آنها با به کارگیری ماشین آلات سی ان سی و با نهایت دقت انجام می‌شود.لازم به ذکر است که در طراحی این میزهای اداری، سلیقه مدیران و همچنین فرهنگ ایرانی ها به طور کامل در نظر گرفته شده است .ما در بخش میزهای اداری سعی کرده ایم رنج متنوعی از محصولات با کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم. به علاوه، میزهای مدیریتی خود را به گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتوانند تمام نیازهای یک مدیر در محیط کار را پاسخ دهند. آدینا با قرار دادن رنج کاملی ازعکس میز اداری در سایت خود سعی دارد تا خرید اینترنتی رابرای مشتریان خود ارائه دهد ما رنج کاملی از میزهای اداری را از ساده تا لوکس و مدرن آماده کرده ایم تا شما که به دنبال خرید ارزان نیز هستند بهره مند شوید.

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

 میز اداری شرکتی :

 انتخاب مناسب و درست میز اداری دارای اصول و قواعدی است که ما در بخش تحریریه مبلمان اداری آدینا به آن پرداخته ایم باید بدانید که انتخاب صحیح این محصول اداری برای سازمان شما اعتبار به همراه می آورد و برای پرسنل و مشتریانتان تضمین کننده آرامش ، سلامتی و زیبایی میباشد. بنابراین مهم است که در انتخاب میزهای اداری شرکتتان نهایت دقت را بکار گیرید چرا که تصویر بیرونی و برند سازمانی شما و همچنین سطح کلاس شرکتتان به این انتخاب بصورت مستقیم وابسته است و از همه مهمتر بهره وری کارمندان شما یقینا از انتخاب میز های اداری متاثر خواهد شد . 

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

بهترین میز اداری:

ما در  آدینا با تکیه بر توانمندیهای بی نظیر پرسنل واحد طراحی و همچنین جمع آوری و آنالیز اطلاعات مشتریان خود توانسته ایم تا با ارائه طرحهای متنوع در زمینه انواع میزهای اداری  ، محصولاتی را تولید کنیم که در آنها سه فاکتور قیمت، کیفیت و ارگونومی و استاندارد بخوبی در نظر گرفته شده اگر شما قصد تهیه و خرید انواع میز اداری با کیفیت را دارید و میخواهید سازمان و شرکت خود را با صرف یک هزینه معقول ارتقا دهید کافی است با مشاورین ما در بخش فروش تماس بگیرید و مدلهای تولید شده در آدینا را هم از لحاظ طرح و هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت با سایر برندهای مبلمان اداری در بازار مقایسه کنید .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

میزهای اداری  گرد، کوچک و سفارشی:

در طراحی میز اداری و تولید آن در شرکت آدینا ما ابتدا در بخش طراحی کلیه استانداردهای مربوط به طراحی و تولید میز اداری را جمع آوری کرده و با در نظر گرفتن اصول ارگونومی کار تولید میز اداری را اجرایی کرده ایم . در آدینا همواره خواسته های مشتریان در اولویت بوده و بنابراین ما انواع میز اداری را با طرح های متنوع در رنگهای مختلف و با ابعاد دلخواه مشتری طراحی ، تولید و به فروش میر سانیم . ما کلیه استانداردهای ابعادی را در تولید محصولات اداری خود بکار میگیریم و با استفاده از چوب ، ام دی اف ، شیشه و فلز سعی کرده ایم که میزهای اداری را در قالب انواع مدرن ، لوکس ، خاص ، شیک و کلاسیک ارائه دهیم تا تمامی سلایق موجود در بازار را بتوانیم پوشش دهیم . اگر شما بدنبال کارهای ساده و در عین حال شیک هستید حتما به گالری محصولات اداری ما مراجعه کنید یقینا بعد از بازدید از انواع لوازم اداری ما ، محصول اداری در خور سلیقه خودتان را برای خرید انتخاب خواهید کرد.

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

میز اداری شیک :

بهترین میز مدیریت را چگونه انتخاب کنید ؟ طراح و تولید کننده بهترین میز مدیریت را چگونه انتخاب کنید ؟ مناسب ترین میز مدیریت برای هر سازمان و شرکت کدام اند ؟ انواع مختلف از بهترین میز های مدیریت در شرکت مبلمان اداری یکتا طراحی و تولید شده اند تا بهترین عملکرد و کارایی را در کنار زیبایی خاص خود به محیط ببخشند.می دانیم که مدیریت یک مجموعه مهم ترین بخش در آن مجموعه به حساب می آید . هسته اصلی فعل و انفعالات شرکت ها در اتاق مدیریت است در نهایت کلیه ارتباطات درون سازمانی یا برون سازمانی شما در این اتاق بررسی خواهند شد .  انتخاب مبلمان اداری با کیفیت شخصیت کاری و منزلت و جایگاه مدیریت یک سازمان را نشان می دهد ، پس بهتر است از بهترین مبلمان اداری برای اتاق مدیریت استفاده کنید . با انتخاب یک میز مدیریتی شیک و مدرن گام بزرگی به سمت ترقی و پیشرفت برداشته اید . می دانیم که با انتخاب یک میز مدیریتی زیبا می توانیم جلال و شکوه خاصی را به محیط ببخشیم . بهتر است در زمان تهیه مبلمان اداری برای اتاق مدیریت به مواردی همچون : متریال مصرفی ، کیفیت مطلوب و طراحی مناسب و … توجه بیشتری کرد . به طور کلی بهتر است بگوییم برای میز مدیریت سعی کنیم از رنگ و لعاب و زیبایی بیشتری برخوردار  شویم .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

میز اداری ارگونومی :

علاوه بر زیبایی ارگونومیک بودن مبلمان اداری بسیار باید مورد توجه باشد . شما در هنگام انتخاب میز مدیریت بهتر است از کارشناسان درخواست همکاری کنید تا یک میز مدیریت اصولی و ارگونومیک را به شما پیشنهاد دهند . این موضوع فقط برای میز های مدیریت صدق نمی کند . مبلمان اداری باید ارگونومیک باشد تا از آسیب های فیزیکی ممکن جلوگیری کند . میز های اداری و صندلی های اداری باید به طور کامل ارگونومیک باشند . ما در شرکت مبلمان اداری یکتا همیشه کیفیت و پیروی از اصول را در تمام مراحل طراحی ، تولید و اجرای پروژه ، رعایت می کنیم . در ادامه به سوال ” بهترین میز مدیریت را چگونه انتخاب کنیم ؟ ” پاسخ خواهیم داد ، همراه ما باشید .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

میز اداری خاص:

میز های مدیریت را می توان بسته به سلیقه و فضای در اختیارتان انتخاب کنید ، البته نوع کاربری آن نیز بسیار مهم است امروزه سبک مبلمان اداری مدرن بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته است اما دکوراسیون اداری کلاسیک هم هنوز خواهان خود را دارد . در سال های اخیر شرکت های متنوعی در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری روی کار آمده اند و تنوع طرح های زیادی را برای مشتریان به ارمغان آورده اند. ما در شرکت مبلمان اداری یکتا انواع میز های مدیریت را در سبک های مختلف به مشتریان خود عرضه می کنیم . میز مدیریت کلاسیک با طراحی چشم نواز سلطنتی خود و متریال مصرفی خاص آن ، میز مدیریت مدرن با طراحی و تولید اصولی ، خلاقانه و کاربردی برای سازمان ها و شرکت های مختلف ، میز مدیریت لوکس و لاکچری با طراحی شیک و خاص خود به همراه استفاده از متریال ویژه برای خاص پسندان و انواع دیگر میز های مدیریت که ما در شرکت مبلمان اداری آدیناطراحی و تولید می کنیم و بهترین کیفیت را به همراه زیبایی خارق العاده به مشتریان خود ارائه می دهیم .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

 تولید میز اداری:

میز های مدیریتی در سبک های مختلف طراحی و ساخته می شوند . میز های مدیریتی مدرن و کلاسیک متریال خاص خود را دارند . حالا متریال مصرفی برای بهترین میز مدیریت را چگونه انتخاب کنیم ؟ متریال در میز های مدیریت متفاوت است ، می تواند از ام دی اف باشد یا از چوب یا شیشه و فلز و یا ترکیبی از این متریال ها با یکدیگر . انتخاب جنس مواد مصرفی برای میز های مدیریت به فاکتور های خاصی مرتبط است . ابتدا سلیقه شما مهم است و سپس به سبک انتخابی میز مدیریت و نوع دکوراسیون فضا و نور پردازی و نوع کاربری آن باید توجه داشته باشید .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

ابعاد مناسب برای میز اداری :

میز های مدیریتی نسبت به سایر میز های اداری ابعاد بزرگتری دارد و دلیل آن هم نوع کاربری است که از این میز های اداری طلب می کنیم . میز های مدیریتی جای سیستم کامپیوتری و تقویم و قاب عکس و چند وسیله دیگر است . علاوه بر این ها باید فضای کافی برای انجام سایر امور مدیریتی روی میز فراهم باشد . میز های مدیریتی خود به خود بخاطر ماهیتشان ابعاد بزرگتری دارند البته لازم به ذکر است میز مدیریتی کلاسیک نیز ابعاد بزرگتری نسبت به میز های مدیریتی معمول دارند . میز مدیریت کلاسیک به دلیل طرح و نقش زیبای آن باید در ابعاد وسیع تری اجرا شود چرا که زیبایی بیشتری را به محیط ارائه می دهند . شاید شما میز مدیریت سفارشی را می خواهید که طبق ابعاد مختص محیط شما طراحی و تولید شوند . بسیاری از شرکت های معتبر شاید قادر به انجام پروژه های سفارشی نباشند چرا که لازمه این امر تغییر ابعاد معمول به ابعاد سفارش مشتریان است که محاسبات خاص خود را دارد تا محصولات در هر اندازه و ابعادی اصولی و ارگونومیک باشند و زیبایی را منتقل کنند . ما در شرکت دکوراسیون اداری مبلمان اداری یکتا با همکاری مهندسین مجرب و با تجربه این صنعت قادر به ساخت انواع مبلمان اداری سفارشی مختص محیط شما و طبق سفارش شما هستیم .

 میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا

میز اداری با کیفیت:

کیفیت محصولات مهمترین امر در طراحی وتولید میز های اداری و مبلمان اداری می باشند . قطعا مدیران طبق برنامه ریزی خاص خود برای تهیه مبلمان اداری قصد استفاده مناسب و طولانی مدت را دارند . پس بهتر است از بهترین کیفیت ها استفاده شود . می دانیم که هر ارزانی بی دلیل نیست ، کیفیت بالا حاصل استفاده از تجربه و تخصص در این زمینه به همراه به کارگیری تجهیزات مدرن برای تولید محصولات است . مبلمان اداری یکتا همیشه بهترین و بیشترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا رضایت کامل آن ها را جلب کند . گارانتی محصولات نیز اعتمادی است که ما به مشتریان خود می دهیم . تا بعد از خرید از مبلمان اداری یکتا خیالشان بابت این خرید راحت باشد و احساس پشیمانی برای پرداخت هزینه ها را نداشته باشند .

میز اداری شرکت مبلمان اداری آدینا