نمونه میز کنفرانس ساخته شده

ساخت میز کنفرانس:

اتاق کنفرانس یکی از مهمترین اتاقها در هر سازمان میباشد زیرا بنوعی مرکز تصمیم گیری و اشتراک عقاید با مشتریان و پرسنل میباشد . از این اتاق بنوعی میتوان به اتاق پذیرایی از مهمانان بیرون از سازمان نیز نام برد زیرا بیشترین زمانی که کارفرماها در کنار پیمانکاران خود سپری میکنند در اتاق جلسات و کنفرانس میباشد .

ساخت میز کنفرانس

البته اتاق کنفرانس در اصل اتاقی برای تبادل نظرات بین پرسنل داخل شرکت و مدیران بخشهای مختلف میباشد .طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس از آنجایی اهمیت دارد که نحوه دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم بر خلق و خوی افراد حاضر در جلسه و یا شرکت کننده در جلسه دارد و باعث یک گفتگوی خوب یا بد میتواند بشود .

ساخت میز کنفرانس میز کنفرانس مخصوص اتاقهای کنفرانس باید بنحوی طراحی و تولید شود که تمامی افراد شرکت کننده در جلسه بتوانند در زمان صحبت کردن همدیگر را ببینند و بتوانند با تماس چشمی همدیگر را تایید نمایند .

ساخت میز کنفرانس

بنابراین ابعاد یک میز کنفرانس و همچنین طرح و رنگ آن و از همه مهمتر رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در طراحی و تولید آن بسیار اهمیت دارد.بهمین خاطر است که بحث ساخت سفارشی میز کنفرانس اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد . در طراحی و تولید میز کنفرانس سفارشی باید از تکنولوژیهای صوتی و تصویری و ارتباطی مدرن و بروز استفاده کرد.
ساخت میز کنفرانسقیمت یک میز کنفرانس سفارشی ، بستگی به طرح آن ، جنس مواد اولیه ، ابعاد آن و همچنین میزان استفاده از لوازم جانبی نظیر سیستم های صوتی و تصویری دارد .کارشناسان و مشاور صدیق شما در مبلمان اداری آدینا بصورت اکید به شما توصیه میکنند که حتی المکان از استفاده از میز کنفرانس دست دوم برای اتاق جلسات پرهیز کنید .

ساخت میز کنفرانس

 این میزهای دست دوم نه زیبایی لازم را دارند و نه کیفیت و کارایی لازم را و عمرشان هم نسبت به محصولات اداری جدید بسیار کمتر است .انتخاب و خرید میز کنفرانس سفارشی کاری دقیق و دارای نکات ظریف است بنابراین حتما برای خرید این مبلمان اداری سعی کنید از شرکت های برند . معتبر در این زمینه نظیر آدینا استفاده نمایید .
با یکبار خرید از
مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
ساخت میز کنفرانس

طراحی میز کنفرانس:

ابعاد میز کنفرانس بسیار مهم است برای مثال بسته به نوع طرح ابعاد یک میز کنفرانس 4 نفره یقینا با ابعاد یک میز کنفرانس سی نفره کمتر میباشد .بعضی ها فکر میکنند که میز کنفرانس حتما باید یک میز با طول و عرض زیاد باشد که بتواند افراد زیادی را در پشت خود برای جلسه و تبادل نظر جای دهد .میز کنفرانس سفارشی در آدینا سایز بندی و قابلیت طراحی و تولید با رنگ و طرح دلخواه مشتری را دارد .ما طرحهای دایره ای ، بیضی شکل ، یو شکل و ... را در طراحی این میز اداری در نظر گرفته ایم .

 ساخت میز کنفرانسسفارش انواع میز کنفرانس و پروژه مبلمان اداری برای شرکت  :

میز کنفرانس سفارشی یکی از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سالن کنفرانس میباشد و تنها میز اداری است که باید توجه ویژه ای به آن در صنعت مبلمان اداری شود زیرا ساخت آن با توجه به ظرفیت اتاق و شکل و دکوراسیون داخلی اتاق جلسات تغییر خواهد کرد بعبارت دیگر ساخت میز کنفرانس یک فرآیند ساخت سفارشی است .

ساخت میز کنفرانس

که با ترکیب با صندلی کنفرانس و تجهیزات صوتی تصویری باید زیباترین هارمونی را بسازد. در این قسمت آدینا چند نمونه از میزهای کنفرانس سفارشی ساخته شده را برای شما به نمایش میگذارد .