میز مدیریت مدرن

ویژگی های یک میز مدیریتی مدرن چيست ؟

ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟ عنوان مقاله امروز ما می باشد که به امکانات آن می پردازیم و نکاتی را بازگو می کنیم که  برای انتخاب مناسب میز مدیریتی اداری به شما کمک شایانی می کند پس در ادامه همراه ما با مقاله ” ویژگی های یک میز مدیریتی خوب چیست ؟ ” باشید تا با ترفند های یک انتخاب ایده آل آشنا شوید .مدیریت یک سازمان و اداره مغز اصلی آنجا می باشد . تمام تصمیم گیری های مهم برای حال و آینده یک شرکت از اتاق مدیریت بیرون می آید و ما در عرصه کاری خود که مبلمان اداری است میخواهیم از اهمیت میز مدیریت خوب پرده برداریم . دکوراسیون اداری اتاق مدیر متشکل از فاکتور های زیادی است که می  توان به مهمترین آن که میز مدیر است اشاره داشت و در کنار آن محصولاتی همچون کتابخانه اداری ، صندلی اداری ، میز پذیرایی و جلو مبلی به همراه مبل و نیم ست اداری ( مبل اداری ) و در اتاق هایی که فضا و نوع کاربری اجازه می دهد میز کنفرانس نیز در دسته محصولات اداری داخل اتاق مدیریت به حساب می آیند . در کنار همه اینها سقف و کف و دیوار ها و نور پردازی مناسب این اتاق و توجه به تمام اصول چینش اتاق مدیریت می تواند تاثیرات به شدت مثبتی را روی نتیجه کاری یک سازمان نشان دهد . میز مدیریت خوب و ویژگی های آن بحث اصلی ما در ادامه می باشد .

خريد میز مدیریتی مدرن :

انتخاب میز مدیریت مناسب و ایده آل برای مدیران همیشه یک دغدغه بوده است چرا که باید به نوع کاربری ، سلایق مدیران ، اهداف دکوراسیون اداری ، سبک مورد نظر آن ها ( مبلمان اداری مدرن ، مبلمان اداری کلاسیک ) و مسائل این چنینی توجه ویژه داشت .قبل از انتخاب هر نوع محصول از مبلمان اداری پیشنهاد می کنیم سلیقه کاربرش را نیز مد نظر قرار دهید در این بحث هم سلیقه مدیریت سازمان به عنوان کاربر آن میز اداری بسیار مهم است  .چیدمان اتاق مدیریت نیز بسیار مهم است که به چه صورت چیده شود که هم زیبایی را به نمایش بگذارد هم کاربردی و اصلی باشد یعنی میز مدیریت در جایی  قرار نداشته باشد که نور طبیعی در آن قسمت کم باشد .فضای ادارات و سازمان ها نیز باید به دقت چینش و انتخاب شوند مانند طراحی دکوراسیون منزل چرا که ساعات زیادی را امروزه در این محیط های اداری حضور داریم و اگر فضا و محیط از لحاظ دکوراسیون و مبلمان اداری نا مناسب باشد هم کارکنان زود خسته می شوند هم بازده کاری به شدت پایین می آید

قيمت ميز مديريتي مدرن :

برای طراحی یک محیط اداری جدا از اینکه فضا کوچک است یا بزرگ باید یک محیط مناسب را داشته باشید و خلاقیت را در آن محیط به خرج ببرید . ابتدا مشتریان و همکاران شما وقتی به اداره یا سازمانتان می آیند با محیط و دکوراسیون آنجا ارزش برند شما را تخمین می زنند و اعتبار را در همان نگاه اول می بخشند . پس حتما در انتخاب مبلمان اداری و چینش دکوراسیون اداری خود بهترین باشید .

ویژگی های میز مدیریتی مدرن:

شرکت مبلمان اداری آدينا ، محصولات متنوع و متفاوتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که میتوان به : میز اداری ، مبل اداری ، کانتر پذیرش ، پارتیشن ، کتابخانه اداری ، میز کنفرانس و … اشاره کرد . در ادامه ویژی های یک میز مدیریتی خوب را از مبلمان اداری یکتا می بینید :

رنگ میز مدیریتی مدرن :

رنگ میز مدیریت اغلب رنگ تیره است ، چرا که جایگاه بالاتری را به نمایش می گذارد . البته انتخاب رنگ میز مدیریت باید به سلیقه کاربرش باشد حال آنکه دکوراسیون اداری اتاق مدیریت از چه سبکی می باشد و رنگ مناسب برای آن فضا چیست خود یک بحث است .

اندازه میز مدیریتی مدرن :

میز مدیریت نسبت به سایر میز های اداری از جمله میز کارمندی ، میز کارشناسی ابعاد بزرگتری را دارد و آن هم به دلیل شرایط کاری مدیر است که در یک قسمت میز کامپیوتر و تقویم و کاتالو قرار میگیرد و باید جای اضافی برای سایر کارها به صورت اختصاصی داشته باشد . همچنین روی میز مدیریت اغلب لوگو سازمان نیز قرار میگیرد . توجه داشته باشید که ابعاد و اندازه میز مدیریت نباید کوچکتر یا بزرگتر از نسبتش با سایز و اندازه اتاق باشد چرا که زیبایی خود را به شدت از دست می دهد . ارتفاع میز مدیریت نیز باید استاندارد باشد معمولا بین 70 تا 80 سانتی متر تغییر می کند اما استاندارد این ارتفاع در 75 سانتی متر می باشد .

طرح و فرم میز مدیریت مدرن :

طرح و فرمی که باید برای میز مدیریت انتخاب شود باید خارج از سادگی باشد . نقش و طراحی دقیق برای میز مدیریت زیبایی را به ارمغان می آورد حال اگر این نقش و طرح ها زیاد شوند و کار دست باشند به سبک مبلمان اداری کلاسیک بیشتر نزدیک می شوند . توجه داشته باشید که میز مدیریت کلاسیک ابعاد نسبتا بزرگتری در مقایسه با سایر میز های مدیریت دارند .

ارتفاع میز مدیریت مدرن :

ارتفاع میز مدیریت باید به گونه ای باشد که مدیر و کاربر آن بتوانند به راحتی روی میز کار کنند ،  به طور مثال ار ارتفاع بلندی داشته باشد استفاده و برداشتن وسایل باعث ایجاد سختی میکند و در دراز مدت به دلیل قرار نگرفت دستها هنگام کار با سیستم و یا نوشتن روی میز در ارتفاعی استاندارد باعث ایجاد مشکل میشود . در عین حال نیز اگر میز مدیریت ارتفاع کمی داشته باشد هم باعث ایجاد درد های فیزیکی در ناحیه کمر و گردن به دلیل خم شدن کاربر ، می شود .

انواع میزهای مدیریتی مدرن :

میز های مدیریت انواع مختلفی دارند از دسته بندی سبکی گرفته ( میز مدیریت شيشه اي ، میز مدیریت پايه استيل ، میز مدیریت سلطنتی و … ) تا تفاوت در متریال های مصرفی آن ها که از  چوب باشد یا ام دی اف از هایگلاس باشد یا استیل و شیشه و تلفیقی همه و همه باعث ایجاد تنوع فقط در انواع میز مدیریت می شوند .ارگونومیک بودن میز مدیریت مسئله آخر و نکته آخر ما در این مقاله می باشد . تمام این موضوعاتی که در بالا گفتیم فقط و فقط زمانی مناسب هستند که یک میز مدیریت اصولی داشته باشد که از لحاظ ارتفاع و کارایی و اندازه میز مناسب باشد . معمولا برای میز های مدیریت یک بخش اضافی وجود دارد که اصطلاحا ال میز نام دارد این ال شامل یک فایل کشویی است و کمد دارد و محیطی مانند شلف نیز در این ال مدیریتی گنجانده می شود .