میز منشی مدرن

انتخاب میز منشی مدرن:

میز اداری و صندلی اداری دو موضوع مهم از نیازهای کارمندان یک سازمان میباشد ، تا بتوانند به نحو احسن کار خود را انجام دهند. میز اداری به عنوان مکان اصلی کارکنان به حساب می آید، پس راحتی و کارآیی لازم داشتن دو نکته اساسی در داشتن میز اداری مناسب میباشد.

میز منشی مدرن

میز منشی مدرن برای بانک :

شغلهای متفاوت نیاز به محیطهای کاری متفاوت نیز دارد ، همینطور شخصیت پرسنل نیز در انتخاب این موضوع باید در نظر گرفته شود، که باید در زمان انتخاب این موارد مورد بررسی قرار گیرد:

ابعاد میز منشی مدرن :

 ارتفاع لازم برای میز اداری، افراد برای اینکه بتوانند در طی روز بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند به این موضوع مهم باید حتما پرداخته شود، اندازه یک میز معمولی برای افراد که قد متوسط دارند حدود 73.66 سانتی متر میباشد. یعنی سطح میز تا کف . این ارتفاع در اتاقهای متعدد مانند اتاق انتظار که نیاز به دسترسی کامپیوتر و لوازم نیست میباشد. صندلی اداری نیز قابل تنظیم با یک میز میتواند گزینه مناسب برای راحتی فرد باشد.

میز منشی مدرن

بیشتر بدانید : میز مدیریت و کارایی آن

خرید و سفارش میز منشی مدرن :

برای راحتی هر فرد در محیط کار و استقلال فرد ، نیاز به یک میز اداری میباشد اما قبل از خرید میز اداری ، حتما باید محیط شما توسط متخصصین شرکت آدینا مورد ارزیابی قرارگیرد ، تا فضای کافی بابت میز اداری با ابعاد مورد نیازتان را داشته باشید.

میز منشی مدرن

متریال مورد استفاده در میز منشی مدرن :

از چه نوع جنسی برای کانتر پذیرش بهتر است استفاده کنیم؟بهترین جنس برای میزهای اداری ام دی اف میباشد، که در صورتی که بخواهید با قیمت کمتری برای شما این میز ساخته شود میتواند از چوبهای لترون با روکش ام دی اف استفاده کنید، که برای شما مقرون به صرفه تر نیز میباشد. اما میزهای فلزی برای کسانی که باید سطح کارشان توسط ابزار و اجناس سنگین استفاده کنند مناسب تر است.برای انتخاب میز پذیرش بهتر است قبل از اینکه فکر کنید چه مدلی را برای فضای تان انتخاب کنید و از چه نوع جنسی باشد، به این فکر کنید که فضایی که در آن قرار است میز پذیرش جاگیر شود ، عملکرد و راندمان لازم را برای شما دارد یا خیر.که در این خصوص بهتر است از همکاران و متخصصین ما در مبلمان اداری آدینا  استفاده کرده و بهترین گزینه ها را در انتخابتان داشته باشید.

میز منشی مدرن

حتما بخوانید : صندلی کنفرانس راحت

مکان قرار گیری میز مدرن پذیرش  و مسیر نگاه ارباب رجوع:

برای برقراری ارتباط چهره به چهره ارباب رجوع و پرسنل شما که در پشت میز پذیرش قرار گرفته ، بهتر است ارتفاع میز متناسب با یک فرد با قد متوسط در نظر گرفته شود. برای پاسخگو بودن پرسنل شما ، میتوانید از میز پذیرش قابل تنظیم استفاده کرد تا فردی که پشت مانیتور قرار گرفته با جابجایی آن بتواند از طریق چهره به چهره شدن با ارباب رجوع به آن فرد اطمینان خاطر دهد که در این سازمان کار به نحو احسن انجام میگیرد و ارباب رجوع حرف اول را در سازمان ما میزند.پس در قدم اول باید میز پذیرش شما قابلیت انعطاف پذیری لازم را در مواقع ضروری داشته باشد.

میز منشی مدرن

برای مطالعه بیشتر شما : انواع کتابخانه اداری مفید

قیمت میز منشی مدرن  و زمان اجرای کار:

در صورتی که بدانید میزان هزینه ای که برای تهیه میز پذیرش دارید ، به شما در انتخاب میز پذیرش کمک شایانی میکند. یکی دیگر از مسائل در زمان قرارداد زمان اجرای کار میباشد ، که این از مسائل مهم برای شما میباشد، اگر شما زمان کمی دارید میتوانید با متخصصین ما در مبلمان اداری یکتا مشورت کرده و روند کار را پیگیری کنید و مطمئن باشید صداقت در شرکت آدینا حرف اول را میزند.میز پذیرش منحنی ، یکی از گران ترین میزهای پذیرش میباشد زیرا در این نوع میزهای پذیرش ، کاری که با چوب انجام میشود در نهایت هنر و دقت و ظرافت میباشد و این باعث میشود که زمان بیشتری را به خود اختصاص دهد .چوب خالص ونیر از لمنیت گران تر است ، و ساخت میز پذیرش با چوب ونیر زمان بیشتری نیاز دارد ولی از لمنیت زیباتر میباشد.این سبک مبلمان داری کلاسیک است  در این خصوص اگر زمان و همینطور بودجه مورد نظرتان کافی است، بهتر است از این چوب برای میز پذیرش استفاده کرده و درنگ نکرده و سفارش دهید ، در غیر اینصورت میتوانید از مشورت متخصصان ما در شرکت آدینا، در این مورد بهره برده و بهترین مدل و متناسب ترین میز پذیرش را انتخاب کنید که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی لازم را کرده باشید.

میز منشی مدرن