صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس مبلمان اداری آدینا :

صندلیهای کنفرانس ، مبلمان اداری آدینا ، با دارا بودن قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرمهای ضد تعریق ، باعث میشوند که فرد در جلسات طولانی احساس خستگی و ناراحتی نکند. این صندلیهای اداری  با توجه به اصول ارگونومی و استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید شده اند . صندلی کنفرانس و میز کنفرانس در یک جلسه طولانی یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در جلسه میباشد و مبلمان اداری آدینا این موضوع را بخوبی درک و در تولید صندلیهای کنفرانس و میزهای کنفرانس آنرا در نظر داشته است .برای اطلاع از قیمت صندلی کنفرانس با شماره 02144620086 تماس بگیرید.صندلی اداری دارای ویژگی‌های خاصی است که باید در هنگام خرید به آنها دقت کرد

صندلی اداری یکی از وسایلی است که امروزه نیاز ضروری و واجب مردم به حساب می‌آید. در منزل، محیط کار، خیابان، پارک، سینما و همه جا شما برای نشستن به این وسیله نیاز دارید.
از یک مغازه زیر پله 6 متری گرفته تا یک سازمان و شرکت و یا اداره یا چند ده اتاق و کارمند و پرسنل همه جا شما وسیله‌ای که حتما می‌بینید صندلی است برای نشستن.این صندلی اداری در جاهای مختلف و فضاهای گوناگون با توجه به موقعیت دارای طراحی شکل و نوع ساخت متفاوتی است.
صندلی یکی از لوازمی است که می‌بایست در طراحی و ساخت آن حتما استانداردها و نکات ایمنی و حفاظتی رعایت شود چون تاثیر مستقیم با سلامتی انسان دارد و اگر این استانداردها و نکات ایمنی رعایت نشود باعث ایجاد امراضی از قبیل کمردرد، پادرد وناراحتی‌های عضلانی و اختلال در سلامتی جسمی می‌شود.
آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده‌اید که چرا گاهی اوقات که به سینما می‌روید و یا در محیط‌های کار از نشستن زیاد احساس خستگی می‌کنید و یا دچار کمردرد می‌شوید اینها همه از رعایت نکردن استانداردهای ساخت و طراحی در صندلی است و یا رعایت نکردن روش‌های صحیح نشستن است.
یکی از مهم‌ترین نکاتی که در طراحی صندلی می‌بایست رعایت شود این است که صندلی در چه فضایی و برای چه شخصی ساخته می‌شود. مثلا صندلی کارمندی، کامپیوتر، نشیمن، انتظار، مدیریت و آموزشی، پارک و غیره هر کدام طراحی و روش ساخت متفاوتی دارند هرچند که همگی دارای یک روش کل ساخت هستند. به طور مثال صندلی آموزشی یکی از صندلی‌های بسیار مهم در زندگی امروز است که کمتر به آن توجه می‌شود.
 

خرید صندلی کنفرانس

خرید صندلی کنفرانس برای هر شرکتی که با سازمان های دیگر در ارتباط است، امری مهم و ضروری می نماید و مایه توسعه کسب و کار و اهداف شرکت می شود.
اگر قصد  خرید صندلی کنفراس را دارید، در اینجا چند راهنمایی مفید وجود دارد:
۱- قیمت صندلی کنفرانس:
 مانند صندلی های اداری دیگر، صندلی هایی که در اتاق کنفرانس استفاده می شوند نیز مهم هستند. بله، شما باید برای صندلی کنفرانس نیز هزینه کنید. پس عاقلانه فکر کنید. صندلی کنفرانس می تواند در بهبود روابط کاری شما بسیار موثر باشد.

۲- مواد تشکیل دهنده صندلی کنفرانس:
 مواد مورد استفاده باید به اندازه کافی با دوام باشد تا سالها عمر کند. شما نمی خواهید پولی برای چیزی که به راحتی خراب شود، خرج کنید، درست است؟ بسته به سلیقه شما و نگاه کلی اتاق کنفرانس، شما می توانید صندلی های ساخته شده از چرم و چوب و یا ساخته شده از فولاد ضد زنگ را انتخاب کنید. فقط مطمئن شوید که هر آنچه که انتخاب می کنید، به اندازه کافی محکم برای نگه داشتن یک فرد برای مدت زمان طولانی، برای بسیاری از زمان های باشد.

۳- ویژگی ها ی مفید دیگر در صندلی کنفرانس:
 پیدا کردن صندلی کنفرانس که دارای ویژگی های مفید است، می تواند مهم باشد. به عنوان مثال، اکثر صندلی های کنفرانس این اجازه را می دهد تا مشتریان شما به راحی بنشینند تنظیمات صندلی کنفرانس بسیار مهم است.

۴- راحتی در صندلی کنفرانس:
 صرف نظر از مواد مورد استفاده، اندازه نیز اهمیت دارد. همچنین باید اندازه متوسط باشد – نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک. پارچه یا چرم استفاده شده باید با کیفیت بالا باشد تا بتواند بخشی از راحتی را به ارمغان بیاورد.

۵- همخوانی صندلی کنفرانس: 
 صندلی ها باید با بقیه مبلمان موجود، و همچنین  اتاق کنفرانس در یک هماهنگی ظاهری باشد.

۶- بهترین مکان برای خرید صندلی کنفرانس:
 خرید فقط در فروشگاه های معتبر توصیه می شود، صندلی های کنفرانس با ضمانت 24 ماهه را می توانید از مبلمان اداری آدینا  تهیه کنید.

اکنون که می دانید در مورد خرید صندلی های کنفرانس چه باید بکنید، از این نکات استفاده کنید و بهترین صندلی هایی را پیدا کنید که هر کسی را که روی آن نشسته است راضی کند.

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.