16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس مبلمان اداری آدینا :


صندلی های کنفرانس آدینا ، با دارا بودن قابلیت تنظیم ارتفاع و همچنین چرمهای ضد تعریق ، باعث میشوند که فرد در جلسات طولانی احساس خستگی و ناراحتی نکند. این صندلی های اداری  با توجه به اصول ارگونومی و استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید شده اند . صندلی کنفرانس و میز کنفرانس در یک جلسه طولانی یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در جلسه میباشد و مبلمان اداری آدینا این موضوع را بخوبی درک و در تولید صندلیهای کنفرانس و میزهای کنفرانس آنرا در نظر داشته است .برای اطلاع از قیمت صندلی کنفرانس با شماره 02144620086 تماس بگیرید.

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


 


صندلی کنفرانس :

صندلی کنفرانس که بعضی اوقات نیز از آن با نام صندلی اداری جلسات نیز یاد میشود باید دارای ویژگیهای خاصی باشد با توجه به اینکه افرادیکه در جلسات شرکت میکنند ممکن است ساعتها با هم به بحث و تبادل نظر بپردازند باید هر گونه دغدغه فکری و  استرس ناشی از طراحی محیط کار به حداقل برسد بنابراین در طراحی یک صندلی کنفرانس اداری نیز باید به این موضوع دقت کرد که یک صندلی اداری مناسب باید به نحوی طراحی شود که نیازهای منحصر بفرد هر یک از این چهار ناحیه بدن را که عبارتند از گردن –قفسه سینه –کمرو دنبالچه را بخوبی پوشش دهد .


بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش
صندلی کنفرانس ارگونومیک :

مطالعاتی که توسط محققان صورت پذیرفته بیانگر این است که یک فرد در طول یک ساعت نشستن 53 بار بالا تنه خود را حرکت داده و بقول معروف تغیر وضعیت میدهد که نزدیک به سی درصد این حرکات شامل چرخیدن به اطراف و تکیه دادن به پشتی صندلی میشود . گاهی اوقات صندلی های اداری بدلیل بی حرکت بودن تکیه گاه و نشیمن گاه به شخص این اجازه را نمیدهن که بتواند به آسانی بدن و بالا تنه خود را به وضعیتی که تمایل دارد حرکت دهد .

شرکت مبلمان اداری آدینا با درک صحیح این موضوع صندلی های اداری کنفرانس خود را بگونه ای طراحی نموده تا کمترین میزان خستگی در افراد احساس شود .صندلی های کنفرانس آدینا با چرمهای ضد تعریق تولید میشوند و دارای گارانتی دو ساله و خدمات پس از فروش میباشند .
 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.