مبلمان اداری کلاسیک

مبل و صندلی اداری کلاسیک :

مبلمان اداری کلاسیک و انواع محصولات آن نظیر میز مدیریت کلاسیک ،میز کنفرانس ،میز اداری کلاسیک و مبل و نیم ست اداری چوبی و سلطنتی با توجه به درخواست شما بصورت سفارشی در آدینا تولید و عرضه میگردد. اگر شما علاقه خاصی به کارهای چوبی دارید بهتر است برای چیدمان دفتر کار خود از مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید .ما در مبلمان اداری آدینا با داشتن توان کافی در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان اداری کلاسیک و چوبی ، قصد داریم تا هر نوع سفارشی را با هر ابعاد و هر رنگی که دلخواه شماست توسط پرسنل زبده خویش تولید نماییم با ما تماس بگیرید . 02144620086
مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

میز مدیریت کلاسیک و صندلی اداری کلاسیک :

میز اداری و صندلی اداری کلاسیک عمدتا در بدنه از چوبهای منبت کاری شده و تذهیب کاری شده و در نشیمن از چرم طبیعی ساخته میشوند.میزهای اداری کلاسیک با توجه به اینکه کار دست هستند و بصورت سفارشی ساخته میشوند دارای قیمت بالاتری نسبت به کارهای مدرن میباشند. اکثر کارهای اداری کلاسیک چه میز مدیریت و چه میز کنفرانس رنگ چوب هستند ولی افرادی هستند که علاقمندند که میز مدیریت کلاسیک سفید داشته باشند. اگر بکارهای با شکوه و بخصوص میز مدیریتی سلطنتی یا میز ریاست سلطنتی علاقمندید پیشنهاد ما به شما انتخاب سبک کلاسیک میباشد. آدینا بعنوان فروشنده مبلمان اداری کلاسیک کار در تهران و ایران سعی کرده تا با ارائه رنج کاملی از محصولات کلاسیک کار خرید و انتخاب را برای مشتریان خود راحتتر کند .درصورتیکه تصمیم به تجهیز دفتر تجهیز سالن همایش خود یا اجرای یک پروژه مبلمان اداری کلاسیک را دارید با دفتر فروش آدینا تماس بگیرید .

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

توصیه هایی در مورد خرید مبلمان اداری کلاسیک:

شما بعنوان صاحب یک کسب و کار جدید تصمیم دارید که مبلمان اداری قدیمی خود شامل میزهای اداری نامناسب ،فایلهای سه کشو قدیمی و صندلیهای آسیب دیده ،پارتیشن اداری دو جداره  را کنار بگذارید و بجای آن از مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید  .اما این تصمیم گیری بر اساس چه معیارهایی انجام میشود. فکر کنید که میدانید چه چیزی را کنار بگذارید حالا باید بدانید چه چیزی را جایگزین آن نمایید .

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

میز اداری چوبی کلاسیک:

قبل از هرگونه اقدام جدی برای انتخاب و خرید مبلمان اداری لوکس شما باید الزامات و نیازمندیهای کارکنان خود را شناسایی نمایید . باید بدانید چه چیزی باعث مسشود تا پرسنل شما بتوانند کار خود را راحت انجام دهند . امروزه مبلمان اداری باید با توجه به استانداردها و اصول ارگونومی و درجه ایمنی ، بهره وری و انعطاف پذیری انتخاب شود.

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا


صندلی کلاسیک چوبی:

این بدین معنی است که بعضی سازمانها اولویت اول را به سلامتی و ایمنی پرسنل خود اختصاص میدهند .علم دکوراسیون اداری و طراحی محیط کاری امروزه ارگونومی و ایمنی را بعنوان یک فاکتور اصلی در زمان طراحی در نظر میگیرد .این امر دیگر در همه سازمانها اجرایی شده و روز بروز توسط کارکنان و متخصیصن این امر توسعه می یابد.

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا


میز سلطنتی کلاسیک:

این که مبلمان اداری ارگونومیک در سلامتی افراد تاثیر مستقیم دارد و استفاده از آن موجب کاهش آسیب های ناشی از موقعیت های نادرست و حرکات ناخوشایند میشود .این موضوع بنوبه خود از آسیبهای شدید بدنی بخصوص به کمر و گردن می کاهد .اما شاه کلید استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک ،بحث قابل تنظیم بودن آنها میباشد.

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

 خصوصیات مبلمان اداری کلاسیک:

  صندلی اداری که کاربر را قادر میسازد با یک مکانیزم ساده ارتفاع صندلی و بخش نشیمن را مطابق میل خود تنظیم کند این کار میتواند راحتی و آرامش بیشتری را برای کاربر به ارمغان بیاورد و در عین حال هزینه های کارکنان را کاهش دهد .نوع فعالیت پرسنل  نیز یکی از فاکتورهای با اهمیت در انتخاب مبلمان اداری به شمار می آید که رل های متفاوتی  از مبلمان اداری را تکمیل می کند.

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

سبک کلاسیک در مبلمان اداری:

 مبلمان اداری مناسب می تواند بهره وری کارکنان را با بهبود راحتی وآسایش و همچنین  کاهش حواس پرتی افزایش دهد. این به ویژه به این دلیل است که سازمانها امروزه اغلب  به دنبال ایجاد فضای اداری باز هستند. با پانل های بلند برای خنثی کردن سر و صدا و شلوغی دفتر.چنین ملاحظاتی بسیار مهم است، زیرا خرید مبلمان اداری یک سرمایه گذاری مهم و و بلند مدت است.

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

 ظرافت در مبلمان اداری کلاسیک:

 مبلمان اداری کلاسیک ظریف و زیبا است برخلاف باور عامه که همیشه تصور میکنند این نوع مبلمان اداری خیلی بزرگ و عاری از هرگونه ظرافتی است .در اینجا باید خاطر نشان کنیم که منظور از ظرافت در مبلمان کلاسیک شکنندگی ان نمیباشد یا ضعیف بودن ان بلکه منظور از ظریف بودن این محصول اداری زیبایی و هماهنگی بسیار چشم نواز بین تمام اجزا تشکیل دهنده ان میباشد . در پایه ها و همچنین تابلو میز میتوان این ظرافت و هماهنگی را بوضوح ملاحظه نمود . در طراحی یک مبل کلاسیک اداری فرم کلی بسیار اهمیت دارد و رنگ نیز ان را تکمیل میکند .باید هم در زمان تولید و هم طراحی به این ظرافتها توجه کامل داشت همین هماهنگی است که مبل اداری کلاسیک را از سایر مبلمانها متمایز میسازد .

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدیناچوب مواد اولیه اصلی در مبلمان اداری کلاسیک:

چوب یعنی طبیعت و استفاده از چوب در ملزومات اداری یعنی اوردن طبیعت به منزل و محل کار در طراحی مبلمان اداری کلاسیک همیشه این اصل در نظر گرفته شده است که چوب بعنوان یک فریم اصلی باید در مبلمان کار شود .این همذات پنداری با طبیعت میتواند باعث ارامش بخشی به محیط کار و کارکنان شود یک میز اداری کلاسیک که با چوب کاج روس تهیه شده است میتواند زیبایی طبیعت را در محیط کار شما متجلی نماید و این امر باعث میشود تا دفتر کار شما بسیار مطلوبتر و مثبت تر شود .

 نقش و نگار در مبلمان اداری  کلاسیک:

نقش و نگار در مبلمان اداری کلاسیک  یا مبل اداری یعنی استفاده از افراد حرفه ای و با تجربه در طراحی و تولید این محصول .شما هم شاید صندلیهای اداری یا خانگی با تاجهای بسیار زیبا که توسط استادان حرفه ای تراشیده شده اند را ملاحظه کرده باشید این نقش و نگارها بسیار در محیط کار جلوه نمایی میکنند .بخصوص در مبلمان اداری سلطنتی این حکاکی ها یکی از خصوصیات انکار ناپذیر محصولات میباشند .

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا دوام و ماندگاری بالای مبلمان اداری کلاسیک:

با توجه به اینکه این نوع مبلمان اداری از بهترین مواد اولیه که همان چوب جنگل میباشد تولید میگردد خیلی ماندگاری بالا و کیفیت ان عجیب بنظر نمیرسد به همین دلیل است که البته قیمت ان نیز نسبت به محصولات ساخته شده با ام دی اف بالاتر است . این محصول کمتر نیاز به تعمیر دارد و اگر بتوانید انرا هراز گاهی با مواد جلا دهنده برق بیاندازید گویا همین امروز انرا خریداری کرده اید .


تعریف مبلمان اداری کلاسیک :

برای اینکه به این پرسش جواب دهیم و مبلمان و مبل اداری کلاسیک را تشریح نماییم نخست باید تعریف مشخصی  از  کلمه کلاسیک برایتان ارائه نماییم، کلمه کلاسیک صفت میباشد که ریشه اصلی آن واژه لاتینی کلاسیکوس و به معنی درجه اول یا تراز یک میباشد،کاربرد این صفت به قرون 17 تا 19 میلادی برمی گردد زمانی که جنبشی به نام کلاسیسیز موجودیت خود را اعلام کرد .کلاسیسیک  فقط مربوط به صنعت معماری و طراحی نبود بلکه حتی در زمینه فرهنگی نیز نفوذ خود را انجام داد،این سبک با الهام گیری ازهنر باستانی کشورهای ریشه دار و دارای سابقه تاریخی نظیر یونان و روم تغییر در اثار را انجام میدهد

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینامبلمان اداری سلطنتی:

شرکت آدینا مبلمان اداری سلطنتی را در مجموعه ای  فوق العاده شیک و زیبا و با  رنگ های متنوع طراحی  و درابعاد دلخواه شما تولید مینماید 


خواص انواع چوب و کاربرد آن در مبلمان اداری کلاسیک:

چوب درخت بالسا

چوب درخت بالسا، سبک ترین  نوع چوبهای تجاری و صنعتی است. این چوب با ویژگی سختی که دارد بسیار  فرم پذیر می باشد . در بازار می توانید رنگهای سفید تا زرد روشن و قهوه ای ملایم آنرا مشاهده  نمایید . از چوب درخت بالسا در تولید قطعات صنعتی ای که ظرافت در آنها حرف اول را می زند استفاده می کنند مواردی نظیر دیوار سازی داخل هواپیما، ساخت ماکت ها و آثار هنری
درخت بالسا

چوب درخت  گردو

درختی با قد و بالای بلند و میوه ای کوچک .معمولا  ارتفاع درخت گردو  بین ۱۰متر  تا ۴۰ متر میباشد. چوب سخت درخت  گردو از بهترین و عالی ترین انواع چوب‌های صنعتی  می باشد. خواص چوب گردو فقط محدود به این نیست این چوب  ریز بافت بوده ، قابلیت صیقل پذیری عالی دارد ، و بسیار یکدست بوده  و رنگ خوری و قابلیت کنده کاری آن در حد عالی است ، رنگ آن خاکستری مایل به قهوای تیره بوده و بصورت طبیعی دارای نقوش بسیار چشم نواز والبته نسبتاً با دوام می باشد. چوب آن  نیمه سنگین و نیمه سخت است  و بهمین دلیل در برابر انواع فشار، خمش و کشش  بسیارمقاوم میباشد. از این نوع چوب بیشتر در اثرهای هنری و تزیینی، تهیه روکش، کارهاییکه نیاز به خراطی دارند ، ساخت انواع مبلمان، ساخت ابزار الات موسیقی، قنداق تفنگ، مجسمه سازی، منبت کاری، معرق کاری  استفاده میگردد.
مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت راش

Fagus orientalisنام علمی این چوب میباشد. درخت راش خوشبختانه در جنگلهای شمال ایران بوفور یافت می شود. راش درختی است سایه گستر زیرا دارای شاخ و برگهای فراوانی می‌باشد. از خواص ظاهری آن ،میتوان به  درون نامشخص وهمچنین  به رنگ کرم مایل به قرمزآن اشاره کرد . دوایرعمر که سالیانه در آن ثبت میشوند ، فشرده هستند  و بنابراین میتوانید  در مقاطع طولی،  خطوط کم و بیش مشخص ناشی از آن را مشاهده کنید. ازاصلی ترین خصوصیات چوب راش  می توان به پره های چوبی در مقاطع طولی اشاره نمود که در قطاع شعاعی به پرمگس و در قطاع مماسی  دوک نامیده می شوند و به شکل لکه های قرمز مشاهده می شوند . بعضی اوقات نجاران  این پرمگس های زیبا را عیب محسوب میکنند، زیرا به عقیده آنان این قسمتهای چوب بعد از رنگ کاری سیاه می شوند.  راش چوبی از لحاظ خواص فیزیکی نیمه سنگین بوده و همچنین دارای بافتی یکدست و تقریبا مستحکم در برابر نفوذ حشرات و قارچها میباشد. معمولا راش درجه ۱ و ۲ در کشور ما  بیشتر به مصرف کارخانجات تولید روکش و تخته سه لایه می رسد و راش درجه ۳ نیز پس از تبدیل به الوار دربازار ایران و بخصوص تهران بفروش می رسند . این چوب بیشترین تقاضا را برای خرید به منظور تهیه مبل در بازار داردکه  دلیل آن بافت یکدست و همگن و درجه سختی و استقامت مناسب آن میباشد ، البته  به دلیل قابلیت آغشتگی آن با انواع محلولهای شیمیایی حفاظت کننده، میتوان گفت که چوب راش بیشترین مصرف را در کارخانجات تولید مبلمان در ایران دارد . البته به گفته مبل سازان و فروشندگان چوب جدیدا  انواع  خارجی چوب  راش از طریق کشور آذربایجان به  ایران وارد شده است که البته چوبکاران ایرانی میگویند ،کیفیت چوب راش ایرانی را ندارد اما بخاطر ابعاد و رطوبت مناسب تخته های آن و همچنین  مقدار ضایعات کمتر، در فرآیند تولید ارجحیت استفاده را دارد. از چوب راش عمدتا برای تولید  در و پنجره، ، میز و صندلی ،تراورس راه آهن، مبل، صندوق و ... استفاده می شود  و میزان استفاده از  آن بسیار بیشتر از انواع دیگر چوبها میباشد . در ضمن بهتر است بدانید که از سلولز آن پارچه‌های ابریشمی بسیار زیبا و لطیف تهیه می‌شودو زغال و هیزم آن نیز از نوع مرغوب بازار است.
مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

 چوب درخت افرا

چوب درخت افرا در صنایع کف پوش و روکش سازی، ساخت تخته چند لایه، قالب کفش، ساخت لوازم مهندسی، پوشش سطوح بزرگ، دیوار ها و رویه میزها و تخته خرده چوب، قابلیت کنده کاری و ظریف کاری، مجسمه سازی، مبلمان و خراطی. استفاده می شود و دلیل آن این است که این چوب بسیار سخت ، سنگین و خوش دست میباشد و سخت بودنش آنرا شکننده و قابل تورق کرده است که این برای صنایع یک مزیت محسوب می گردد  /این درخت در نواحی جنگلی که خاکهای اسیدی دارند بیشتر می‌روید ودر جنگل‌های شمال ایران بوفور دیده می شود از گونه‌های زیبای آن‌در باغ‌ها و پارک‌ها برای زینت بخشی بیشتر استفاده می کنند. چوب درخت افرا دارای انواع  مختلفی درکشور ماست از انواع آن  می توان به افرا اپلت، افرا شیردار و کیکم اشاره نمود. فراوان ترین نوع  افرای ایران،که بزرگترین آن هم می باشد اپلت نام دارد که نام علمی آن Insigne Bosso و نام انگلیسی آن Maple است. درون چوب افرانامنظم است .رنگ چوب آن سفید مایل به کرم با درخشندگی صدفی مانند است . دوایر سالیانه به دلیل فشردگی چوب تابستانه در مقطع عرضی، کاملا نمایان بوده ودر مقطع مماسی، نقوش مواج  نقوش رگه ای مانند ایجاد می نماید.
مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت آکاژو

درخت آکاژو اصالتا برای آفریقا می باشد و در آفریقا نامهای متفاوتی دارد  اسم علمیاین گونه Khaya Inveeonsis و از خانواده  Miliacea است. آکاژوها به دو گرئه  آکاژوی آمریکایی و آفریقایی تقسیم بندی  می گردند که در بازار ایران  عمدتا آکاژوی آفریقایی بفروش می رسد. داخل این  چوب  به رنگ قرمز بوده  و بیرون آن رنگ سفید متمایل به صورتی دارد. بافت یکپارچه  و وجود درخششش و براقی که با تغییر جهت نور جلوه های ویژه ای می یابنداز ویژگیهای اصلی  این چوب می باشد. در برش شعاعی نقوش نواری صدفی و در برش مماسی نقوشی متنوع همچون موجی، مجعد و جناغی نیز دیده می شود. این چوب یکی از پرکاربردترین چوب های دنیا برای تهیه روکش های قیمتی و نفیس می باشد . به دلیل خواص عالی ای که دارد در زمان خشک شدن، کمتر دچار عیب و ایراد می گردد. از ویژگیهای مثال زدنی این چوب میتوان به ضربه پذیری خوب، پرداخت عالی، پیچ خوری و میخ خوری بالااشاره کرد؛ اما رنگ پذیری و واکس خوری آن باید همواره با بتونه کاری صورت پذیرد.  این کالا درصنعت  روکش و مبلسازی، بیشترین کاربرد را دارد و البته  به خاطر ضربه پذیری و ضریب الاستیسیته بالا در صنعت تهیه قایق های بادبانی و تفریحینیز بکار می رود .شاید جالب باشد بدانید  که چوبهای دیگری نیز تحت نام آکاژو در بازار بفروش می رسند  که اسامی واقعی آنها سیپو، کیسپو و ساپلی می باشد .

 مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت بلوط

چوب درخت  بلوط،  نمایانگر قدرت و استقامت و بسیار  فشره و محکم است و از سالیان دور یکی ازاصلی ترین مواد اولیه  ساختمانی در کشورهای  اروپای شرقی بوده است. در قدیم  نه تنها ازالوار بلوط در صنعت ساختمان‌سازی، بلکه از آن  برای ساختن انواع  کشتی‌های بازرگانی و جنگی نیز استفاده می‌شده است. چوب درخت بلوط رنگی  قهوه ای روشن تا تیره دارد و بافت آن  درشت است.وزن  چوب بلوط نسبتاً  نیمه سنگین تا سنگین میباشد  و لی در برابر ساییدگی  و رطوبت هوا بسیار مقاوم میباشد .این نوع چوب یکی از  بهترین انواع چوبها برای ساخت مدلهای متنوع پارکت،  مبلمان، کتابخانه، میز و صندلی، تهیه روکش، اسکله سازی، ساخت واگن، کشتی سازی، تیرهای شبکه مخابراتی و مدل سازی ،تراورس (چوب های نصب شده در زیر ریل راه آهن)میباشد .
مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت توسکا

جالب است بدانید که در کشور زیبای ما دو گونه توسکای قشلاقی و ییلاقی به نام های علمی Subcordate Alnus و Glutionose Alnus  وجود دارند. اسم محلی توسکا، تسکا و توسه می باشد. معمولا این درختان قد و بالای بلندی ندارند و  ارتفاع درختچه‌های تیرهٔ آن کم است، اما اگر شرایط ایده‌آل باشد ،یعنی  درجهٔ طوبت خاک و غنی بودن آن بالا باشد، ارتفاع این درخت  تا ۲۱ متر نیز خواهد رسید . چوب درون نامنظم ، رنگ کرم متمایل به سرخ، دوایر سالیانه پهن با حدود معین و موجدار منظم در قطاع عرضی و پره چوبی آجری شکل سرخ رنگ در قطاع شعاعی و پره های بسیار ظریف (دوک ) در قطاع مماسی از خصوصیات ظاهری این چوب زیبا می باشد . درخت توسکا دارای چوبی نرم بوده که بعداز برش به رنگ قرمز متمایل می‌گردد و با گذشت زمان به رنگ صورتی ملایم درمی‌آید و ثابت می ماند. چوب توسکا، چوبی نیمه سنگین تا سبک می باشد که بخاطر فینیشینگ  و رنگ پذیری، شکاف خوری و ابزار خوری مناسب ، در صنعت مبلمان استفاده می شود. بعد از چوب راش ،چوب توسکا بیشترین میزان فروش در بازار چوب فروشان را دارد . چوب این درخت عمدتا  در صنایع روکش‌سازی مصرف می شود .

 مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت نارون

چوب درخت نارون، دارای ویژگیهایی نظیر استحکام ،وزن  سنگین و مقاوم بودن در برابر رطوبت هوا و محیط می باشد . از چوب درخت  نارون،  عمدتا در صنعت ساخت روکش استفاده می شود  و به دلیل  ویژگی قابلیت خم شدن آن  برای صنایع و تولیداتی که پیچاندن چوب در آنها باید اتفاق بیافتد استفاده می شود . چوب درخت نارون ، همچنین در ساختن کرجی، بشکه، زین، چرخ گاری، بعضى قطعات ماشین‌ها، تراورس، مبل‌سازی، پارکت‌سازى و صنایع‌دستى  مصرف می شود.
مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت  ممرز

درختی متوسط قامت، که بلندی آن  معمولا بین ۱۵متر  تا ۲۵ متر می باشد ؛ گاهی وقتها  نمونه هایی با ارتفاع  ۳۰ متر نیز دیده شده است . تنه این درخت حتی تنه درختان کهنسال ممرز عمدتا دارای شیارمی باشند. پوست این درخت، صاف بوده  و رنگ آن  سبز متمایل به خاکستری می باشد. در کشور ما این نوع درخت تنوع زیادی دارد و دارای چوبی  مقاوم در برابر  سایش، و از نوع سخت و سنگین میباشد. از چوب درخت ممرز به عنوان تراورس، تیرک های معادن زغال سنگ، ساخت واگن و همچنین در صنعت  کاغذ استفاده های زیادی می شود.

 مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب  درخت سرو

 سرو درختی با قد و قامت بالاست و در شعرهای شاعران نماد ایستادگی و آزادگی است اما شاید بهتر باشد بدانید که چوب درخت سرو، چوبی بسیار نرم و سبک  بوده و رنگ  آن قرمز متمایل به قهوه ای می باشد، که براحتی قابلیت رنگ آمیزی را دارد و از آن عمدتا  برای پوشش داخلی دیواره ها در کابین ها و ساختمان ها  استفاده میگردد.

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب درخت  گلابی

چوب درخت  گلابی، چوبی با ویژگیهای سختی زیاد یا بعبارتی مقاوم بودن ، و همچنین  صاف و سنگین بودن است . این چوب، گراترین  قیمت مواد اولیه  در تولید  وسایل گران قیمت و با کیفیت را دارد  ، همچنین از این نوع چوب بیشتر در ساخت آلات موسیقی چوبی (سازهای بادی) استفاده می گردد.  البته در تولید ابزارهای چوبی بسیار دقیق (نظیر خط کش)، قاب سازی، ادوات چوبی و همچنین در ساخت مهر (مهر قالب پارچۀ قلمکار)  نیز از این نوع چوب استفاده می شود.

 مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا

چوب  درخت شمشاد

چوب  درخت شمشاد  بسیار سخت، متراکم، سنگین و بادوام  و ماندگاری بالا میباشد . این نوع چوب به خاطرتراکم بالای آوند ها ی درون آن و لیف های خاصی که دارد دارای  چگالی نسبتا  بالایی است . از چوب درخت  شمشاد در صنایع دستی (خاتم کاری و و منبت کاری)، و همچنین ادوات مهندسی و لوازم خانگی  استفاده می کنند .

مبلمان اداری کلاسیک شرکت آدینا