مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس و پیشرفته 

همان چیزی است که مدیران مشکل پسند در جستجوی آن هستند . این نوع مبلمان اداری معمولا نه تنها در طراحی ، بلکه در موادی که در تولید آن بکار رفته است نیز متمایز میباشد . آدینا سعی کرده تا با جمع آوری مجموعه ای از بهترینها در خدمت مشتریان خویش باشد.  میزهای اداری لوکس ، پارتیشنهای اداری لاکچری  و کانترهای پذیرش سوپر لوکس را از ما بخواهید.سبک اداری لوکس تخصص ماست .آدینا با ارائه انواع طرحهای پیشرفته  و استفاده از متریال خاص و نوین مجموعه کاملی از مبلمان اداری شیک و لوکس را به مشتریان خود عرضه داشته است .در ادامه لطفا از مجموعه عکسهای مبل اداری لوکس که برای شما جمع آوری شده بازدید نمایید.

خدمات آدینا در مورد ارائه مبلمان و ملزومات اداری لوکس :

ما در بخش طراحی و تولید مبلمان اداری آدینا، تولید مبل و لوازم اداری لوکس را در سرلوحه کار خود قرار داده ایم و با استفاده از ایده های طراحان خبره خود و استفاده از پیشتازان طراحی مبلمان اداری در خارج از کشور همه ساله ، محصولات جدیدی را به چرخه مبلمان لوکس اداری خود اضافه میکنیم . 
اگر شما در رده افرادی هستید که با طرح های موجود در بازار خیلی ارتباط برقرار نمیکنید و همچنان بدنبال لوکس ترین میز های اداری . مبل و نیم ست اداری میگردید به شما پیشنهاد میکنیم تا بازدید از سایت آدینا را از دست ندهید .ما با ارائه طرحهای شیک و لوکس محیط کار شما را تبدیل به یک گالری لوکس خواهیم کرد . برای استفاده از ایده های مشاورین ما در شرکت آدینا لطفا با شماره 02144620086تماس بگیرید . شعار ما "آدینا،پاسخی شایسته به سلیقه شما " میباشد . پس از شما درخواست میکنیم با تمام سلیقه خوبتان با ما وارد گفتگو و مذاکره شوید زیرا ما معتقدیم  مشتری سخت پسند حتما سطح کیفیت کار را بالا خواهد برد.اما خدمات آدینا در این زمینه عبارت است از :
طراحی لوکس و سفارشی مطابق سلیقه شما
ساخت محصول اداری مورد نظر شما با استفاده از مواد اولیه مرغوب و لاکچری
ارسال مبلمان اداری مورد نظر شما در هرجای ایران
نصب محصولات با استفاده از ابزار پیشرفته و نصابان متخصص

در زیر بخشی از توانمندیهای آدینا در مورد طراحی و تولید انواع ملزومات و مبل اداری لوکس آورده شده است :

1- طراحی و ساخت انواع میز های اداری لوکس و مدرن
۲- ساخت سفارشی میزها مطابق با ابعاد و طرح در خواستی مشتریان (ابعاد با قابلیت تغییرات)
۳- وجود تنوع عالی در رنگ ام دی اف و مواد اولیه 
۴-زمانبندی دقیق و تحویل بموقع کالا
۵- ضمانتنامه کتبی دو ساله و خدمات پس از فروش مادام العمر
۶- ارسال محصول بهمراه نصاب به تمام ایران 
۷- بسته بندی با ماشین آلات پیشرفته و حمل با بیمه 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.