کتابخانه کوتاه مدیریتی

معرفی کتابخانه مدیریت :

کردانزا (کتابخانه کوتاه مدیریتی ) ، این نوع کتابخانه اداری  معمولا یکی از اجزاء جدا نشدنی از میز مدیریت در اتاق مدیران میباشد . کردانزاهای تولید شده توسط مبلمان اداری آدینا ، علاوه بر داشتن فضای کافی برای نگهداری انواع لوح های یادبود و لوازم دکوری ، جای کافی برای نگهداری کتاب و زونکن هم دارند و همچنین با میزهای مدیریت در طراحی همخوانی کامل دارند.در بعضی از انواع این کتابخانه ها فضایی نیز برای تلویزیون در نظر گرفته میشود.برای اطلاع از قیمت کتابخانه اداری لطفا با شماره 02144620086 تماس بگیرید.

برای دیدن انواع میز مدیریت با کتابخانه  به بخش میز اداری بروید
با یکبار خرید از شرکت مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .
بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش

 

کردانزا چیست ؟ و چه تفاوتهایی با سایر کتابخانه های اداری و مدیریتی دارد ؟

 

ما در این مقاله سعی داریم شما را با تعریف کردانزا، ابعاد استاندارد کردانزا ، انواع مدلهای کردانزا و همچنین قیمت فروش کردانزا آشنا کنیم. این مقاله را برای کسانی که هنوز برای خرید کردانزا تصمیم نگرفته اند توصیه میکنیم ؛ در ادامه با مبلمان اداری آدینا همراه باشید.

قبل از شروع اجازه بدهید که یک مشکل رایج را حل کنیم ! اصلا کردنزا چیست ؟ بعضی آنرا میز کناری می دانند ؛ بعضی دیگر می گویند همان میز کارگزاری یا بوفه است و بعضی هم گمان می کنند چیزی شبیه به کنسول است. اما اگر بخواهیم یک تعریف دقیق در حوزه ی دکوراسیون اداری از آن ارائه دهیم ، کردنزا یک میز کناری یا یک کابینت در بسته مخصوص نگهداری پرونده ها ، کاغذ ها و وسایل مربوط به دفتر شما است . کردنزا (که به آن کتابخانه کوچک اداری هم گفته می شود ) به طور معمول ، هم ارتفاع با میز مدیریت است و نوع این کتابخانه ی اداری هم با دکوراسیون دفتر شما هماهنگ است . به شما پیشنهاد می کنیم که برای مشاهده و خرید کردنزا و کتابخانه ی کوچک اداری سری به مبلمان اداری آدینا بزنید !

  • ابعاد کردنزا :

 

  طول کردنزا به طور معمول بلند است و البته صاف است و زیر آن پر از فضاهایی است که می توانید در آن وسایل خود را جایگذاری و نگهداری کنید . البته می توانید یک کتابخانه مدیریتی هم روی کردنزا اضافه کنید که کاربرد آن بیشتر شود و یک کتابخانه ی بزرگ و شیک در اختیار داشته باشید ! مبلمان اداری آدینا می تواند بنا به نیاز مشتریان عزیز ، قفسه یا طبقاتی را روی کردنزا قرار دهد تا یک کتابخانه ی اداری مدرن که با سلیقه ی شما شخصی سازی شده در اختیار داشته باشید !

 

  • ریشه و تاریخچه ی کلمه ی کردنزا چیست ؟

 

 واژه ی کردنزا که امروزه برای میز های اداری به کار می رود ، ریشه ای لاتین دارد که از کلمه ی Credentia به معنی اعتماد و باورداشتن گرفته شده است . شاید این کلمه در نگاه اول شما را بسیار شگفت زده کند ؛ اما اگر تاریخچه ی کردانزا را بدانید ، بهتر متوجه این کلمه خواهید شد ! در اوایل قرن شانزدهم میلادی میزی وجود داشت که روی آن غذاهای مختلف قرار می گرفت تا پیش خدمت ها، سمی بودن غذا ها را روی آن امتحان کنند. پس از گذشت زمان ، این میز در یک اتاق مجزا جای گرفت و کم کم جای خود را به عنوان یکی از اجزای اصلی دربار و کاخ شاهان پیدا کرد . البته که هرچه زمان گذشت ، ساختار کردنزا ها پیچیده تر شدند و درواقع جزئی جدا نشدنی از دکوراسیون اداری و مبلمان اداری شدند !

 

  • تفاوت میز کردانزا با میز کناری و بوفه چیست ؟
  • کردنزا یا کتابخانه مدیریتی چیست ؟ 7 نکته که باید درباره ی کردنزا بدانید !

 ( کتابخانه کوتاه اداری - مدل آیتان )

 اگر بخواهیم روراست باشیم ، هرکدام از این اجزا یعنی کردنزا ، میز کناری و بوفه شاید تا چندسال پیش جدای از هم به شمار می آمدند اما اکنون ، مکمل هم به شمار می روند و تقریبا معنای یکسانی دارند . اگر به یک کابینت فروشی یا یک فروشگاه مبلمان اداری سر بزنید این مسئله را حس خواهید کرد !

البته که نوع کاربری و نحوه استفاده و قرارگیری کردانزا و میز کناری و بوفه ، در دکوراسیون منزل و دکوراسیون اداری از یکدیگر متمایز اند. برای مثال از بوفه بیشتر در منزل استفاده می شود درحالیکه کردنزا بعنوان بخش کوچکی از مبلمان اداری و دکوراسیون دفتر ها به شمار می رود .

 

 کردنزا ( کتابخانه کوچک اداری ) آدینا – مدل کارا

 

 

  • ویژگی های کردنزا را بشناسید !

 

  یک کردنزا در واقع میزی بلند است که ارتفاع کمی دارد و برای نگهداری وسایل اداری شما مورد استفاده قرار می گیرد . کردنزا به طور معمول ، دارای پایه های کوتاه و یک سطح صاف مثل میز است و زیر این سطح هم کشوهای متعددی تعبیه می شود . بعضی از انواع کردنزا ، یک کتابخانه ی مدیریتی هم دارد که روی آن تعبیه می شود ؛ این نوع از کتابخانه های اداری ، بیشتر در دفتر کار و با عنوان کردنزای مدیریتی استفاده می شوند که ظاهری ساده و شکیل به دفتر شما می دهند !

 

  (کتابخانه کوتاه اداری – مدل کارا )

 

  • کاربرد کردنزا چیست ؟

 

 کردنزا در دفتر کار و منزل می تواند به کار برود . البته به شکل معمول ، در منزل در اتاق پذیرایی قرار می گیرد و در آن وسایل مربوط به پذیرایی میهمان ها نگهداری می شود ؛ گرچه می توان در اتاق های خانوادگی دیگر هم این کتابخانه ی شیک را مورد استفاده قرار داد .

از همه ی این ها که بگذریم ، واقعیت این است که کردنزا در محیط های اداری و دفترها ، به منظور نگهداری از سندها و پرونده ها و سایر چیز های از این قبیل استفاده می شود . کردنزا در واقع نوعی ویژگی مدولار بودن دارد ! یعنی یک بخش اصلی دارد که میتوان بنابه سلیقه ی مشتری بخش های دیگری به آن اضافه کرد و آنرا مطابق نیاز مشتری کاملا شخصی سازی کرد ! از بخش های جانبی که می توان به یک کردنزا اضافه کرد این بخش ها را نام می بریم : کابینت – قفسه – کشو و ... این بخش ها برای اداراتی که مشغله ی زیادی دارند و نیاز به نگهداری منظم پرونده های مربوط به ارباب رجوع دارند ، بسیار کاربردی است .

کردنزا (کتابخانه کوچک ) - مدل آذین

 

 

  • چرا از کردنزا استفاده کنیم ؟

اگر بخواهیم روراست باشیم ، کردنزا یا همان کتابخانه ی کوتاه اداری ، یکی از پرکاربردترین و بهترین اجزای دکوراسیون و مبلمان ، در منزل و در دفترکار است . شاید بپرسید چرا ؟ پس با ما همراه باشید !

1) در منزل :

 

کردنزا می تواند یک جایگزین عالی برای میز تلویزیون در خانه ی شما باشد ! این کتابخانه کوتاه می تواند به جای میز تلویزیون شما باشد که روی آن تلویزیونتان را قرار دهید و در کشوهای زیر این میز ، سی دی ها و کنترل های تلوزیزون و اقلامی از این دست را قرار دهید یا حتی با سلیقه ی خودتان بعضی از این قفسه ها را با وسایل تزئینی پر کنید . 

 

2) در دفتر کار و محیط های اداری:

 

در محیط های اداری و دکوراسیون دفتر ها ، کردنزا کاربرد شگفت انگیزی دارد ! تفاوتی نمی کند که از آن برای چه بخشی از اداره ی خود استفاده می کنید ، این میز اداری می تواند بسیار کاربردی باشد ! برای مثال در اتاق های مدیران این میز می تواند باعث نظم بیشتر اتاق شود . اگر کمی خلاقیت هم چاشنی دکوراسیونتان کنید  ، می توانید کاربرد های دیگری هم برای این کتابخانه ی همه کاره پیدا کنید ! مثلا می توانید از آن در کنار میز کنفرانس خود بعنوان میزی برای پذیرایی از میهمان های خود استفاده کنید . بعنوان کاربرد خلاقانه ای دیگر، می توانید این میز را در اتاق انتظار خود قرار دهید و روی آن و در قفسه های آن ، مجلات و خواندنی های خود را قرار دهید . این کاربرد برای دکوراسیون مطب ها و دفترهایی که ارباب رجوع زیادی دارند بسیار مفید خواهد بود .

 

 

 

کردنزای اداری - مدل رویا 

 

  • کردنزا برای مدیران !

یک کتابخانه ی شکیل اداری در محیط دفتر شما می تواند تاثیر بسزایی روی مخاطب و مشتریان شما بگذارد ! در روانشناسی محیط های اداری ، یکی از اجزای مهمی که در دید اول به چشم مخاطب می آید ، کتابخانه ی دفتر شما است. مشخص است که کتابخانه ی اداری که در دفتر مدیر قرار می گیرد ، باید بسیار متفاوت و شیک باشد . پس انتخاب یک کردنزای مدیریتی بسیار حائز اهمیت است !

 

 

 

 

یک نمونه کردنزای مدیریتی مدولار ( که اجزای جانبی به کردنزا متصل شده اند ) - مدل کا - 124 

 

قصد خرید کردنزا دارید ؟

 

 

اگر درباره ی کردنزا و کاربرد آن در محیط کاری شما ، هرگونه سوال یا نیاز به هرگونه مشاوره ای دارید ، کافی است با ما تماس بگیرید ! همکاران ما در مبلمان اداری آدینا منتظر پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند !

دسته‌بندی