میز مدیریت شیشه ای

داشتن شیشه میز اداری مناسب در دفتر کار ضروری است! این فقط برای افزایش زیبایی نیست، بلکه به این دلیل است که شما راحت تر کار می کنید. به هر حال، وقتی فضای اداری شما تمیز و مرتب باشد، راه ظریفی برای افزایش روحیه و بهره وری شما دارد.

میز مدیریت شیشه ای طرفداران خاص خود را دارد. این سبک میزها همراه با ترکیبات متفاوت ارائه می شوند. همراهی شیشه و چوب ، و شیشه و فلز براق ، پرفروش ترین های این سبک به شمار می روند. ما در شرکت مبلمان اداری آدینا قابلیت طراحی و تولید هر سبک میز و مبلمان اداری را داریم و با بالاترین کیفیت همیشه در خدمت مشتریانمان بوده ایم. همچنین با ارائه نکاتی که در انتخاب شیشه میز اداری باید به خاطر بسپارید به شما کمک می کنیم.

میز مدیریت شیشه ای

قبل از هر چیز به یاد داشته باشید که بسیار مهم است که اندازه میز خود را با اندازه شیشه میز اداری هماهنگ کنید. فقط در این صورت آنها به درستی جا می شوند و نمی افتند. 

در مرحله بعد، به یاد داشته باشید که هنگام خرید شیشه میز اداری از شیشه های رومیزی با کیفیت (نه شیشه هایی که خیلی گرد و غبار یا کثیف هستند) استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که از بهترین کیفیت ممکن که از شیشه سکوریت یا لمینت ساخته شده است. برای میزهایی که در معرض گرمای زیادی قرار دارند و همچنین در صورت خرید اینترنتی شیشه میز اداری، شیشه سکوریت را انتخاب کنید.

انتخاب ایده آل شما برای شیشه های سکوریت شده یا لمینت، رومیزی است که دارای روکش یکنواخت تیره تر، و همچنین لمینت است. این بدان معنی است که شیشه سکوریت دارای یک لایه نازک از شیشه لمینت در بالای آن است. در مقابل، شما باید از استفاده از شیشه میز اداری که از شیشه بدون لمینت ساخته شده است خودداری کنید. همچنین باید از اختلاط میزهای لمینت شده و تمپر شده خودداری کنید.

از میز گرفته تا پنجره، انواع مختلفی از محصولات شیشه ای وجود دارد که برای خانه و محل کار شما ضروری است. بر خلاف دکوراسیون عمومی خانه مانند لامپ، پرده، نقاشی و غیره، خرید یک محصول شیشه ای می تواند مشکل باشد. چرا؟ دلیل آن این است که محصولات شیشه ای درجه یک، آسیب پذیر هستند و نیاز به تخصص ویژه دارند. به همین دلیل است که در مقایسه با خرید سایر مبلمان، دکور و اثاثیه، هنگام خرید یک محصول شیشه ای باید دقت بیشتری به خرج دهید. 


در زیر لیستی از مواردی که هنگام خرید میز مدیریت شیشه ای باید در نظر بگیرید , آورده شده است:

1. نیاز خود را مشخص کنید.

 اولین چیزی که هنگام جستجوی یک محصول شیشه ای باید به خاطر بسپارید، نیاز شماست. به چه نوع محصولی نیاز دارید؟ اندازه دقیقش چقدره؟ چه ضخامتی نیاز دارید؟ چه شکلی نیاز دارید؟ اینها سوالاتی هستند که باید قبل از اینکه به دنبال محصول شیشه ای بگردید که بتواند شما را راضی کند از خود بپرسید. 


میز مدیریت شیشه ای


2. به دنبال یک سازنده قابل اعتماد باشید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام جستجوی یک محصول شیشه ای باید به آن توجه داشت، سازنده آن است. اگرچه تولیدکنندگان مختلفی وجود دارند که محصولات شیشه ای را ارائه می دهند، تعداد بسیار کمی از آنها ارزش بررسی دارند. بنابراین قبل از انتخاب سازنده باید از تجربه، شهرت عمومی و رتبه کلی یک سازنده مطلع شوید. همیشه به دنبال تولیدکنندگانی باشید که به طور گسترده مورد اعتماد مشتریان هستند و تجربه عمیقی در صنعت دارند تا بتوانید محصولی با کیفیت دریافت کنید.

میز مدیریت شیشه ای


3. کیفیت شیشه.

کیفیت شیشه یکی دیگر از نگرانی های اساسی است. اگر یک محصول شیشه ای که کیفیت خوبی دارد نخرید، به زودی می شکند یا آسیب می بیند. این بدان معنی است که تمام سرمایه گذاری شما به هدر می رود. بنابراین مطمئن شوید که یک محصول با کیفیت را در اختیار دارید. اگر باید آنلاین شوید کالایی را که می خواهید دریافت کنید بررسی کنید تا کیفیت مورد نظر را بدست آورید و بعداً با مشکل مواجه نشوید. هنگام خرید شیشه میز اداری باید از کیفیت بالای شیشه میز اطمینان حاصل کنید.میز مدیریت شیشه ای

4. مونتاژ شیشه.

نکته بعدی که باید به آن توجه کرد این است که شیشه میز اداری چقدر راحت مونتاژ می شود. شما همچنین می خواهید از بسته بندی مناسب آن اطمینان حاصل کنید. بسته ای که به درستی بسته بندی نشده باشد می تواند باعث آسیب شود. به عنوان مثال، اگر نایلون حبابی که دور بسته پیچیده شده آسیب دیده باشد، ممکن است شیشه میز اداری نیز آسیب ببیند.


میز مدیریت شیشه ای

5. قیمت را بررسی کنید.

مانند هر خریدار، شما نیز باید به دنبال بهترین قیمت باشید. قبل از خرید یک محصول شیشه ای، می توانید یک تحقیق بازار سریع انجام دهید تا متوجه شوید که آیا قیمتی که توسط سازنده شما ارائه می شود به اندازه کافی منصفانه است یا خیر. می‌توانید قیمت‌ها را برای تولیدکنندگان مختلف دریافت کنید تا از قیمت آن مطلع شوید و اینکه آیا ارزش دارد پول خود را برای یک محصول شیشه‌ای خاص خرج کنید. 

بسته به درجه راحتی شما، ممکن است متوجه شوید که شیشه میز اداری بسیار گران است. اما حتما به یاد داشته باشید که هزینه ای که یک شرکت ممکن است به شما بگوید، هزینه واقعی شیشه میز اداری مورد نیاز شما نیست. این به این دلیل است که تولید کنندگان ممکن است نیاز به نگرانی در مورد صرفه جویی در مقیاس داشته باشند. بنابراین قیمت نهایی که سازنده برای شما نقل می کند ممکن است هزینه واقعی نباشد.

میز مدیریت شیشه ای

6. رنگ شیشه.

یکی دیگر از نکات مهم در خرید شیشه میز اداری رنگ شیشه میز است. شما باید رنگی را انتخاب کنید که مکمل محیط اداری یا کاری شما باشد یا با طرح رنگ محل مطابقت داشته باشد.


میز مدیریت شیشه ای


7. طرح شیشه.

نکته ای که در خرید شیشه میز اداری باید به آن توجه کرد، طراحی شیشه میز است. این می تواند شامل سبک ها، شکل ها و اندازه ها باشد. همچنین می تواند شامل میزان سفارشی سازی و اینکه آیا می توان از آن برای کنفرانس ها استفاده کرد یا خیر. هنگام انتخاب شکل و اندازه شیشه میز باید همه این عوامل را در نظر گرفت.


میز مدیریت شیشه ای


8. مواد به کار رفته در شیشه.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید جنس شیشه میز اداری است که برای دوام و قابلیت انعکاس نور شیشه میز اداری شما مهم است.

در حالی که شیشه های لمینت و سکوریت معمولاً گران تر هستند، هنوز ارزش سرمایه گذاری را دارد. این یکی از دلایل اصلی این است که چرا کسب و کار شما از داشتن شیشه های لمینت یا سکوریت برای میزهای کنفرانس خود خوشحال است.

میز مدیریت شیشه ای

9. بررسی گارانتی.

در نهایت، باید مطمئن شوید که سازنده ای که به آن رضایت می دهید، ضمانت محصول را ارائه می دهد. از آنجایی که شیشه به راحتی آسیب می بیند، در صورت دریافت ضمانت تحویل محصول، در صورت شکستن یا آسیب دیدن قطعه به هر نحوی ضرر خواهید کرد.


میز مدیریت شیشه ای


مواردی که هنگام خرید شیشه میز اداری باید از آنها اجتناب کنید:
1.معمولاً به شما توصیه می شود از رنگ های تند خودداری کنید.
بهتر است از رنگ های خنثی مانند خاکستری یا آبی استفاده کنید. می توانید رنگ هایی را امتحان کنید که با دکوراسیون شما در دفتر کار مطابقت دارند. با توجه به این موضوع باید به یاد داشته باشید که رنگ شیشه میز اداری هرگز نباید با دیوارهای اداری شما یکی باشد. باید برای طراحی محل کار استفاده شود.

2. نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید، روکش شیشه میز اداری است.
مطمئناً می خواهید از شیشه های رومیزی که دارای بافت هستند، اجتناب کنید که احتمال زنگ زدگی و خراش وجود دارد. همچنین باید از استفاده از محصولات حاوی عناصر مضر مانند آزبست خودداری کنید.

میز مدیریت شیشه ای