ميز كنفرانس مدرن

ویژگی های یک میز کنفرانس مدرن چیست؟

بدون تردید یکی از مهمترین ارکان هر شرکت اتاق کنفرانس و جلسات می باشد، بنابراین میز کنفرانس یکی از مهمترین و بارزترین مبلمان اداری هر مجموعه است که می توان به آن اشاره کرد. شرکت آدینا در گروه مبلمان اداری خود بر آن شده تا جایگاه ویژه ای برای سری میزهای کنفرانس خود قرار دهد و همواره سعی می کند تا با بهره گیری از خوش فکرترین طراحان و دستگاه های روز دنیا میز کنفرانسی تولید کند که در خور ادارات و سازمان ها باشد.میزهای کنفرانس تولیدی گروه آدینا بسیار انعطاف پذیر بوده و با فضا و رنگ بندی مبلمان و دکوراسیون محیط اداری شما، طراحی و تولید می شود.امروز بچه های تحریریه شرکت مبلمان اداری آدینا تصمیم دارند تا با شما خوانندگان عزیز در مورد موضوع ویژگی های یک میز کنفرانس، مواردی را به اشتراک بگذارند.

اهمیت میز کنفرانس مدرن :

میز کنفرانس به عنوان یکی از لوازم و وسایل ضروری برای هر اداره، ارگان یا شرکت به شمار می رود که برای برگزاری همایش های علمی، فرهنگی، تجاری و جلسات گروهی مورد استفاده قرار می گیرد.حتی شرکت ها و موسسات کوچک نیز بی نیاز از میز کنفرانس نخواهند بود و وجود یک میز کنفرانس کوچک برای آن ها ضرورت دارد.در بعضی شرکتها برای صندلی اداری کنفرانس ، از صندلی با پایه ثابت یا همان صندلی کنفرانس استفاده میکنند و در بعضی شرکتها نیز از صندلی اداری با پایه چرخدار نظیر صندلی کامندی ، صندلی کارشناسی و حتی صندلی مدیریت استفاده میکنند . کمتر دیده شده که از صندلی اداری کلاسیک برای اتاق کنفرانس استفاده شود مگر اینکه برای تجهیز سالن کنفرانس کلا از مبلمان اداری کلاسیک استفاده شده باشد . 

 ابعاد و مدل های میز کنفرانس مدرن :

ابعاد استاندارد میز کنفرانس بسیار مهم است برای مثال ابعاد میز کنفرانس 20 نفره نمی تواند به اندازه ابعاد میز کنفرانس 6 نفره باشد. شاید تصور کنید میز کنفرانس بزرگ باید به صورت یک میز عریض و طویل باشد که بتواند جمعیت زیادی را در خود جای دهد.  در حالی که میز کنفرانس قابلیت سایز بندی دارد و طبق نظر مشتریان می توان آن را به اندازه های مختلف طراحی نمود.بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد. اگر اتاق کنفرانس مربع باشد، انتخاب این نوع میز کنفرانس کمی سخت تر می شود.میز های کنفرانس به صورت میز کنفرانس شیشه ای، میز کنفرانس گرد، میز کنفرانس کلاسیک و .... در بازار وجود دارند که بسته به ابعاد محیط خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.معمولاً میزهای کنفرانس را بسته به کاربردی که دارند انتخاب و خریداری می‌کنند.

کاربرد میز کنفرانس مدرن :

  برگزاری همایش ها و جلسات

جلسات گروهی و تیمی در داخل شرکت

انجام مذاکرات و انعقاد قرارداد با سایر شرکت ها

استانداردهای میز کنفرانس مدرن :

 اگرچه میزهای کنفرانس در اشکال مختلفی ساخته می شوند اما ارتفاع استاندارد برای آن ها 75 سانتی متر در نظر گرفته شده است.میز کنفرانس مدرن در زمره میز های کنفرانس خاص و مدرن مناسب برای شرکت های بزرگ و دفاتر بازرگانی است. برخی از موسسات و شرکت ها به دلیل قرار گرفتن در شرایط اقتصادی خود اقدام به خرید میز کنفرانس ارزان و دست دوم می کنند. اما نکته ی مهم و اساسی که وجود دارد این است که استفاده ازمتریال با کیفیت باعث می شود که قیمت میز کنفرانس کمی بالاتر باشد و همچنین استفاده از میز کنفرانس دست دوم برای اتاق کنفرانس اگر متناسب با فضای اتاق کنفرانس نباشد تاثیر منفی بر افراد و مشتریان بگذارد. پس با پرداخت کمی هزینه به زیبایی فضا اداری خود کمک کنید.البته با پارتیشن و پارتیشن اداری دو جداره ، میتوانید سالن خود را زیباتر کنید . البته با ترکیب پارتیشن اداری ام دی اف ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن آلومینیومی میتوانید به یک دکوراسیون اداری زیباتر دست پیدا کنید . ممکن است افرادی از بیرون شرکت در کنفرانس های شما شرکت کنند، یا ممکن است شما از آنها دعوت کنید تا بصورت تشکیل جلسه ای موارد را از نزدیک حل و فصل کنید  پس اینجاست که سلیقه و چیدمان شما تاثیر بسزایی در انتخاب مشتریان دارد.به هر طریق، طراحی و دکوراسیون اتاق بر دیدگاه آنها نسبت به شرکت شما موثر خواهد بود پس در مورد تصویری که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید.

 ویژگی های میز کنفرانس مدرن:

میز کنفرانس مدرن  مانند میز مدیریت مدرن از متریال بسیار شیک و به روز تهیه و تولید می گردد و با توجه به این موضوع که در وهله اول و بدو ورود به اتاق میز کنفرانس در دید افراد قرار می گیرد بایستی از زیبایی منحصر به فردی برخوردار باشد.توجه داشته باشید که میزهای کنفرانس مدرن در ابعاد و سایزهای بزرگ و بسیار متنوع عرضه می گردند چرا که یک میز کنفرانس 20 نفره در مقایسه با میز کنفرانس کوچک بسیار چشمگیر و جذاب به نظر می رسد و این در حالی است که اگر از طراحی بسیار جالب و خاصی برخوردار باشد بر زیبایی این محصول خواهد افزود.

 متریال میز کنفرانس مدرن :

از ویژگی های میز کنفرانس مدرن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده از متریال های مرغوب و به روز
 ارائه در انواع برندها و مدل های مختلف
 داشتن استحکام و مقاومت بسیار بالا
 سبک بودن
 سهولت در تمیز کردن

 از نکاتی که در هنگام خرید میز کنفرانس بایستی در نظر داشته باشید این است که بر حسب تعداد صندلی های این میز را در سایز و ابعاد مناسب انتخاب کنید تا افراد در زمان حضور در جلسه از نزدیک بودن و یا فاصله بسیار زیاد بین صندلی ها احساس نارضایتی نکنند.

رنگ بندی میز کنفرانس مدرن:

باید نخست بسته به نور و رنگ دیوارها و کف و مبلمان اداری،  دست به انتخاب یک رنگ اصلی و مرتبط بزنید.آنچه که مهم است ایجاد یک طیف رنگی منسجم بدون شلوغی در رنگ است.در رنگ میز کنفرانس و صندلی کنفرانس دقت لازم انجام شود.در شرکت های کوچک، اتاق کنفرانس معمولا کاربرد های متعددی دارد، طراحی دکوراسیون این اتاق می تواند حالت رسمی داشته باشد و برای ملاقات های هیئت مدیره یا ارائه ها برای مشتریان مهم بکار رود.این اتاق را می توان برای جلسات بارش فکری که در آن اعضای تیم دور هم جمع می شوند و جلسات طولانی دارند، بکار برد از جمله برای روند برنامه ریزی استراتژیک سالانه.

   09384993620