16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

صندلی مدیریت

آشنایی با صندلی مدیریتی آدینا :


صندلیهای مدیریتی، مبلمان اداری آدینا ، همگی برای کارکرد با زمان طولانی طراحی شده اند و قابل تنظیم بودن ارتفاع آنها و همچنین نشیمن صندلی اداری  ، باعث آرامش فرد و مراقبت از ستون فقرات وی میشود. صندلی مدیریت ، در آدینا دارای تنوع طرح و رنگ میباشد . همچنین صندلیهای مدیریت آدینا بنا به درخواست مشتری میتواند از جنس چرم یا پارچه باشد.برای اطلاع از قیمت صندلی مدیریت با شماره 02144620086 تماس بگیرید.
با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


صندلی مدیریت:


 

به هر میزان هم که صندلی مدیریتی شما در محل کار راحت و شیک و حتی در اصطلاح ارگونومیک و مطابق با استاندارد باشد ولی شما بدرستی از ان استفاده نکنید بازهم دچار عوارض جسمی و آسیبهای فیزیکی خواهید شد .
سالیان متمادی طول کشید تا انسانها فهمیدند چه وسیله ای برای نشستن بهتر است و سالها بعد از ان هم وقت صرف شد تا در مورد درست نشستن تحقیق کنند و اصول انرا بیاموزند .
در هرصورت همه ما چه در دفتر کار چه در منزل و یا در پارک و سینما و کافی شاپو رستوران برای نشستن نیاز به انواع مختلف صندلیها داریم. صندلی  یکی از تجهیزاتی است که هم در زمان طراحی و هم در زمان ساخت آن باید نهایت دقت در کاربرد نکات ایمنی و اصول ارگونومی را رعایت کرددرصورت عدم رعایت این الگوها یقینا کاربران صندلی دچار اسیبهای فیزیکی جدی در ناحیه پا کمر و گردن خواهند شد  
بیشتر بخوانید : تجهیز سالن همایش


 ویژگیهای یک صندلی مدیریتی مناسب:


 یک صندلی اداری مدیریتی باید قابلیت تنظیم پشتی و چگونگی قرار گرفتن مهره ها روی آن را داشته باشد . این یکی از اصلیترین مشخصات یک صندلی اداری مناسب میباشد.قسمت وسط صندلی نباید به زانوها بقدری نزدیک باشد که جریان خون را متوقف کند و خون در زانوها جمع شده و باصطلاح پاها به خواب روند.آرنجها نیز حتما باید بصورت عدد هشت فارسی از شانها فاصله بگیرند.پشتی صندلی مدیریت باید قابلیت ارتجاعی داشته باشد.قابلیت تنظیم ارتفاع یکی دیگر از ویزگیهای صندلی مدیریتی میباشد.استفاده از چرم ضد تعریق باعث میشود تا بدن شما بو نگیرد و این امر برای مدیریت بسیار مهم و حیاتی است.صندلی مدیریت باید تکیه گاهی برای ستون فقرات داشته باشد .


 

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.