میز مدیریت پایه استیل و فلزی

میز مدیریت پایه استیل:

میز های اداری با انواع مختلف مواد اولیه تولید میشوند .بعنوان مثال میز اداری تمام ام دی اف ، میز اداری تماما چوبی با سبک کلاسیک ، میزهای فایبرگلاس و همچنین میزهای با کورین ، اما طراحان میزهای اداری مدرن در سالهای جاری ، بیشتر به سمت استفاده از استیل و فلز در پایه های میزمدیریت و سایر میزهای اداری نظیر کارگروهی متمایل شده اند .دلیل استفاده از استیل و فلز ، زیباتر کردن کار و همچنین ساده تر کردن محصول و دادن هویت مدرن به آن است .میز اداری پایه استیل  با جدیدترین متدها و به روش های متفاوتی  تولید می شود. هویت این میزها بیشتر بر مبنای پایه بکار رفته در آنها شکل میگیرد . استیل حالت براقی و زیبایی خاصی دارد ولی بعضی از طراحان نیز از فلزات رنگ شده و آبکاری شده در طراحی میز مدیریت پایه فلزی استفاده میکنند .

میز مدیریت لاکچری :

استفاده از استیل بعنوان پایه در مبلمان اداری  دارای مزایای خاصی نظیر :زیبایی ، براق بودن ، طبیعی بودن فلز ، انعکاس نور و زیبایی  ، و القا حس مدرن بودن در عین سادگی را دارد .و همچنین بنوعی ایجاد پرستیژ برای کسی که پشت این میز کار میکند و البته در کنار این مزابا ،  معایبی هم دارد که اصلی ترین آن قیمت بالای استیل و فلز نسبت به ام دی اف میباشد و البته ضعف دیگر آن نسبت به میزهای با پایه ام دی اف نداشتن  تنوع وسیع در رنگ بندی میباشد البته اهن صنعتی ، نسبت به استیل یقینا دارای تنوع رنگ بالاتری میباشد .

میز مدیریت سفید :

 کلا ساخت  و تولید میز اداری با پایه فلزی  و استیل پروسه سختی دارد و بعضی از  تولیدکنندگان توانایی طراحی و ساخت اینگونه میز ها را دارند. شرکت مبلمان اداری آدینا با داشتن طراحان قوی و پرسنل فنی کار آزموده و ماشین آلات و تجهیزات صنعتی کافی ، امکان طراحی و ساخت انواع میز مدیریت و میز کنفرانس و میز کارگروهی پایه استیل و فلزی را دارد که در این مجموعه سعی شده است تا لوکسترین میزهای مدیریت پایه استیل تولید و به بازار عرضه گردد . پایه‌های این میز ها میتواند از موادی نظیر  استیل، چدن و آلومینیوم سبک  تولید شود .

میز مدیریت خارجی :

 تمامی میزهای مدیریت باید علاوه بر زیبایی کارایی بالایی هم داشته باشند و این مسئله در مورد میز با پایه فلزی هم صادق است ، میز مدیریت پایه فلزی باید طوری طراحی شود که  در یک فضای کاری متمایز از میز کارمندی و کارشناسی باشد .معمولا در شرکتها ، زیباترین ،  گران ترین و خاص ترین میز مربوط به مدیر مجموعه می باشد.در صورتیکه شما بعنوان مشتری تمایل به خرید میز پایه استیل و فلزی لوکس داشتید میتوانید با کارشناسان ما با شماره تماس 02144620086 تماس بگیرید  و از پیشنهادات ایشان بهترین استفاده را ببرید .میز پایه استیل لوکس باید علاوه بر زیبایی فضای مورد نیاز برای کار را نیز برای کاربر داشته باشد .

ابعاد میز مدیریت چوب و فلز :

 ابعاد میز مدیریت متوسط معمولا  با طول 180سانتی متر ، ارتفاع 75 سانتی متر وعرض 80 سانتی متر میباشد ولی برای میزهای پایه فلزی بهتر است حتی از ابعاد کوچکتر نظیر طول 160و عرض 70 استفاده کنید ، بهتر است میز پایه استیل خیلی بزرگ نباید باشه چون ظرافت این محصول زیبایی آنرا دو چندتن میکند .
با یک میز متوسط ،فضای کافی برای کار و شما  فراهم می شود.البته میزهای مدیریت میتوانند  با طول 200 و 220 و حتی 240 هم ساخته می شود .که بیشتر بستگی به فضای اتاق مدیریت دار.

 خرید میز مدیریت پایه استیل :

برای خرید میز مدیریت پایه  فلزی توصیه های زیر را هنگام انتخاب  در نظر داشته باشید .

1-برند شرکت

2-خدمات پس از فروش

3-گارانتی محصول

4-کیفیت

5-زمان تحویل

6-قیمت محصول


آدینا ، پاسخی شایسته به سلیقه شما