میز پذیرش

میز پذیرش ، نورپردازی و موارد دیگر در فضای پذیرش:

صرف نظر از کسب و کار شما، یک منطقه پذیرش اداری تاثیر بسیار مهمی در اولین تصور مردم درباره شرکت شما دارد. این منطقه بلقوه نشانه برند و ماهیت یک کسب و کار است و توجه به آن لازم و ضروری است. به همین دلیل مهم است که در منطقه پذیرش برای فضای کاری خود سرمایه گذاری کنید. در اینجا چند ایده طراحی منطقه پذیرش ارائه شده است.

 طراحی میز پذیرش:

میز پذیرش نیاز اساسی برای معرفی کالا و خدمات است. استند میز کانتر بسیار  متنوع  میباشد  از نظر سایز ، شکل ظاهری ،کاربرد و نهایتا قیمت. در هر فروشگاه کوچک و مرکز خرید یک فضا برای میزکانتر نمایشگاهی جهت جذب مشتریان جدید وجود دارد. با توجه به نیاز مان استند میز کانترهای مختلفی موجود میباشد.
 اسکلت میزکانتر همچنین به عنوان قفسه محصولات  میتواند مورد استفاده قرار گیرد، به بازدید کنندگان در مورد محصولات  یا خدمات جدید در آخرین  لحظات  فروش  مشاوره  بدهید. این سازه نمایشگاهی بعنوان هولدر مجلات ، استند کتاب کاربرد دارد.استند کانتر همچنین بعنوان قفسه خرده فروشی و هم میز اطلاعات شرکت ها مورد استفاده قرار میگیرد.استند کانتر همچنین جهت ارتباط با مخاطبان خرید کالا و خدمات در فضای پذیرش و فضای لابی ها است.
 همچنین فضای مناسبی برای نگهداری بروشور ، کاتالوگ،جزوه ، سی دی ، دی وی دی …در میز کانتر داریم. خرید و فروش مردم اغلب گره خورده با مشتریان دیگر اما شما هنوز میتوانید اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات عالی خود را با استند میزکانتر به مشتریان انتقال دهید.اطلاعات در فرمت های گوناگونی عرضه می گردد ولی اطلاعاتی که روی کاغذ چاپ میگردد سه برابرسایر روش هاست .

استند نمایشگاهی :

 استند نمایشگاهی با یک سطح گرافیکی جذاب و زیبا بصورت سازمان یافته تبلیغات شرکت شما را فعال می سازد.سطح بزرگ تبلیغاتی کانتر استند توجه را جلب میکند چراکه برای این منظور در نقاط خاصی قرار داده میشوند و کلمه فروش از دور توجه خریداران را جلب مینماید و پس از آن از راه دور اطلاعات محصول را به خریدار میدهدو در نهایت کشش مشتریان بالقوه به سمت خود. سطح چاپی میز کانتر اطلاعات مربوط به قیمت گذاری ،مشخصات ،اطلاعات هنرمندان یا هرچیزی مربوط به خدمات و تولیدات است را در معرض دید قرار می دهد.استند میز کانتر با داشتن سطح گرافیکی بزرگ تاثیر زیادی در جذب خریدار و مخاطب دارد.میز کانتر اداری یا پذیرش مرکزی لابی شما و محل جلب توجه هر کسی در هنگام ورود به منطقه است. یک میز را انتخاب کنید که اندازه مناسب برای فضای پذیرش را دارا باشد.. در این منطقه یک میز پذیرش لوکس که نماینده ماهیت شرکت شما باشد را قرار دهید. علاوه بر این برای میز پذیرش همچنین گزینه های ذخیره سازی را ایجاد کنید.

نکاتی برای خرید میز پذیرش :

بسته به روحیه ای که می خواهید برای فضای کاری خود ایجاد کنید، گزینه های نورپردازی زیادی وجود دارد که می توانید برای منطقه پذیرش خود در نظر بگیرید. اگر طرح های جدید و معاصر را ترجیح می دهید، نوع نور را انتخاب کنید که زیبایی را ایجاد می کند. این نوع نورپردازی همچنین سایر قطعات دکوراسیون را که در لابی شما قرار دارد برجسته می کند.مبلمان با کیفیت عالی همیشه یک گزینه مناسب برای منطقه پذیرش است. مبلمان اداری ساخته شده از روکش چوب نه تنها نگاهی کلاسیک را ایجاد می کند، بلکه دوام بالایی نیز دارد. زیبایی در کنار عملکرد در این منطقه بسیار حیاتی است. شما همچنین می توانید نصب پارتیشن های شیشه ای مات را برای افزایش حریم خصوصی خود و نیز دادن فضای خیره کننده تر در نظر بگیرید. با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید تا بتوانید طیف متنوعی از مبلمان اداری برای فضای پذیرش را انتخاب کنید تا یک منطقه پذیرش راحت و جذاب را ارائه کنید.همانطور که منطقه پذیرش اولین چیزی است که بازدیدکنندگان شما با آن مواجه می شوند، تنظیمات طراحی را در کنار کل سبک دفتر خود قرار دهید. این به مشتریان و بازدیدکنندگان کمک می کند تا تصور واضحتری از شرکت شما داشته باشند. سعی کنید از نظر رنگ و سبک طراحی محیطی و نوع مبلمان اداری مدرن یا کلاسیک در یک هارمونی یکسان قرار گیرد.

قیمت میز پذیرش :

از اهمیت طراحی میز پذیرش در دفتر کار خود آگاه هستید؟آیا می دانید که یکی از اجزای مهم در دکوراسیون اداری داخلی دفتر کار طراحی میز پذیرش است؟.مطمئنا شما نیز چیزهایی در خصوص روشهای زیبایی میز کارتان میدانید. پس مسلما میدانید که آراستگی محیط اطراف تا چه حد باعث تمرکز حواس و اندیشه های مثبت میگردد. پس ، نظم و ترتیب در میزکار باعث بهبود عملکرد و افزایش کارآیی پرسنل میگردد.در واقع می‌ توان گفت میز‌ پذیرش اداری و دفترکار اولین تماس فیزیکی ارباب رجوع با آن مجموعه می‌ باشد که باید جذاب و دارای فرم‌های متفاوتی از میز‌های اداری باشد. 

مزایای زیبا کردن میز کار:

همیشه زیبایی و آراستگی فرد نشان دهنده شخصیت فرد میباشد، این موضوع در محیط کار نیز بست پیدا کرده و شامل حال میز کارتان و اتاق شما نیز میگردد. نظم و آراستگی محیط شما و بخصوص میز اداری و صندلی اداری باعث میشود که در نهایت آرامش و دور از هیاهوی محیط اطراف به کارتان برسید و در جهت بهبود روند کار ارباب رجوع نیز موثر است.نحوه چیدمان وسایل مختلف در اتاق، تاثیری واضح بر جریان انرژی گذاشته ، که این انرژی ساطع شده از محیط به شما بازگردانده میشود وهر کس در فضای اطراف شما باشد این انرژی آنها را نیز مستفیض میگرداند، که  این نیز راندمان کاری را بالا میبرد. 

زیبا کردن میز کار باعث افزایش راندمان کاری شما میگردد؟

زمانی که شما به زیبایی محیط پیرامونتان اهمیت دهید ، این زیبایی شامل نظم و هارمونی رنگها و چیدمان اتاق شما میگردد، باعث میشود در کمال آرامش و با راندمان کاری بالاتر باعث بهبود روند کاری گردند. شما با انتخاب یک کانتر لابی شیک میتوانید ارزش ساختمان خود را در چشم مراجعین بالا ببرید . 

بی نظمی در میز کار

پرواضح است که یک میز کار بی نظم و شلوغ کار را سخت کرده ، زیرا برای یافتن وسایل متفاوت احتیاج به زمان و صبوری داریم که بر اثر مرور زمان این نیز کم شده و باعث کلافگی و سردرگمی و پایین آمدن انرژی میگردد. پس یکی از دلایل زیبایی میز کار میتواند باعث شود از موضوع فاصله گرفته و با خیال راحت به کارمان ادامه دهیم.و این نظم و آراستگی باعث میشود که در روند فعالیت تسریع گردد و زمانی که در پشت میز کارمان هستیم ، سریعتر به کارمان رسیده و در اسرع وقت به ارباب رجوع پاسخگو باشیم.

خصوصیت میز پذیرش:

در خصوص مواردی که قید شد(من جمله چوب و مدل و رنگ) حالا نوبت به همکاران ما در مبلمان اداری آدینا  است که درخواستهای مورد نظر شما را یک به یک پیاده کرده و شما را در جریان روند پیشرفت کار قراردهد. اگر در حین کار نیاز به تغییرات خاصی بود شما را از نحوه تغییرات آگاه کرده و نظر شما در این خصوص جویا میشویم.تیم طراحی آدینا می‌تواند بینش و کمک ارزشمندی را ارائه دهد تا اطمینان حاصل کنید طراحی میز پذیرش شما دقیقا همان چیزی است که نیاز دارید.اگر به میز مدیریت ، میز کنفرانس و کتابخانه اداری سفارشی، مبلمان اداری لوکس ،یا مبلمان اداری کلاسیک  هم نیاز داشتید ما همچنان آماده برای دریافت سفارشات شما هستیم 

شرکت آدینا تنها "شرکت مبلمان اداری در غرب تهران" که کار طراحی و دکوراسیون میز پذیرش را بصورت تخصصی و سفارشی برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد.

 لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید...

برای طراحی با کارشناسان مبلمان اداری آدینا تماس بگیرید.

                                                                    آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما

لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش با شماره های زیر در ارتباط باشید...

   02144620089                  02144620087                02144620086               09384993620