صندلی اداری لوکس

مبلمان اداریآدینا مجموعه ای از بهترین صندلیهای لوکس و مدرن داری را در مجموعه ای کامل هم در بخش مدیریتی و هم در بخش کارشناسی و کارمندی و هم در بخش صندلی کنفرانس تقدیم شما نموده است . قیمت صندلی لوکس اداری بالطبع بالاتر از صندلیهای معمولی است . این صندلیهابا طرح شیک و مدرن برای شما تهیه شده است .

صندلی اداری مدرن

طراحی صندلی مدرن اداری :

کار از راه دور دارای مزایای متعددی است: صرفه جویی در وقت ، به ویژه از نظر حمل و نقل ، انعطاف پذیری ، خودمختاری و غیره. بین 8 تا 17 درصد از جمعیت شاغل از خانه خود کار می کنند. حتی اگر این نحوه عملکرد برای همه مشاغل و همه شخصیت ها مناسب نباشد ، تمایل به پیشرفت دارد.اما چگونه صندلی اداری خود را برای کار راحت در خانه و بدون خطر سلامتی انتخاب می کنید؟ از آنجا که این یک واقعیت است ، ساعات طولانی نشستن پشت میز برای بدن مضر است و باعث دردی می شود که می تواند مزمن شود.

صندلی اداری مدرن

 صندلی اداری لوکس و لاکچری :

 اغلب اوقات ، ما صندلی را برای طراحی آن انتخاب می کنیم ، اما معیارهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب صندلی اداری مناسب در نظر بگیرید. اول ، شما باید نوع صندلی اداری را که ترجیح می دهید انتخاب کنید.چه به صورت دائمی و چه به صورت گهگاه از راه دور کار می کنید ، مهم این است که در خانه برای کار در شرایط خوب مجهز باشید ، درست مثل اینکه در دفتر کار می کنید. 

صندلی اداری مدرن

از جمله ملزومات ، صندلی دفتر! در اینجا چند نکته برای کمک به شما در انتخاب صحیح آورده شده است.مارک های عمده مبلمان اداری اکنون در تلاشند صندلی های کاری مناسب برای استفاده مکرر و طولانی ارائه دهند. بیایید با هم ببینیم که چگونه یک صندلی اداری برای سازماندهی فضای دورکاری شما انتخاب کنیم.

بیشتر بخوانید : مبلمان اداری کلاسیک

معیارهای انتخاب صندلی اداری برای کار از راه دور:

انتخاب صندلی اداری هنگام کار در خانه اغلب به یک داستان طراحی وابسته است. ما صندلی را انتخاب می کنیم که دوست داشته باشیم ، کاملاً با دکوراسیون منزل سازگار باشد و به نظر راحت باشد ، بدون اینکه واقعا معیارهای مهم سلامتی و عملکرد صندلی را در نظر بگیریم. و با این حال ، پیشنهاد از نظر مبلمان اداری در حال گسترش است ، انتخاب متنوع است و اکنون مبلمان ارگونومیک وجود دارد. 

صندلی اداری مدرن

یک صندلی اداری ارگونومیک انتخاب کنید:

صندلی اداری ارگونومیک یک صندلی کاملاً قابل تنظیم است: ارتفاع ، عمق صندلی ، تکیه گاه ، دسته های تکیه گاه ، پشتی و غیره. برعکس ، یک صندلی اداری استاندارد امکانات تنظیم کمتری را ارائه می دهد ، به طور معمول ، فقط ارتفاع صندلی قابل تنظیم است. البته تمام ویژگی های صندلی ارگونومیک در قیمت آن که بسیار بالاتر است تأثیر دارد.

صندلی اداری مدرن

انتخاب شما بیش از هر چیز باید با توجه به نیازهای شما و استفاده روزمره از صندلی اداری شما انجام شود ، بدانید که یک مدل ارگونومیک برای هر نشستن طولانی مدت بیش از چهار ساعت در روز توصیه می شود. اما ، شما باید ویژگی ها و ماهیت کار از راه دور را نیز در نظر داشته باشید ، به عنوان مثال ، هنگام کشیدن در هنگام کار در خانه ، به راحتی می توانید وقفه های کوتاهی را برای کشش پاها انجام دهید.

صندلی اداری مدرن

انتخاب مکانیسم مناسب کج شدن صندلی اداری :

هر صندلی اداری ، چه ارگونومیک باشد و چه نباشد ، مکانیزم کج شدن را ارائه می دهد (حرکتی که هنگام پشت به پشتی تکیه می دهید توسط صندلی انجام می شود). این مکانیسم از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است.مکانیسم شیب همزمان حرکتی هماهنگ بین تکیه گاه و صندلی هنگام استراحت روی تکیه گاه است. این سیستمی است که توسط متخصصین طب کار و ارگونومی پیشنهاد می شود ، زیرا امکان پشتیبانی بهتر از حرکات کاربر را فراهم می کند.

صندلی اداری مدرن

 مکانیسم شیب همزمان برای استفاده فشرده (بیش از 7 ساعت در روز) از صندلی اداری شما ترجیح داده می شود.مکانیسم شیب باعث دیگر باعث می شود که صندلی و پشتی در حالی که پاها را روی زمین و بدون تعادل یا نقاط فشار نگه دارید ، به یک قطعه متمایل شوند. برای استفاده روزانه (کمتر از 7 ساعت در روز) از صندلی اداری توصیه می شود.مکانیسم شیب کلاسیک باید برای استفاده متوسط (حداکثر 4 ساعت در روز) از صندلی دورکاری شما محفوظ باشد ، زیرا پشتی و نشیمنگاه یکپارچه است ، کج شدن به سمت عقب باعث جدا شدن پا از زمین می شود و باعث ایجاد وضعیت بدنی و فشرده سازی بدن می شود. 

صندلی اداری مدرن

در پاها گردش خون را مختل می کند.هر مکانیزمی که انتخاب شود ، می توان مقاومت پشتی را با توجه به وزن کاربر تنظیم کرد تا از هل دادن صندلی به جلو جلوگیری کند ، یا برعکس ، به محض تماس پشت ، از عقب خم شود. 

حتما بخوانید : میز کنفرانس

 انتخاب صندلی اداری با بازو یا بدون آن:

فقط صندلی های اداری ارگونومیک دارای صندلی های قابل تنظیم (ارتفاع ، عمق ، شیب و غیره) هستند ، محصولات استاندارد شامل دسته های ثابت است که از نظر ارگونومی توصیه نمی شوند ، زیرا در بیشتر موارد اجازه نمی دهد موقعیت خوبی از بازوها استفاده شود (زاویه راست در آرنج و مچ در راستای بازوها). بنابراین ، حتی توصیه می شود در صورت تداخل در حرکت ، آنها را بردارید یا آنها را تغییر دهید ،

صندلی اداری مدرن

 در حالی که بازوهای کم تنظیم شده می توانند باعث درد در بازوها ، به خصوص در شانه ها شوند.، دید ما با انتخاب های زیادی در مورد صندلی اداری پر شده است.هنگامی که می خواهیم صندلی اداری را لمس کنیم، اولین فکر به بالشتکی است که دارد، زیرا بسته به ضخامت خود بالشتک، صندلی درجه خاصی از راحتی را ایجاد می کند. لایه دو لایه بالشتک بدون شک همان چیزی است که ما توصیه می کنیم.برای پوشش می توان تعداد نامحدودی از مواد را انتخاب کرد. 

صندلی اداری مدرن

مصنوعی، چرم طبیعی، پلاستیک و غیره مواد باید با مکانی که صندلی را در آن قرار می دهیم و میانگین زمان استفاده از صندلی همراه باشد. اگر یک مکان گرم با استفاده بیش از شش ساعت، پوشش طبیعی را توصیه می کنیم، در غیر این صورت ماده ممکن است از اهمیت نسبی برخوردار باشد، از آنجا که گرم شدن صندلی، یعنی دمای ثابت سطح نشیمن، کاملاً با دمای خارجی و تعداد ساعاتی که همان فرد در آنجا نشسته است ارتباط دارد.