دکوراسیون اداری

تعریفی مختصر از دکوراسیون اداری :

قبل از اقدام به خرید بهتر است مشتریان از خدمات طراحی و چیدمان مبلمان و صندلی اداری استفاده کنند تا خریدی مطمئن داشته باشند .دکوراسیون اداری ، نقطه تلاقی هنر و تکنولوژی میباشدو در این بخش طراحی های انجام شده توسط  آدینا را ملاحظه خواهید کرد طراحی مبل اداری یک کار تخصصی و همراه با هنرمندی است . معمولا افرادیکه قدرت درک ظرایف و زیباییهای محیط را دارند در این امر مسلط ترند .  آدینا با بکارگیری طراحان حرفه ای این صنعت ، ارائه خدمات دکوراسیون اداری را به مشتریان خود بعنوان یک اصل همواره در نظر داشته و دارد . در ادامه بخش کوچکی از طراحی دکوراسیون اداری را ملاحظه مینمایید .با یکبار خرید از شرکت مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

www.adyina.com

دکوراسیون فضای اداری جدید و لوکس –طراحی داخلی دفتر شما:

سازمان و اداره شما مانند خانه دوم افرادی است که در آنجا به فعالیت مشغول هستند جایی که شما بعنوان مدیریت آن مجموعه برای بدست آوردن سهم بیشتر از بازار و همچنین سود بیشتر از تجارتتان و ایجاد کردن فرصتهای جدید شغلی و در نهایت خدمت موثر به جامعه وقت زیادی از زندگی با ارزش خود را در آنجا سپری میکنید.اگر شما صاحب یک شرکت خصوصی باشید دکوراسیون دفتر کار شما که نماد و شمای کلی کار و تجارت شماست بسیار اهمیت بالایی پیدا میکند .این دکوراسیون میتواند معرف فرهنگ سازمانی و افکار پنهان شما نیز باشد.جالب است بدانید خیلی از سازمانها و شرکتهای موفق و به نام و پیشرو در صنعت از دکوراسیونهایی استفاده میکنند که بتوانند همان راحتی خانه را در محیط کار نیز داشته باشند .البته باید برای داشتن دکوراسیون اداری و چیدمان مبلمان اداری مناسب برای محیط کار شرایط مختلفی را آماده سازید که اولین شرط ان استفاده از نظرات یک مشاور حرفه ای میباشد . شرکت تجهیز دفتر یکتا با ارائه برند مبلمان اداری آدینا سعی کرده است تا در ارائه خدمات دکوراسیون اداری پیشتاز باشد شما میتوانید برای دریافت مشورت در زمینه دکوراسیون اداری دفاتر خود با شماره تماس 02144620086تماس حاصل نمایید . یا به سایت www.adyina.comمراجعه نماییدطبیعی است که فضا برایتان بعد از یک مدت عادی و خسته کننده باشد زیرا هر روز حداقل 8ساعت را در اداره میگذرانید .خود این عادی نشدن و کسل کننده نشدن فضا به ظرافتهای دکوراسیون اداری و طراحی مبلمان اداری مربوط میشود . اما باید این نکته را در نظر بگیرید که شاید شما هر روز به محیط کار خود مراجعه کنید و آنجا بنوعی برای شما یکنواخت کننده بنظر برسد اما باید اهمیت خاصی به دید مراجعه کنندان به شرکت یا اداره خود داشته باشید .

www.adyina.com

دکوراسیون اداری کلاسیک:

دکوراسیون اداری کلاسیک برای سازمان های بزرگ و شرکت هایی با فضای مناسب بسیار خوب است ، دکوراسیون اداری کلاسیک یعنی  نمایش یک سبک شیک و زیبا برای یک محیط اداری و استفاده از طرح و نقش های سبک کلاسیک . اسفاده از مبلمان اداری کلاسیک زمانی زیبایی دوچندانی پیدا میکند که محیط نیز از دکوراسیون اداری کلاسیک برخوردار باشد . در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را در مورد چگونگی تجهیز و چینش یک دکوراسیون اداری کلاسیک را باهم بررسی کنیم .دکوراسیون اداری کلاسیک یک سبکی با ترکیب مبلمان اداری راحت به همراه طراحی متفاوت و دکوراسیون رسمی است  .استفاده از برخی رنگ هایی که در دکوراسیون اداری سبک کلاسیک به شدت یافت میشوند و معمولا از آن ها استفاده میشود مانند رنگ های کرم و تقارن آن رنگ .سبک کلاسیک یک سبک پرطرفدار در دکوراسیون های اداری است . این سبک شامل طرح ها و نقش های بسیار زیادی است که علاوه بر زیبایی که به محیط میدهد حس آرامش وعظمت خاصی را به پرسنل شما ارائه میدهد . دکوراسیون کلاسیک به دلیل سبک طراحی و رنگ هایی که در آن استفاده میشود حس گرمای خاصی را به محیط میبخشد که امری بسیار خوب است . اغلب مبلمان اداری کلاسیک از جنس چوب ساخته میشوند .  استفاده از تلفیق شیشه و چوب نیز برای دکوراسیون اداری کلاسیک بسیار زیباست و میتوانید شکوه بیشتری با اضافه کردن این متریال به محیط اداری خود ببخشید.

www.adyina.com

دکوراسیون اداری فضاهای کوچک:

در ادامه قصد داریم به فاکتور هایی بپردازیم که برای زیبا تر کردن محیط شما بسیار مهم است این فاکتور ها مسئله هایی است که بسیار مهم اند مانند دیوار و کف پوش ، نور پردازی و رنگ ها و بسیاری دیگر که در ادامه به آن اشاره میکنیم .استفاده از رنگ مناسب برای محصولاتتان بسیار مهم است رنگ انتخابی برای دکوراسیون اداری به طور کلی باید مکمل های همدیگر باشند و بعضا با رنگ های ضد زیبایی بهتری را هم نمایش میدهند . انتخاب رنگ محصولات بر عهده خودتان است سلیقه شخصی شما مهم ترین بخش است .در ادامه بعد از انتخاب رنگ ها باید به دیوار های محیط توجه داشت . اگر از رنگ های تیره تر استفاده کرده اید بهتر است دیوار های محیطتتان را هم رنگ های مکمل آن در نظر بگیرید . دیواره های یک محیط برای زیبایی بیشتر نیازمند تابلو های بسیار شیک اند . رنگ قاب و نوع قاب بسیار مهم است چرا که یک زیبایی خاصی را برای شما به ارمغان می آورد . اگر میتوانید بهتر است از تابلو های بزرگ استفاده کنید .

www.adyina.com

لوازم دکوراسیون اداری:

بحث نور پردازی در محیط با دکوراسیون اداری کلاسیک بسیار مهم است و بهترین پیشنهاد ما برای شما استفاده از یک لوستر بزرگ و مجلل است که سالن شما را هم پرنور و هم زیبا میکند . به کارگیری لامپ های شیک دیگر مانند لامپ های هالوژنی و حتی نور های مخفی میتواند به زیبایی محیط شما تاثیر مثبت بگذارد . البته در نظر داشته باشید که پایه کار دکوراسیون اداری کلاسیک یک حس گرم و صمیمی را به محیط میبخشد پس از نور هایی با رنگ های گرم استفاده کنید تا این آرامش را برهم نزند .استفاده از گل و گیاه و مجسمه بسیار مناسب است شما میتوانید با نگاه کردن به دو فاکتور کلی به آن برسید که اولین آن سلیقه خودتان است و دومین مسئله نوع رنگ بندی برای محیط است . این موضوع را بیشتر باهم بررسی میکنیم . به طور مثال اگر شما از رنگ های تیره برای دکوراسیون اداری کلاسیک خود استفاده کره اید بهتر است از یک محسمه شیک و زیبا نیز برای جلوه بهتر به محیط اضافه کنید . در عین حال انتخاب اینها معمولا بر حسب سلیقه کاربران است . نور طبیعی برای محیط به طور کلی بسیار خوب و مناسب است اما اگر قصد دارید پنجره را با یک پرده بپوشانید بهتر است از پرده های بلند و شیک استفاده کنید . که زیبایی بیشتری را برای محیط به ارمغان می آورد.

www.adyina.com

سبک های دکوراسیون اداری اتاق مدیریت:

انتخاب سبک مناسب برای هر فضایی نیازمند توجه به نکاتی مربوط به محیط است اول از همه ابعاد فضا را بررسی میکنیم چرا که به طور مثال فضای کوچک مناسب چینش دکوراسیون اداری کلاسیک نمیباشد و بهتر است از این سبک فاصله بگیریم . اولین نکته متراژ و ابعاد فضا بود . نور پردازی و سبک پلان محیط نیز بسیار مهم در انتخاب سبک است . سلیقه شخصی هم تاثیر بر انتخاب دارد . و در آخر  یکی از مهمترین فاکتور ها را برای انتخاب سبک بیان میکنیم . نوع کار سازمان و شرکت و دفتر و یا هر کسب و کار دیگری بسیار موثر است . اگر سبک کار شما نیازمند کارهای تیمی بیشتر و تعامل بالاتری بین پرسنل است بهتر است از دکوراسیون اداری مدرن استفاده کنید که علاوه بر زیبایی کارایی بسیار بالای را دارد و فضای کمتری را اشغال میکند . برای طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت نیز میتوانیم از دو سبک مدرن و کلاسیک انتخاب داشته باشیم . بهتر است طراحی و چینش دکوراسیون اداری اتاق مدیریت از سایر فضا های سازمان زیبا تر و شیک تر باشد و حساسیت بیشتری را نسبت به دکوراسیون این اتاق به خرج دهیم . پر اهمیت ترین وسایل برای اتاق مدیریت مبلمان اداری آن است و برای انتخاب و چینش آن باید بسیار با ظرافت عمل کرد.برای انتخاب سبک مناسب اتاق مدیریت باید به تم اتاق یا رنگبندی اتاق نیز توجه داشت و برای طراحی دکوراسیون اداری این اتاق باید از مبلمان اداری شیک و رسمی استفاده شود.

بیشتر بدانید : میز مدیریت برای اتاق مدیریت 

www.adyina.com

دکوراسیون اداری لاکچری:

دکوراسیون اداری لاکچری از متریال های خاص با طراحی خاص تر تشکیل شده است . دکوراسیون اداری لاکچری بیشتر به درد مدیران بالا رتبه شرکت و سازمان می خورد . گاها برخی از افراد دکوراسیون اداری اتاق خود را با مبلمان اداری بسیار لاکچری تجهیز می کنند که یراق آلات استفاده شده در آن ها از نقره یا طلا هستند . زیبایی بی بدیل این دسته محصولات انکار ناپذیر است و همواره  طرفداران و مشتریان خاص خود را دارد . متریال مصرفی در مبلمان اداری لاکچری معمولا از جنس چوب هستند و اگر از ام دی اف باشند از ام دی اف اروپایی استفاده می شود .مبلمان اداری لوکس برازنده دفتر شماست 

www.adyina.com

 دکوراسیون اداری شیک:

دکوراسیون اداری شیک در نظر هرکس تعاریف جداگانه ای دارد . دکوراسون اداری را شیک می نامیم که زیبایی و کارایی را به همراه داشته باشد . فرقی نمی کند دکوراسیون اداری شما از چه سبکی باشد مدل طرح انتخابی شما ، نوع ساخت شرکت ها و کارخانه ها ، چینش محیط با محصولات ، سه موردی هستند که باید به بهترین شکل انتخاب  و طراحی و تولید و چینش شوند تا فضای شما را شیک کنند . انتخاب طرح ها معمولا بر عهده مشتریان است اما در انبوه طرح های مبلمان اداری کارشناسان ما معمولا با ارزیابی محیط مخاطبان ، پیشنهاداتی را برای آن ها دارند که به انتخاب آن ها کمک شایانی می کند . شرکت دکوراسیون اداری آدینا  با رعایت اصول طراحی و تولید بهترین محصولات را در اختیار مشتریانش قرار داده و می دهد . نحوه چینش تمام محصولات در محیط شما نیز توسط طراحان ما با نمای از بالای پلن شما قبل از طراحی و تولید محصول به شما نشان داده می شود تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

www.adyina.com

شرکت آدینا طراح و مجری دکوراسیون اداری:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی آدینا  هم در  زمینه طراحی دکوراسیون اداری و طراحی دکوراسیون داخلی منزل فعالیت می‌کند که علاوه بر ارائه خدمات طراحی و مشاوره بصورت رایگان سعی بر طراحی و تولید محصولات متناسب با فضاهای مذکور را دارد. محصولات میز اداری  که در آدینا  تولید می شود علاوه بر ارگونومی دارای تنوع در متریال هم می‌باشد که این موضوع انتخاب را برای شما آسان می کند. اساس طراحی ما خلاقیت، زیبایی بصری، به همراه راحتی و کارایی  است.

www.adyina.com

اصول دکوراسیون اداری مدرن :


برای طراحی یا باز طراحی یا پیاده سازی دکوراسیون اداری سازمان خود بهترین پیشنهادی که میتوانیم به شما بدهیم اینست که خودتان را بعنوان یک مشتری که برای اولین بار وارد سازمان شما میشود بگذارید بدقت محیط را برانداز کنید ببینید آیا دکوراسیون اداری جوابگوی نیازهای مشتری است آیا دکوراسیون اداری پیاده شده در سازمان شما مبلغ فرهنگ سازمانی و رسالت شرکت شما میباشد .آیا دکوراسیون اداری اجرا شده در دفتر کار شما آرامش و راحتی را به پرسنل ارمغان میدهداینگونه معلوم میشود که چگونه چیدمان محیط اداری میتواند مناسب باشد ممکن است چیدمانی مرتبط با تجارتی که در حال انجام آن هستید داشته باشید و یا چیدمانی را انتخاب کنید که بیشتر بیانگر نظم و ترتیب و فعال بودن محیط کار شما باشد شاید هم بخواهید که یک دکوراسیون کاربردی و کم هزینه داشته باشید در هرصورت سعی کنید با دکوراسیون دلپذیر و چشم نواز که حس خوش خوشامد گویی و استقبال را در مراجعه کنندگان تقویت کند شرکت خود را ارتقا دهید به این مسئله که ورودی شرکت همیشه باید مرتب تمیز و چشم نواز باشد دقت کافی داشته باشید .در صورتی که شما از درب خروجی و محوطه پشت اداره استفاده میکنید مطمئن شوید آنجا هم مرتب و منظم میباشد .سئوالات زیادی در مورد دکوراسیون اداری برای شما مطرح شود برای خرید مبلمان اداری مدرن لطفا برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما در واحد طراحی با شماره تماس 02144620086 ارتباط بگیرید .

www.adyina.com

دکوراسیون اداری لوکس:

دکوراسیون اداری لوکس میتواند بسیار موثر در نحوه کسب درآمد شما باشد اگر شما صاحب برند و کار لوکسی هستید که محیطتان با مشتریان و مراجعه کنندگان زیادی دست و پنجه نرم میکند بهتر است از دکوراسیون لوکس استفاده کنید . همانطور که در ابتدا گفته بودم دکوراسیون اداری شما هویت  برند و کار شماست . استفاده از بهترین متریال و چینش مناسب میتواند شما را بهتر و اصیل تر نشان دهد .

بیشتر بخوانید : انواع صندلی اداری استاندارد برای دفتر کار شما

www.adyina.com