16FED4F6EDB744D8C9C3FFF614E43159

دکوراسیون

انجام پروژه های دکوراسیون اداری و پروژه های  مبلمان اداری :

امروزه دیگر سازمانی نیست که برای چیدمان دفاتر خود فقط برود مستقیم فر آیند خرید و چیدمان را انجام دهد بلکه امروزه دیگر اهمیت دکوراسیون اداری بر همه مشخص شده و اکثر مشتریان خواهان اجرا و پباده سازی دکوراسیون اداری میباشند اصلی ترین وجه تمایز آدینا  با سایر رقبای خود انجام پروژه ها و کارهای سفارشی مبلمان اداری در قالب سفارشات طراحی و دکوراسیون اداری میباشد . شما آنچه را که دوست دارید در بیان خود به مشاورین ما ارائه دهید و از مشاوره و طراحی رایگان پرسنل آدینا برخوردار شوید ، شرکتهای بیمه ، بانکها، صرافی ها ، پزشکان و دندانپزشکان برای طراحی مطب ، سازمانها برای دکوراسیون اداری ، فروشندگان برای طراحی فروشگاه و رستوران داران و کافی شاپی ها برای طراحی رستوران و خانمهای خانه دار برای کابینتهای لوکس برای اجرای پروژه شان به ما مراجعه میکنند . آدینا در زمینه طراحی مبلمان اداری خاص و مبلمان اداری پیشرفته تبحر دارد. 

با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .

پروژه دکوراسیون اداری

 در ادامه به معرفی انواع پروژه های مبلمان اداری و دکوراسیون اداری ، آدینا میپردازیم .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.