مبل و نیم ست اداری

مبل اداری(office furniture)

شرکت مبلمان اداری آدینا ، بیشترین تمرکز خود را در ارائه انواع مبل اداری گذاشته است . شما با دیدن نمونه های متنوع انواع مبل اداری در سایت ما میتوانید یکی از بهترین انتخاب ها را داشته باشید  . ما انواع مبل اداری را در طرحهای کلاسیک و مدرن طراحی و تولید مینماییم . در طراحی مبل اداری مدرن ، سعی کرده ایم از فلز و چرم استفاده کنیم . و در طراحی و تولید مبل اداری کلاسیک ، بیشتر از چوب و چرم استفاده شده است .


مبل و نیم ست اداری 


یقینا یکی از عناصر مهم در اتاق مدیران ارشد سازمان نظیر مدیران عامل و یا معاونت شرکت ،نیم ست و مبل اداری است.همچنین نیم ست اداری بیشتر در بخش لابی سازمان و همچنین بخش انتظار و ملاقات مشتریان و پرسنل استفاده میگردد  .به هر میزان  این مبل اداری ، راحتتر و استاندارد  باشد مشتریان ،پرسنل ، مراجعین و منتظرین ملاقات با مدیریت در آسایش و آرامش بیشتری خواهند بود . و البته این را بدانید که مبل و نیم ست اداری زیبا و لوکس  میتواند اتاق انتظار را زیباتر نماید .همچنین استفاده از مبل اداری بنوعی بیانگر پرستیژ و برند سازمانی شما میباشد . مبلمان اداری  آدینا با ارائه بهترین مدل از این مبلها سعی کرده تا دست مشتریان را در انتخاب مبلمان اداری باز بگذارد.برای خرید مبلمان اداری عالی و اطلاع ازقیمت فروش مبل اداری و سفارش  با دفتر مرکزی تماس بگیرید .02144620086


 خرید مبل اداری :

قبل از اینکه اقدام به خرید مبل اداری بنمایید ما بعنوان یک مشاور امین در زمینه طراحی ، تولید و فروش مبلمان اداری به شما توصیه میکنیم تا از بخش وبلاگ سایت ما ،مقالات مربوط به انتخاب و خرید مبل اداری را حتما مطالعه کنید اگر خلاصه این نوشتارها را بخواهید میتوانیم آن را در قالب یک یا چند جمله کوتاه بدین صورت برای شما بازگو کنیم .

1-اولویت یک را در کیفیت و ماندگاری مبل اداری قرار دهید
2-اولویت دوم را در زیبایی و راحتی مبل و نیم ست اداری قرار دهید .
3-اولویت سوم را در قیمت نیم ست اداری قرار دهید .
منظور از نیم ست اداری عبارت است از دو عدد مبل اداری تک نفره و یک عدد مبل اداری دو نفره


انتخاب مبلمان  و نیم ست اداری 

انتخاب انواع نیم ست اداری با توجه به مبلمان اداری موجود در محیط  اداری و همچنین با  توجه به این موضوع که چه  مقدار فضا در دسترس میباشد و همچنین چه  نوع چیدمان را میتوان برای آن فضا اجرا کرد ، می تواند بسیار متنوع باشد. برای انتخاب مناسب یک ست مبلمان اداری بهتر است که  به مراکز تخصصی فروش  مبلمان اداری نظیر فروشگاهها و نمایشگاهها  مراجعه کرد و یا با گشت و گذار در بین سایت های فروش انلاین مبلمان اداری در اینترنت  به محصول  مورد نظر دست پیدا کرد . در سایت اینترنتی مبلمان اداری ادینا  می توانید در کنار انتخاب سایر ملزومات اداری، انواع مختلفی از مبل های اداری را با طرح ها و تنوع رنگی متنوع مشاهده کنید و در کنار انها از مطالب مختلف موجود در سایت برای انتخاب درست مبلمان و چگونگی چیدمان انها در فضای مورد نظرتان بهره ببرید.

 

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.