میز مدیریت وکیومی

میز اداري وکیومی :

میز مدیریت وکیوم یکی از پر طرفدار ترین سبک های میز مدیریتی می باشد . در اینجا ما به بررسی نحوه ساخت میز وکیومی ، تفاوت آن با سایر میز های مدیریت و مسائل این چنین می پردازیم . در ادامه همراه تیم تحریریه مبلمان اداری آدینا باشید تا مدل های میز مدیریت وکیوم و مطالب مربوط به آن را باهم بررسی کنیم .روکش وکیوم نه یک محصول و شی مشخصی نیست . 

میز مدیریت وکیومی

بلکه یک فرایند است که با استفاده از ابزار و تکنولوژِی وکیوم ، برای ایجاد خلاء و فشرده سازی ذرات استفاده می کنند .  این تکنولوژی به این صورت است که هوای موجود بین سطح و روکش را کاملا تخلیه کرده و بین آن ها ایجاد خلاء می کند . این عملیات باعث می شود روکش به سطح مد نظر ما بچسبد . با توجه به فشردگی ذرات و خلاء ایجاد شده ، این ترکیب یکی از مستحکم ترین روکش ها را با کمترین ضخامت ممکن بوجود می آورد . به همین دلیل است که روکش های وکیومی محبوبیت بسیار زیادی را دارند .

میز مدیریت وکیومی

کاربرد روکش وکیوم چیست ؟

روکش وکیوم معمولا رنگی است . این سطوح علاوه بر زیبایی ، مقاومت زیادی را در برابر آسیب های مختلف دارند . در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد .روکش وکیوم در صنعت مبلمان اداری کاربرد های زیادی دارد و برای مصنوعات چوبی و ام دی اف ، استفاده می شوند . به طور کلی مبلمان چوبی بسیار در معرض خوردگی و ضربه می باشند و خیلی زود امکان آسیب دیدگی را دارند .

میز مدیریت وکیومی

 اما روکش وکیوم این مشکلات را برطرف می کند . در بحث مبلمان اداری  روکش های وکیومی برای میز ها بیشتر استفاده می شوند . تراش خوری ها و منبت کاری ها روی چوب یا ام دی اف بسیار خوب است اما زمانی که روی آن روکش وکیومی مناسب و خوش رنگ هم قرار گیرد معنا و زیبایی خاصی را پیدا می کند .وکیوم در کشور ما از طریق بازار های متفاوت قابل دسترسی است . میز مدیریت وکیوم نوعی از مدل های مطرح در بازار مبلمان اداری می باشد که به دو روش عمده و خرد عرضه می گردد .

میز مدیریت وکیومی

قيمت ميز مديريت وكيومي :

میز های اداری همیشه در تمام محیط ها و مجموعه های اداری لازم و مهم است . هر کدام از دل های آن ها کاربرد و طرح متفاوتی را دارند. به طورکل مبلمان اداری به دو بخش اصلی مبلمان اداری کلاسیک و مبلمان اداری مدرن تقسیم بندی می شوند . میز های اداری هم به همین صورت می باشند . میز اداری مدرن طراحی خاص تری را دارد . استفاده از ابزار و تکنولوژی روز و مدرن دنیا در پروسه تولید آن نیز یکی از علت های این دسته بندی می باشد .

میز مدیریت وکیومی

خريد انواع ميز اداري وكيومي :

میز های اداری بسته نوع طرح و مدل ، متریال مصرفی ، ابعاد و اندازه ها و همینطور کاربرد ، به دسته های متفات تقسیم می شوند . و تمام این ها فاکتور های بسیار مهمی در امر قیمت گذاری بر روی یک میز اداری است.میز مدیریتی : میزهای مدیریت نسبتا ابعاد 180 تا 210 سانتی متر طول را دارند . این ابعاد برای میز های اداری بزرگتر از میز های کارمندی و کارشناسی می باشد . میز های مدیریتی به دسته های کلاسیک ، مدرن ،لوکس ، شیشه ای و … تقسیم بندی می شوند .

میز مدیریت وکیومی

میز کارمندی / کارشناسی وكيومي:

میز های كارمندی و کارشناسی نسبت به میز های مدیریتی ابعاد کوچک تری را دارند . و بسته به نوع طرح ها و مدل ها ممکن است دارای یک فایل کشویی یا یک کمد یا یک قسمت ال مانند باشند .

میز مدیریت وکیومی

میز کارگروهی وكيومي :

 میز های کارگروهی یکی از جدید ترین سبک های میز های اداری به شمار می روند . این میز های در طرح های گوناگون باعث شده اند بیشترین استفاده را از کمترین فضا انجام دهیم .

میز مدیریت وکیومی

میز کنفرانس وكيومي :

میز های کنفرانس بسته به تعداد کاربرانش ابعاد و طرح های متفاوتی را دارد . مدل قیمت گذاری میز کنفرانس نیز بر همین اصل می باشد که علاوه بر متریال مصرفی ، ابعاد نیز بسیار تاثیر گذار است .

میز مدیریت وکیومی

میز منشی یا کانتر پذیرش وكيومي :

میز های منشی و کانتر پذیرش یکی در طرح و نوع تنوع زیادی دارند . بسته به تعداد کاربر ، مدل میز ( اشکال هندسی ) و متراژ آن است که قیمت گذاری می شوند .

میز مدیریت وکیومی

قیمت میز مدیریت سلطنتی وكيومي :

میز های مدیریت کلاسیک طرفداران بسیار زیادی را دارند . این میز های مدیریت سلطنتی  ، از چوب های متفاوت ساخته می شوند و رنگ آن ها متفاوت است . ممکن است منبت کاری هایی برای زیبایی بیشتر در ظاهر میز مدیریت استفاده شود . حالا نوبت به قیمت گذاری برای این میز های مدیریتی کلاسیک می شود . به طور کلی میز های مدیریت کلاسیک بسیار زیبا و کارآمد می باشند اما به علت متریال مصرف شده ، یراق خاص  و هنرهای دستی هنرمندان ممکن است نسبت به سایر میز های مدیریت قیمتی بالاتر داشته باشند . اما حالا برای دوست داران این سبک چه پیشنهادی داریم ؟

میز مدیریت وکیومی

كيفيت ميز مديريت وكيومي خارجي:

میز مدیریت وکیومی بهترین جایگزین برای طرفداران سبک مبلمان اداری کلاسیک می باشد . پیشنهاد می کنیم به یکی از تفاوت های دو سبک نگاهی بیاندازید . میز مدیریت کلاسیک از جنس چوب است و رنگ روی آن را می پوشاند  اما میز مدیریت وکیومی هم میتواند چوب باشد هم ام دی اف  که  با روکش پوشیده می شود .میز مدیریت وکیومی ، علاوه بر زیبایی نسبتا قیمتی خوبی را هم دارد . 

میز مدیریت وکیومی

ما در مجموعه مبلمان اداری آدينا ، همیشه بالاترین کیفیت را در کنار بهترین قیمت ها به مشتریان خود ارائه داده ایم . و سابقه و تجربه ما ثابت کرده که در میدان رقابتی صنعت ملزومات اداری کسب رضایت مشتریان در تمام ابعاد نقش کلیدی در بقا دارد . ما نیز با همین تفکر سعی کردیم بهترین کبفیت ممکن را با پایینترین قیمت حاضر در بازار به شما ارائه دهیم .