مبلمان اداری کلاسیک

مبل و صندلی اداری کلاسیک 

هنوز افرادی هستند که بدنبال سبکهایی غیر از سبک مدرن هستند و بدنبال میز اداری کلاسیک میگردند .مبلمان اداری کلاسیک با خود شکوه و ابهت را برای مشتری به ارمغان می آورند و البته یکی از سبکهای طراحی مبلمان اداری سبک طراحی کلاسیک میباشد .بسیاری از مشتریان ما علاقه خاصی به مبلمان اداری کلاسیک دارند و ما برآن شدیم که این محصولات اداری آن  را در اینجا معرفی کنیم. اگر در جستجوی مبلمان اداری خاص هستید حتما با ما تماس بگیرید .

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.