مبلمان اداری کلاسیک


مبل و صندلی اداری کلاسیک :


مبلمان اداری کلاسیک و انواع محصولات آن نظیر میز مدیریت کلاسیک ،میز کنفرانس ،میز اداری کلاسیک و مبل و نیم ست اداری چوبی و سلطنتی با توجه به درخواست شما بصورت سفارشی در آدینا تولید و عرضه میگردد. اگر شما علاقه خاصی به کارهای چوبی دارید بهتر است برای چیدمان دفتر کار خود از مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید .ما در مبلمان اداری آدینا با داشتن توان کافی در زمینه طراحی و تولید انواع مبلمان اداری کلاسیک و چوبی ، قصد داریم تا هر نوع سفارشی را با هر ابعاد و هر رنگی که دلخواه شماست توسط پرسنل زبده خویش تولید نماییم با ما تماس بگیرید . 02144620086
مبلمان اداری کلاسیک


میز مدیریت کلاسیک و صندلی اداری کلاسیک :


میز و صندلی اداری کلاسیک عمدتا در بدنه از چوبهای منبت کاری شده و تذهیب کاری شده و در نشیمن از چرم طبیعی ساخته میشوند.میزهای اداری کلاسیک با توجه به اینکه کار دست هستند و بصورت سفارشی ساخته میشوند دارای قیمت بالاتری نسبت به کارهای مدرن میباشند. اکثر کارهای اداری کلاسیک رنگ چوب هستند ولی افرادی هستند که علاقمندند که میز مدیریت کلاسیک سفید داشته باشند. اگر بکارهای با شکوه و بخصوص میز مدیریتی سلطنتی یا میز ریاست سلطنتی علاقمندید پیشنهاد ما به شما انتخاب سبک کلاسیک میباشد. آدینا بعنوان فروشنده مبلمان اداری کلاسیک کار در تهران و ایران سعی کرده تا با ارائه رنج کاملی از محصولات کلاسیک کار خرید و انتخاب را برای مشتریان خود راحتتر کند .درصورتیکه تصمیم به تجهیز دفتر خود یا اجرای یک پروژه مبلمان اداری کلاسیک را دارید با دفتر فروش آدینا تماس بگیرید .
مبلمان اداری کلاسیک


توصیه هایی در مورد خرید مبلمان اداری کلاسیک:


شما بعنوان صاحب یک کسب و کار جدید تصمیم دارید که مبلمان اداری قدیمی خود شامل میزهای اداری نامناسب ،فایلهای سه کشو قدیمی و صندلیهای آسیب دیده  را کنار بگذارید و بجای آن از مبلمان اداری کلاسیک استفاده کنید  .اما این تصمیم گیری بر اساس چه معیارهایی انجام میشود. فکر کنید که میدانید چه چیزی را کنار بگذارید حالا باید بدانید چه چیزی را جایگزین آن نمایید .
مبلمان اداری کلاسیک


میز اداری چوبی کلاسیک

قبل از هرگونه اقدام جدی برای انتخاب و خرید مبلمان اداری جدید شما باید الزامات و نیازمندیهای کارکنان خود را شناسایی نمایید . باید بدانید چه چیزی باعث مسشود تا پرسنل شما بتوانند کار خود را راحت انجام دهند . امروزه مبلمان اداری باید با توجه به استانداردها و اصول ارگونومی و درجه ایمنی ، بهره وری و انعطاف پذیری انتخاب شود.صندلی کلاسیک چوبی


این بدین معنی است که بعضی سازمانها اولویت اول را به سلامتی و ایمنی پرسنل خود اختصاص میدهند .علم دکوراسیون اداری و طراحی محیط کاری امروزه ارگونومی و ایمنی را بعنوان یک فاکتور اصلی در زمان طراحی در نظر میگیرد .این امر دیگر در همه سازمانها اجرایی شده و روز بروز توسط کارکنان و متخصیصن این امر توسعه می یابد.
مبلمان اداری کلاسیک

میز سلطنتی کلاسیک

این که مبلمان اداری ارگونومیک در سلامتی افراد تاثیر مستقیم دارد و استفاده از آن موجب کاهش آسیب های ناشی از موقعیت های نادرست و حرکات ناخوشایند میشود .این موضوع بنوبه خود از آسیبهای شدید بدنی بخصوص به کمر و گردن می کاهد .اما شاه کلید استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک ،بحث قابل تنظیم بودن آنها میباشد.

 مبلمان اداری کلاسیک

خصوصیات مبلمان اداری کلاسیک

 

 صندلی اداری که کاربر را قادر میسازد با یک مکانیزم ساده ارتفاع صندلی و بخش نشیمن را مطابق میل خود تنظیم کند این کار میتواند راحتی و آرامش بیشتری را برای کاربر به ارمغان بیاورد و در عین حال هزینه های کارکنان را کاهش دهد .نوع فعالیت پرسنل  نیز یکی از فاکتورهای با اهمیت در انتخاب مبلمان اداری به شمار می آید که رل های متفاوتی  از مبلمان اداری را تکمیل می کند.
مبلمان اداری کلاسیک
 

سبک کلاسیک در مبلمان اداری

 

مبلمان اداری مناسب می تواند بهره وری کارکنان را با بهبود راحتی وآسایش و همچنین  کاهش حواس پرتی افزایش دهد. این به ویژه به این دلیل است که سازمانها امروزه اغلب  به دنبال ایجاد فضای اداری باز هستند. با پانل های بلند برای خنثی کردن سر و صدا و شلوغی دفتر.چنین ملاحظاتی بسیار مهم است، زیرا خرید مبلمان اداری یک سرمایه گذاری مهم و و بلند مدت است.

 مبلمان اداری کلاسیک

ظرافت در مبلمان اداری کلاسیک

 

مبلمان اداری کلاسیک ظریف و زیبا است برخلاف باور عامه که همیشه تصور میکنند این نوع مبلمان اداری خیلی بزرگ و عاری از هرگونه ظرافتی است .در اینجا باید خاطر نشان کنیم که منظور از ظرافت در مبلمان کلاسیک شکنندگی ان نمیباشد یا ضعیف بودن ان بلکه منظور از ظریف بودن این محصول اداری زیبایی و هماهنگی بسیار چشم نواز بین تمام اجزا تشکیل دهنده ان میباشد . در پایه ها و همچنین تابلو میز میتوان این ظرافت و هماهنگی را بوضوح ملاحظه نمود . در طراحی یک مبل کلاسیک اداری فرم کلی بسیار اهمیت دارد و رنگ نیز ان را تکمیل میکند .باید هم در زمان تولید و هم طراحی به این ظرافتها توجه کامل داشت همین هماهنگی است که مبل اداری کلاسیک را از سایر مبلمانها متمایز میسازد .
مبلمان اداری کلاسیک

چوب مواد اولیه اصلی در مبلمان اداری کلاسیک

چوب یعنی طبیعت و استفاده از چوب در ملزومات اداری یعنی اوردن طبیعت به منزل و محل کار در طراحی مبلمان اداری کلاسیک همیشه این اصل در نظر گرفته شده است که چوب بعنوان یک فریم اصلی باید در مبلمان کار شود .این همذات پنداری با طبیعت میتواند باعث ارامش بخشی به محیط کار و کارکنان شود یک میز اداری کلاسیک که با چوب کاج روس تهیه شده است میتواند زیبایی طبیعت را در محیط کار شما متجلی نماید و این امر باعث میشود تا دفتر کار شما بسیار مطلوبتر و مثبت تر شود .
مبلمان اداری کلاسیک

 نقش و نگار در مبلمان اداری  کلاسیک

نقش و نگار در مبلمان اداری کلاسیک  یعنی استفاده از افراد حرفه ای و با تجربه در طراحی و تولید این محصول .شما هم شاید صندلیهای اداری یا خانگی با تاجهای بسیار زیبا که توسط استادان حرفه ای تراشیده شده اند را ملاحظه کرده باشید این نقش و نگارها بسیار در محیط کار جلوه نمایی میکنند .بخصوص در مبلمان اداری سلطنتی این حکاکی ها یکی از خصوصیات انکار ناپذیر محصولات میباشند .
مبلمان اداری کلاسیک

 دوام و ماندگاری بالای مبلمان اداری کلاسیک

با توجه به اینکه این نوع مبلمان اداری از بهترین مواد اولیه که همان چوب جنگل میباشد تولید میگردد خیلی ماندگاری بالا و کیفیت ان عجیب بنظر نمیرسد به همین دلیل است که البته قیمت ان نیز نسبت به محصولات ساخته شده با ام دی اف بالاتر است . این محصول کمتر نیاز به تعمیر دارد و اگر بتوانید انرا هراز گاهی با مواد جلا دهنده برق بیاندازید گویا همین امروز انرا خریداری کرده اید .


مبلمان اداری کلاسیک


تعریف مبلمان اداری کلاسیک :

برای اینکه به این پرسش جواب دهیم و مبلمان و مبل اداری کلاسیک را تشریح نماییم نخست باید تعریف مشخصی  از  کلمه کلاسیک برایتان ارائه نماییم، کلمه کلاسیک صفت میباشد که ریشه اصلی آن واژه لاتینی کلاسیکوس و به معنی درجه اول یا تراز یک میباشد،کاربرد این صفت به قرون 17 تا 19 میلادی برمی گردد زمانی که جنبشی به نام کلاسیسیز موجودیت خود را اعلام کرد .کلاسیسیک  فقط مربوط به صنعت معماری و طراحی نبود بلکه حتی در زمینه فرهنگی نیز نفوذ خود را انجام داد،این سبک با الهام گیری ازهنر باستانی کشورهای ریشه دار و دارای سابقه تاریخی نظیر یونان و روم تغییر در اثار را انجام میدهد 

مبلمان اداری کلاسیک

شرکت تجهیز دفتر یکتا سعی کرده است با خلق برند مبلمان اداری آدینا، حرف جدیدی در حوزه طراحی مبلمان اداری و صنعت مبلمان اداریداشته باشد . آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه است که در طراحی لوگوی شرکت نیز به معنای آن دقت شده است. به عبارت دیگر، ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم. رنگ سازمانی ما نیز، رنگ های فیروزه ای و سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای به دلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریان خود در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم. لطفاً به این موضوع توجه داشته باشید که آدینا در ایران هیچ نماینده‌ای ندارد.
پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب مبلمان اداری خود از بین لیست محصولات، حتما مقاله ما در این زمینه، یعنی راهنمای خرید مبلمان اداری و قبل از مشخص کردن چیدمان اداری خود، حتماً راهنمای ما در زمینه چیدمان مبلمان اداری را مطالعه نمایید.